Co na zaparcia??

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
wiśnia

Co na zaparcia??

Post autor: wiśnia »

Ostatnio mam gorsze trawienie, wzdęcia, zdarzają się też straszne zaparcia, boję się że dostanę od tego hemoroidy. Co robić? Próbowałam już wszelkich domowych metod, zmieniłam nawet dietę na zdrową i jakoś nie widzę żadnej poprawy. Może spróbować leków?
zośka

Re: Co na zaparcia??

Post autor: zośka »

Zdarzają się niestety różne sytuacje w życiu, także i takie problemy nie są mi obce. Kiedyś też przesadziłam z dietą i dostałam zaparć ale poszłam do apteki, zapytałam co mogę wziąć na to i farmaceutka poleciła mi preparat xenna https://www.xenna.pl/ , na szczęście okazał się na tyle skuteczny że nie musiałam wędrować w sprawie zaparć do lekarza :)
StaśkaJa

Re: Co na zaparcia??

Post autor: StaśkaJa »

Każdy z nas zna siemię lniane. Dostaniecie je tu https://www.bee.pl/9254-len I zróbcie z niego wywar. Wszystkie problemy żołądkowe - zaparcia zostana zlikwidowane. A poza tym siemię zapobiega miażdżycy i doskonale wpływa na elastyczność skóry. Więc warto skorzystać z okazji i kupić go w tym sklepie.
Mirka

Re: Co na zaparcia??

Post autor: Mirka »

Gdy moje dziecko miało zaparcia bardzo pomogły czopki musujące evaqu bambini. Pamietam, że przetestowalismy wtedy dużo róznych sposobów i środków na zaparcia i nic nie było skuteczne w 100%.
O czopkach powiedziała mi lekarz pediatra. Są rewelacyjne- działają szybko bo już w ciągu kilkunastu minut po aplikacji. Bezpieczne i naturalne. Nie tylko likwidują zaparcia, ale również pomagają regulować proces wypróżniania.
Wiem, że są dostępne również w wersji dla osób dorosłych
ODPOWIEDZ