Ekologia

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Sarina_60
Posty: 1
Rejestracja: 09 lip 2022, 3:13

Ekologia

Post autor: Sarina_60 »

Kochani, powiedzcie mi, jakie firmy z tych bardziej znanych, naprawdę angażują się w działania proekologiczne? Jakie firmy mają certyfikat ISO 14001, który mówi o tym, że nie tylko ich procesy związane z produkcją są ekologiczne, ale firma robi coś więcej. Angażuje się i daje dobry przykład innym. Czy są takie firmy w ogóle? Takie które nie robią tego na pokaz?
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Ekologia

Post autor: falcia123 »

Najważniejsze, żeby gospodarka w obiegu zamkniętym https://contalen-recycling.com/gospodar ... mknietego/ też była zachowana w naszych domach. W ten sposób wydłuża się cykl życia produktów, co jest bardzo istotne. Dzięki temu ograniczamy odpady do minimum, co niesie ze sobą wiele pozytywów.
Pertts22

Re: Ekologia

Post autor: Pertts22 »

Kilka dni temu, natknąłem się w internecie na bardzo ciekawy termin - ekoterapia. Zainteresowałem się tematem i znalazłem portal, który jest totalnym top1 w dziedzinie ekoterapii w Polsce https://naturallybalanced.org/ Dla wszystkich zainteresowanych, warto sprawdzić.
Awatar użytkownika
podrickpayne
Posty: 127
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:56

Re: Ekologia

Post autor: podrickpayne »

W temacie ekologii, ważne są również pomiary emisji gazów. Firma https://www.ekomeritum.pl/pomiary-emisji-gazow-i-pylow/ zajmuje się tym na co dzień, więc warto się z nimi skontaktować, aby działać zgodnie z prawem. Myślę, że nie będziecie żałować tej współpracy.
lucek

Re: Ekologia

Post autor: lucek »

Jeśli rozważacie kwestie związane z emisją spalin, zachęcam do odwiedzenia tego linku: https://hacki.com.pl/korzysci-spoleczne ... w-i-pylow/ , gdzie znajdziecie wiele ciekawych informacji na temat emisji gazów i pyłów. W mojej opinii, warto zgłębić ten temat, a strona ta może okazać się wartościowym źródłem wiedzy na ten temat.
ODPOWIEDZ