Jaka firma kurierska?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Solux
Posty: 75
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:34

Jaka firma kurierska?

Post autor: Solux »

Widzieliście może gdzieś w internecie jakiś ranking firm kurierskich? Chciałabym porównać sobie wszystkie i wybrać najbardziej rzetelną. Fajnie byłoby, gdybyście tez mi napisali, z jakiego usług przewoźnika jesteście zadowoleni. Zawsze taka opinia będzie dla mnie przydatna. Tym bardziej że muszę wysyłać paczki poważnym biznesowym klientom i nie chciałabym ich zawieść.
Awatar użytkownika
platyna
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:41

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: platyna »

Zapewne w internecie powstał już jakiś ranking firm kurierskich. Ale ja tam wolę zdać się na opinię swoich znajomych. Tym bardziej,że oni bardzo często muszą wysyłać paczki i to za granicę. Wiem,że korzystają z firmy Speedpack. Tutaj masz ich link https://www.speedpack.com.pl/ tam znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje. A poza tym w tej firmie możesz liczyć na pomoc ich pracowników, gdyż pracują tam ludzie doświadczeni i z odpowiednią wiedzą
Awatar użytkownika
Nestor
Posty: 87
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:35

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: Nestor »

Moi krewni prowadzą własną działalność i towary wysyłają wyłącznie za pośrednictwem Speedpack. To faktycznie chyba dobry kurier skoro nawet się o nim pozytywnie pisze. Dopiero miałam zdecydować się na jakieś usługi transportowe, ale widzę, że nie muszę już się zastanawiać. Skoro Speedpack ma tak dobre opinie, to warto skorzystać z ich oferty.

cacharel amor amor homme
Awatar użytkownika
gesalzen
Posty: 73
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:57

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: gesalzen »

Tę własnie firmę mogę polecić Ci jak najbardziej. Bo wysyłam z nimi bardzo często paczki nawet większe. Z nimi wiem,że paczki są bezpieczne i dokładnie ułożone, by nic się nie stało podczas transportu. Także jeśli masz do wysłania jakąś paczkę bądź kilka paczek to tylko za pośrednictwem SpeedPack. Jak dla mnie nie ma lepszej firmy niż właśnie ta. A słyszałam,że dla stałych klientów maja program punktowy dzięki któremu można zaoszczędzić na wysyłce kolejnych paczek
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Jaka firma kurierska?

Post autor: sefka »

Oczywiście, że można tylko musisz przede wszystkim zwrócić uwagę na kogo chcesz postawić, ponieważ nie każda firma jest w stanie zrealizować każdą usługę na odpowiednio wysokim poziomie. W naszym przypadku świetnie sprawdza się firma https://www.globbox.net/ która dba o jakość obsługi, dobry zakres cen i co również ważne krótki termin realizacji.
ODPOWIEDZ