Faktoring

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
mieczyslaw-61
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2022, 8:57

Faktoring

Post autor: mieczyslaw-61 »

Faktoring polega na sprzedaży wierzytelności lub nieopłaconych faktur przez firmę, która jest wierzycielem, na rzecz faktora. Faktor w zamian za to przejmuje ryzyko związane z ewentualnym niewypłacalnością dłużnika i zapewnia płynność finansową firmie, która sprzedała faktury. Czy ktoś z Was korzystał z takiej usługi? Czy jesteście w stanie polecić jakiegoś faktora?
Granka

Re: Faktoring

Post autor: Granka »

Ja osobiście słyszałam od znajomych o faktoringu niepełnym, korzystają z usług aforti factor, z tego co pamiętam nabywają od klientów nieprzeterminowane wierzytelności, tym samym zapewniają szybki dostęp do środków finansowych które pomagają dynamicznie rozwijać biznes
AndrzejM

Re: Faktoring

Post autor: AndrzejM »

Tutaj zdecydowanie warto poświęcić więcej uwagi na takie możliwości, jak faktoring jeśli musicie uregulować zobowiązania a macie dużą ilość faktur z przesuniętymi terminami ich opłacenia to warto skontaktować się z Faktoria, która daje takie możliwości dla firm również online. Jednocześnie można też na ich stronie znajdziesz sporo przydatnych wskazówek dla prowadzenia biznesu, jak na przykład tutaj https://faktoria.pl/oferta/finansowanie ... em-ryzyka/. Duże ułatwienie, szczególnie jeśli nie macie wielu klientów co do których nie macie dużego zaufania. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
mojalaskarooomdaa

Re: Faktoring

Post autor: mojalaskarooomdaa »

Poza tym, że trzeba się ogólnie szkolić, to dodatkowo można to jakoś wszystko skompletować, ogarnąć. Dlatego ciekawi mnie, jak ma wyglądać zarządzanie szkoleniami szkolenie w tym trybie nawet. Może to będzie rozwojowe, sama nie wiem.
ODPOWIEDZ