Garnitur na co dzień?

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Garnitur na co dzień?

Post autor: falcia123 »

Czy któryś z panów nosi codziennie garnitur? Czy szukacie garnituru we Wrocławiu stacjonarnie, a może internetowo? Na co zwracacie uwagę i co jest dla was ważne? Wiadomo, że za dobry garnitur warto zapłacić, ale jakie pieniądze? Jestem ciekawa waszego zdania w tym temacie!
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Garnitur na co dzień?

Post autor: Tośka »

Do takiego eleganckiego garnituru warto również od razu dokupić odpowiednie dodatki. Na pewno przyda się jakaś ładna i elegancka poszetka. Widziałam takie ostatnio w sklepie internetowym https://www.osovski.pl/pl/menu/poszetki-189.html. Polecam się tam w wolnej chwili rozejrzeć, bo naprawdę warto :)
Awatar użytkownika
basiabe
Posty: 20
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:21

Re: Garnitur na co dzień?

Post autor: basiabe »

A gdzie kupujecie męskie buty do garnituru? Wolę robić zakupy online bo w sklepach stacjonarnych nic nie wpadło mi w oko, możecie coś polecić?
Łykol

Re: Garnitur na co dzień?

Post autor: Łykol »

Jak chcesz nosić się na elegancko to pamiętaj że garnitur to tylko część ubioru. Drugim istotnym elementem są eleganckie buty a te dostaniesz tutaj https://www.apia.pl/buty-meskie-c.html Wszystkie ich produkty są robione ręcznie w najlepszych europejskich manufakturach a to ma wpływ na wysoką jakość. Buty od nich to produkt na lata a nie jeden sezon więc wiesz za co płacisz.
dariawarią

Re: Garnitur na co dzień?

Post autor: dariawarią »

panowie drodzy i panie a czy znacie jakiś sklep stacjonarny we Wrocławiu lub też sklep online, w którym mogę kupić garnitury męskie xxl? W dużej mierze interesują mnie marynarki i spodnie garniturowe w szarościach i błękitach. Może marynarka z wełny? Nie muszą to byc kompletne zestawy lubie bawić się modą :)
Łabądek

Re: Garnitur na co dzień?

Post autor: Łabądek »

Zazwyczaj nie nosze garnituru na co dzień, jest to raczej rzadkość. Jednakże nawet przy rzadkim używaniu go należy pamiętać o praniu. Najlepiej prać garnitury w pralniach np. https://www.pralnia-warszawianka.pl/. To bardzo dobra pralnia, która na dodatek przyjedzie do Ciebie po rzeczy do prania.
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Garnitur na co dzień?

Post autor: marian3 »

Teraz mamy tyle modeli garniturów, że nie powinno być kłopotu kupić taki na codzień. Mnie się podobają takie z nieco innych materiałów, mniej sztywnych, na przykład w kratkę. Można też spokojnie rozparowywać, raz zakładać tylko marynarkę do innych spodni, innym razem same spodnie i koszulę na przykład. Ale to nie wszystko. W końcu, jakby nie było, skoro jest garnitur to muszą być i buty garniturowe. Na to panowie zwracajcie uwagę bo czasami łapię się za głowę, że mężczyzna ma świetny garnitur a naprawdę do tego źle dobrane obuwie. Czarne klasyczne półbuty nie do wszystkiego już pasują, nie te czasy.
ODPOWIEDZ