Jak oceniacie ten parking?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Kalafel
Posty: 25
Rejestracja: 12 maja 2019, 10:55

Jak oceniacie ten parking?

Post autor: Kalafel »

Jeszcze zima nie nie skończyła i mam nadzieję na trochę śniegu, chociaż w górach. Zamierzam mimo wszystko polecieć z nartami. Nie chce mi się już nikogo prosić o podrzucenie na lotnisko, więc postanowiłam zostawić samochód na Parkingu Balice https://www.parkingbalice.pl/opinie.html . Z tego co słyszałam, to ceny są tam dosyć niskie i to bezpieczne miejsce. A jakie są Wasze opinie?
Awatar użytkownika
Erik
Posty: 35
Rejestracja: 22 sty 2020, 14:23

Re: Jak oceniacie ten parking?

Post autor: Erik »

Oj, nie wiem, bo zwykle latam z Modlina i na tamtejszych parkingach zostawiam auto.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 125
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:38

Re: Jak oceniacie ten parking?

Post autor: kozi44 »

Kalafel pisze: ↑23 lut 2020, 15:02 Jeszcze zima nie nie skończyła i mam nadzieję na trochę śniegu, chociaż w górach. Zamierzam mimo wszystko polecieć z nartami. Nie chce mi się już nikogo prosić o podrzucenie na lotnisko, więc postanowiłam zostawić samochód na Parkingu Balice https://www.parkingbalice.pl/opinie.html . Z tego co słyszałam, to ceny są tam dosyć niskie i to bezpieczne miejsce. A jakie są Wasze opinie?

duzo latam z krakowa, według mnie lepszy jest ten http://interparkingbalice.pl/ Można rezerwować i płacić online. transport z parkingu na lotnisko gratis.
Awatar użytkownika
WojtekK
Posty: 58
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:29

Re: Jak oceniacie ten parking?

Post autor: WojtekK »

Hej niedługo wybieram się do krakowa. Dlatego też potrzebny mi jakiś bezpieczny parking w Krakowie. Głównie będę uzywał komunikacji miejskiej. Dlatego najlepiej żebym znalazł jakiś ubezpieczony parking. Znacie takie miejsca? Zainteresował mnie ten parking: http://www.parkingdarko.pl/
ODPOWIEDZ