Jak nauczyć się skutecznie angielskiego

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Oliwia
Posty: 37
Rejestracja: 25 sty 2019, 15:46

Jak nauczyć się skutecznie angielskiego

Post autor: Oliwia »

Masz ochotę nauczyć się języka angielskiego szybko i skutecznie? A może chciałbyś w prosty sposób zdać maturę dwujęzyczną? Jeśli tak to koniecznie zapisz się do https://szkolaeuropejska.pl. To najlepsza prywatna szkoła w Łodzi.
Awatar użytkownika
Dale
Posty: 102
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:04

Re: Jak nauczyć się skutecznie angielskiego

Post autor: Dale »

Może jakaś dobra szkoła wieczorowa? Np. coś z tego zakresu http://asedukacja.pl/ . Jak widziałem opinie to absolwenci bardzo sobie to chwalą. Nic dziwnego, gdyż ta szkoła ma ogromne doświadczenie pod względem edukacyjnym. Na pewno wiele się tam nauczycie i wyciągniecie z tej szkoły pożyteczną wiedzę.

dxn black coffee
Wszystkiego, czego nie znasz, pragniesz z odrobiną lęku.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Jak nauczyć się skutecznie angielskiego

Post autor: Tośka »

Najlepiej moim zdaniem zapisać się na jakiś profesjonalny kurs językowy. Kojarzycie taką szkołę językową jak Profi Lingua? Jeśli jeszcze nie, to z jej ofertą możecie zapoznać się na stronie https://www.profi-lingua.pl/. Zachęcam Was do tego, bo do wyboru jak widać są tam najróżniejsze kursy językowe, bardziej i mniej zaawansowane, z różnych języków. Na pewno uda się Wam coś wybrać ;)
Awatar użytkownika
inika
Posty: 106
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:57

Re: Jak nauczyć się skutecznie angielskiego

Post autor: inika »

Ja zaczęłam interesować się językiem niemieckim. Zastanawiam się nad wyjazdem do Niemiec do pracy jako opiekunka osób starszych. Wiadomo, że ze znajomością języka zawsze zwiększa się szansa na lepiej płatną pracę. Na stronie http://www.careteam.pl/nauka-jezyka/ znalazłam wiele osób artykułów, które zawierają wiele cennych informacji. Mnie takie wiadomości z pewnością się przydadzą.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 157
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:36

Re: Jak nauczyć się skutecznie angielskiego

Post autor: pukla123 »

Polecam ze swej strony tą szkołę https://angielski-konwersacje.pl. Dzieci mojej sąsiadki z nich korzystały. Bardzo były zadowolone ze sposobu prowadzenia lekcji, materiałów na jakich pracowali. Dużo im dał ten kurs.
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 226
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Jak nauczyć się skutecznie angielskiego

Post autor: marian3 »

Może lepiej korepetytor??? Na https://fixly.pl/ można znaleźć osoby z doświadczeniem świadczące takie usługi, do tego są podane opinie od dotychczasowych użytkowników. Polecam naprawdę na tym portalu szukać. Sam jakiś czas chodziłem na zajęcia do szkoły językowej, próbowałem sam się uczyć w domu - to nie to samo co zajęcia 1:1 z korepetytorem. A wcale nie musi być drożej ucząc się w ten sposób. Z resztą można się skontaktować z taką osobą i dogadać kwestie ceny.
ODPOWIEDZ