Jaka pralnia

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Miśka45

Jaka pralnia

Post autor: Miśka45 »

Jaka według was pralnia w Warszawie sprawdzi się najlepiej? Widziałam ciekawe propozycje ale już sama nie wiem co wybrać. Czasem trzeba oddać coś konkretnego do prania i nie wiadomo gdzie najlepiej oddać. Może coś poradzicie? Bo Warszawa jest spora i ma trochę ofert, ja bym wolała coś sprwdzonego.
Piśka

Re: Jaka pralnia

Post autor: Piśka »

Widziałam ciekawe propozycje pralni w Warszawie na https://www.pralnia-warszawianka.pl/ . Działają na terenie całej Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Warto czasem zainwestować w takie działania , bo są one dobre i tańśze nie raz niż kupno preparatów do wyczyszczenia.
wspólnota88

Re: Jaka pralnia

Post autor: wspólnota88 »

Kompleksowym wyposażeniem pralni zajmuje się firma kannegiesser.pl/ . To duże i wydajne urządzenia, które można dopasować do skali prowadzonego biznesu. Usługi tego typu są bardzo popularne wśród firm czy strefy budżetowej, to dużo bardziej optymalne niż utrzymywanie w organizacji własnej pralni i personelu z nią związanego.
groźny93

Re: Jaka pralnia

Post autor: groźny93 »

Współpracuję z pralnią https://pranie-tapicerki-warszawa.pl/ozarow-mazowiecki/ , oferującą swoje usługi w kwestii prania tapicerek, narożników, kanap. Całkowicie sprostało to moim wymogom! Najbardziej zainteresowało mnie pranie tapicerki. Usuną zabrudzenia nawet ze specyficznych materiałów.
ODPOWIEDZ