Firma kuriersko - transportowa

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
platyna
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:41

Firma kuriersko - transportowa

Post autor: platyna »

Moja siostra kupiła sobie nowe wymarzone autko. Chciała je zrobić według swoich potrzeb. Przeszukując internet, znalazła ciekawe rozwiązania i zamówiła kilka rzeczy by "dopieścić" autko łącznie z nowymi oponami. Jak wszystko przyszło to okazało się, że nie pasowało do modelu jej samochodu, a opony przyszły używane. Chciała dokonać zwrotu, i okazało się, że firma ta mieści się za granicą a dokładnie w Anglii. I tu problem, otóż nie każda firma zajmuje się transportem takiej wielkości paczek, a poza tym muszą być one odpowiednio zapakowane. Proszę o podpowiedź gdzie znajdę taką rzetelną firmę, która dodatkowo wytłumaczy jej jak prawidłowo powinna być zapakowana taka paczka
Awatar użytkownika
fafona
Posty: 70
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:17

Re: Firma kuriersko - transportowa

Post autor: fafona »

Myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie wyszukać kuriera, no ale fakt firm jest sporo kurierskich i kazdy ma inny cennik, wymagania itd. To musisz na spokojnie sobie wyszukać w necie ranking kurierów, brokerów, na pewno znajdziesz . No ale zwracaj uwagę na to czy dana firma ma dobrą opinie, wiadomo różnie bywa, mogą zniszczyć itd. Wiele części samochodowych nadal nie może być wysyłanych paczkami kurierskimi. Każdy przewoźnik ma swoją własną listę zakazanych w obrocie towarów.
Awatar użytkownika
Nestor
Posty: 87
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:35

Re: Firma kuriersko - transportowa

Post autor: Nestor »

Nie każda firma ma możliwość przewozu danego towaru, ponieważ nie dysponuje odpowiednimi warunkami. Zawsze dobrze się jest skontaktować i zapytać jak to wygląda w przypadku na przykład ładunków ponadgabarytowych. Często też jest tak, ze za wszelką cenę chcemy skorzystać z jak najtańszej oferty transportu, a to nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Chodzi przecież o jakość usługi, która powinna być jak najlepszej jakości.
Awatar użytkownika
zurawka
Posty: 9
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:08

Re: Firma kuriersko - transportowa

Post autor: zurawka »

Najprościej wybrać jest sprawdzoną firmę na rynku brokerów kurierskich. Przed wyborem konkretnej firmy kurierskiej warto sprawdzić opinie poprzednich klientów i nawet jeśli pierwsza firma na którą trafimy będzie cieszyć się pozytywnymi ocenami to warto przeanalizować oferty większej liczby firm, ponieważ jak to się mówi - lepiej zapobiegać niż leczyć, a więc lepiej dokładnie sprawdzić niż później czekać tygodniami na przesyłkę…Dlatego może zanim jeszcze zdecydujesz się na firmę to jeszcze przeanalizuj sobie tą ofertę https://www.speedpack.com.pl/ .
Awatar użytkownika
Bizneswoonder
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:33

Re: Firma kuriersko - transportowa

Post autor: Bizneswoonder »

Fajny w sumie pomysł, jak już się ma takie auto to dobrze jest je wykorzystać żeby samo na siebie przecież zarabiało:) Mając swoją firmę transportową na pewno najważniejszą rzeczą będzie samochód, musicie o niego dbać. W upalne dni i nie tylko pilnujcie żeby się nie przegrzał, mi się już stało, więc już wiem jak się przed tym przestrzec. Prawidłowy poziom płynów i odpowiedni płyn chłodzący to podstawa jeżeli chodzi o przegrzanie silnika. Sprawdźcie jeszcze sobie czy dobrze działa wam wentylator.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Firma kuriersko - transportowa

Post autor: Tadek33 »

Przy dużej flocie samochodów warto również zwrócić uwagę na rozwiązania w zakresie systemów do monitoringu GPS. Dlatego jak znajdziesz wolną chwilę to koniecznie sprawdź Flotman, ponieważ zapewnia wysoką skuteczność działania, wydajność oraz możliwości współpracy z giełdami zleceń.
Awatar użytkownika
Dzena
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2019, 11:13

Re: Firma kuriersko - transportowa

Post autor: Dzena »

Jeśli nadal szukasz firmy kurierskiej, zalecamy wypróbowanie ParcelABC. Działają jako brokerzy kurierscy, a także mogą oferować renomowane firmy kurierskie, takie jak DPD, UPS lub FedEx. Ostatnio wysłałem paczki do holandii (na sesję obdarowywania). Ta paczka dotarła do miejsca przeznaczenia w zaledwie 3 dni, a ja nie zapłaciłem dużo. Polecam, kto potrzebuje przesyłek międzynarodowych.
ODPOWIEDZ