Firma za granicą

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
fafona
Posty: 70
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:17

Firma za granicą

Post autor: fafona »

Czy orientujecie się w takim temacie? Jakie są zalety i wady założenia firmy w Anglii, tak, by nie mieć do czynienia z polską skarbówką? Czy ktoś może korzystał z usług firmy TaxAngels https://www.taxangels.pl/ ? Słyszałam że oni rejestrują firmy i zajmuja się księgowością . Będę wdzięczna za podpowiedzi i wskazówki.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Firma za granicą

Post autor: Tośka »

Decydując się na firmę za granicą, moim zdaniem najpierw powinno się poznać język obcy na jak najlepszym poziomie. Polecam Wam kursy języka angielskiego https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski organizowane przez Profi Lingua, które mogą Wam pomóc w rozpoczęciu prowadzenia takiego biznesu :)
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Firma za granicą

Post autor: Emilka »

bardzo czesto firmy pomimo dzialalnosci glownie za granica , zakladaja swoje filie np w Polsce - z tego wzgledu warto postawić na wirtualne biuro. Dużą zaletą takiego rozwiazania jest to ze nie musimy placic miesiac w miesiac wysokiego czynszu - ta firma http://www.fullserviceoffice.pl/ oferuje takie biura na wygodnych zasadach - umowa nie jest zobowiazujaca i wynajmujemy na tyle na ile chcemy.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:36

Re: Firma za granicą

Post autor: mleczko90 »

Jak prowadzisz działalnosc przez internet to nie ma problemu. Wszystko zalezy od typu biznesu.
_______________________
http://bialystokbiurorachunkowe.pl/jaki ... wosci.html
Awatar użytkownika
kasli
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2019, 22:44

Re: Firma za granicą

Post autor: kasli »

Obecnie kalkuluje się otwarcie firmy w Anglii. Koszty są znacznie mniejsze niż w Polsce. Poza tym nie da się ukryć, że przedsiębiorcy mają tam znacznie łatwiej. Tutaj http://www.fairaccountancy.co.uk jest namiar na Fair Accountancy. To biuro księgowe pomaga w rejestracji spółki, prowadzi obsługę księgową oraz zajmuje się doradztwem biznesowym. Bardzo kompleksowo podchodzą do tematu. Mają też swojego bloga, gdzie poruszane są ważne kwestie.
ODPOWIEDZ