Dach.

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 153
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:33

Dach.

Post autor: Mikka »

Witajcie. Czy wiecie może gdzie warto zgłosić się po projekt dachu? Czy polecicie mi jakąś sprawdzoną firmę?
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Dach.

Post autor: Tośka »

A czy zastanawialiście się już nad konstrukcją Waszego dachu? Jeśli jeszcze nie, to polecam poczytać sobie o tak zwanej prefabrykacji na stronie internetowej https://mgdachy.pl/prefabrykacja-konstr ... ewnianych/. Takie prefabrykowane konstrukcje dachowe oferuje na przykład firma MG Dachy. Ma ona wieloletnie doświadczenie w branży, więc osobiście uważam, że warto jej zaufać :)
Awatar użytkownika
tamara
Posty: 74
Rejestracja: 01 sty 2020, 14:16

Re: Dach.

Post autor: tamara »

Słyszałam na temat firmy MG Dachy i sądzę, że to byłby najlepszy wybór. Jest to firma z całkiem sporym stażem, która rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków. Która wykonuje solidne wiązary dachowe, zgodnie z wyznaczonymi wytycznymi.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 153
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:33

Re: Dach.

Post autor: Mikka »

Zdecydowanie firma MG Dachy https://mgdachy.pl/ spełnia moje oczekiwanie- dzięki za namiar. Widać, że są to profesjonaliści i świadczą kompleksowe usługi. To, dobrze będę mogła skorzystać z ich pełnego wsparcia w tym zakresie.
Awatar użytkownika
ArkadiuszM
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 9:23

Re: Dach.

Post autor: ArkadiuszM »

Ja jednak jestem zdecydowanie za dachówką ceramiczną która moim zdaniem jest najlepszą opcją w zakresie pokryć dachowych. A że jeszcze można jednocześnie liczyć na ciekawe propozycje w zakresie pokryć dachowych Braas co do blachodachówek panelowych to tym bardziej, że będziecie mogli liczyć na dobre systemy izolacyjne, czy hydroizolacyjne Icopal.
ODPOWIEDZ