BHP

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
Florian1978
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2022, 3:44

BHP

Post autor: Florian1978 »

Jakie certyfikaty związane z BHP polecacie na początek, jeśli chodzi o dużą firmę? Czy taki: https://www.adees.net/iso_45001.php certyfikat ISO to dobry wybór? Czy to jest coś, czym można się naprawdę pochwalić? Czy raczej nie jest to żaden prestiżowy certyfikat? Jak Wam się wydaje? Jakie macie zdanie na ten temat? Czy słyszeliście coś o nim od swoim klientów?
elzunia54

Re: BHP

Post autor: elzunia54 »

Potrzebna jest kompleksowa obsługa BHP dla swojej firmy? Cały czas zastanawiasz się tym, jakie usługi są najlepsze dla Ciebie? Jeśli tak, to polecam przejrzeć sobie ofertę firmy Inżynieria BHP. Myślę, że takim profesjonalistom warto zaufać. Ta konkretna firma współpracuje z różnymi branżami i na pewno potrafią dla każdej branży przygotować właściwe kursy.
wacik

Re: BHP

Post autor: wacik »

Bezpieczeństwo jest absolutnym priorytetem zwłaszcza jeśli w obiekcie, takim jak magazyn, ma miejsce przechowywanie materiałów niebezpiecznych. W tym celu konieczna jest FUMO ocena zagrożenia wybuchem . Materiały łatwopalne mogą stanowić poważne zagrożenie dlatego ważna jest dokumentacja potrzebna do ich bezpiecznego użytkowania.
ODPOWIEDZ