Firmowe gadżety

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Zbigniew86
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2020, 16:22

Firmowe gadżety

Post autor: Zbigniew86 »

Witam serdecznie. Chciałbym wyposażyć swoich pracowników w firmowe gadżety, żeby przy okazji mogli w różnych okolicznościach reprezentować naszą markę. Jak na razie zamówiłem smycze i szarfy z nadrukiem. Jak myślicie, w co mógłbym się jeszcze zaopatrzyć? Oczywiście poza długopisami, bo to mamy już od dawna ;)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Firmowe gadżety

Post autor: kasiakowa06 »

Zbigniew86 pisze: ↑19 gru 2020, 8:59 Witam serdecznie. Chciałbym wyposażyć swoich pracowników w firmowe gadżety, żeby przy okazji mogli w różnych okolicznościach reprezentować naszą markę. Jak na razie zamówiłem trofeasportowe.com/sklep-online/sklep/smycze-i-szarfy-z-nadrukiem/]smycze i szarfy z nadrukiem . Jak myślicie, w co mógłbym się jeszcze zaopatrzyć? Oczywiście poza długopisami, bo to mamy już od dawna ;)
taka odzież z nadrukiem to fantastyczna reklama dla firmy, klubu czy zakładu pracy. Fajny gadżet, który możemy mieć z drukarni http://efanshop.eu/product-category/ubrania/funkcyjna/
Awatar użytkownika
kurcia
Posty: 38
Rejestracja: 19 wrz 2020, 17:24

Re: Firmowe gadżety

Post autor: kurcia »

Ja gadżety firmowe już całkowicie odpuściłam, bo przez całą pandemię i tak spotkania w większości mam online. Budżet więc przekierowałam na działania marketingu internetowego za sprawą agencji http://smac.com.pl/ . Siedzą w tym od lat, więc wiedzieli jak zwiększyć widoczność mojej marki w sieci.
Awatar użytkownika
kidawa
Posty: 54
Rejestracja: 27 sie 2020, 13:58

Re: Firmowe gadżety

Post autor: kidawa »

Dziś, w erze spotkań biznesowych online, wszelkie gadżety reklamowe tracą sens. Tu lepiej skupić się na takich działaniach, ty to klienci dowiadywali się o działalności i sami zaczynali jej szukać. Tak właśnie działa dla mojej firmy agencja http://prosponder.pl/ która wie jak poprzez marketing internetowy budować widoczność marki czy odpowiedni wizerunek.
ODPOWIEDZ