Fizjoterapia

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 70
Rejestracja: 13 kwie 2019, 19:34

Fizjoterapia

Post autor: heniutek »

Czy może ktoś z Was wie, gdzie fizjoterapia w Warszawie może być rozpoczęta najszybciej? Mam skierowanie na pilne, mogę również podjąć się leczenia prywatnie, bo zależy mi przede wszystkim na szybkim powrocie do zdrowia.
kałam

Re: Fizjoterapia

Post autor: kałam »

Mój brat jest fizjoterapeutą i rzeczywiście pacjentów ma mnóstwo. A też nie może przyjmować całe dnie przecież, musi odpoczywać. Dobrze, że prowadzenie dokumentacji ułatwia aplikacja RSQ Physio, dba też o bezpieczeństwo elektronicznej dokumentacji medycznej i może brat skupić się na pracy z pacjentem tak naprawdę.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Fizjoterapia

Post autor: kasiakowa06 »

heniutek pisze: ↑26 paź 2019, 21:52 Czy może ktoś z Was wie, gdzie ortopedika.pl/ fizjoterapia w Warszawie może być rozpoczęta najszybciej? Mam skierowanie na pilne, mogę również podjąć się leczenia prywatnie, bo zależy mi przede wszystkim na szybkim powrocie do zdrowia.
Niestety nie wiem. Ale mogę Ci polecić usługi Pana Tomka - to jest serio super fizjoterapia: https://fizjoterapiaisport.pl/uslugi/spirotiger/

Obrazek
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Fizjoterapia

Post autor: kasiakowa06 »

kałam pisze: ↑31 sie 2021, 23:30 Mój brat jest fizjoterapeutą i rzeczywiście pacjentów ma mnóstwo. A też nie może przyjmować całe dnie przecież, musi odpoczywać. Dobrze, że prowadzenie dokumentacji ułatwia aplikacja RSQ Physio, dba też o sqphysio.com/post/bezpieczne-przechowywanie-dokumentacji-medycznej-jak-robic-to-dobrze bezpieczeństwo elektronicznej dokumentacji medycznej i może brat skupić się na pracy z pacjentem tak naprawdę.
Super jest fizjoterapia! Marzy mi się, by być takim lekarzem ciał i pracować jak ekipa ze Spondylusa: http://www.spondylus-rehabilitacja.pl/u ... pa-sollux/

Obrazek
Pozoń

Re: Fizjoterapia

Post autor: Pozoń »

W przypadku problemów związanych ze zdrowiem, a dokładnie problemem kręgosłupa, stawów, czy również podudzia to jak najbardziej tutaj warto wymienić zdecydowanie gabinet https://reha-kfz.pl/service/rehabilitacja-podudzia/ oczywiście jeśli szukacie specjalistów z Krakowa. Jak się okazuje jedną z najczęstszych przyczyn bólu łydki jest nadciągnięcie mięśni, które mogą być spowodowane nadmiarem aktywności fizycznej. No i może prowadzić do bolesnego zerwania przyczepu mięśnia.
ODPOWIEDZ