Gra kris mahjong online za darmo, bez rejestracji

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
tatka

Gra kris mahjong online za darmo, bez rejestracji

Post autor: tatka »

Gra kris mahjong online za darmo, bez rejestracji
Witamy w grze "Chris Mahjong: Animals" - Graj online na pełnym ekranie, za darmo i bez pobierania na komputer. Jest to trzecia z serii łamigłówek Connect 2-Kris Mahjong na HTML5. W przeciwieństwie do poprzedników, bez ograniczeń poziomów. Tylko liczba par dla połączenia rośnie na każdym etapie. Czy masz czas, aby przejść poziom, zanim skończy się czas?
Gra kris mahjong online za darmo, bez rejestracji.
Uzyskaj wskazówki dotyczące łączenia par bestii bez ograniczeń. Mieszaj płytki, kiedy tylko chcesz. Tasowanie miesza wszystkie zwierzęta Mahjong, pozostawiając wcześniej uwolnione obszary otwarte. Świetnie, ale uważaj: trudność tej gry polega na łączeniu zwierząt domowych za pomocą kliknięcia na centralnym obszarze żetonu!
Jak grać w "Chris Mahjong Connect 2".
Połącz pary odblokowanych płytek z tymi samymi zwierzętami, aby wyczyścić stół do gry. Aby dopasowanie było prawidłowe, na ścieżce łączącej dwie płytki mogą znajdować się tylko dwa kąty 90 stopni.
Przegrasz, jeśli nie poradzisz sobie, zanim skończy się czas. Na szczęście każde połączenie 2 zwierząt spowalnia zegar o kilka sekund.
Istnieje również kilka ważnych funkcji pomocy. Pierwszą opcją, jeśli utkniesz, jest wybranie podpowiedzi. Jeśli nie widzisz odpowiednich kombinacji, kliknij shuffle! Gra zmieni układ wszystkich płytek na planszy do nowej pozycji.
Korzyści z gry w "Chris Mahjong: Animals"
Potrzeba pośpiesznego łączenia par zwierząt domowych stymuluje koncentrację.
Zasada oznaczania zdjęć zwierząt dokładnie w środku ćwiczy percepcję wzrokową.
Znalezienie najbardziej korzystnych kombinacji connect rozwija logiczne myślenie.
Tasowanie tej wersji "Connect 2" nie jest ograniczone jako podpowiedzi. Jeśli możesz tworzyć wiele meczów z rzędu w odstępie nie dłuższym niż kilka sekund, pompuj koncentrację i otrzymuj bonus.
Obrazek