apteka stacjonarna

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
damira

apteka stacjonarna

Post autor: damira »

Która apteka stacjonarna ma według was najlepsze ceny? które miejsca polecacie? czy ktoś z was kupuje leki w doz? słyszałam że u nich są bardzo fajne ceny
karolkka

Re: apteka stacjonarna

Post autor: karolkka »

Tak, to prawda, w dozie mają bardzo dobre ceny na rózne leki, suplementy, kosmetyki, a nawet jakiś sprzęt medyczny. Ja tam kupuję regularnie zarówno stacjonarnie, jak i online
Kin

Re: apteka stacjonarna

Post autor: Kin »

Jeżeli chodzi o apteki to najlepsze ceny są zdecydowanie w doz teraz. Ostatnio robiłam tam większe zakupy i byłam miło zaskoczona. Gdzie indziej zapłaciłabym już znacznie więcej.
nanuszka

Re: apteka stacjonarna

Post autor: nanuszka »

Moim zdaniem właśnie najtaniej wychodzi teraz w DOZie, a ja przepłacać bardzo nie lubię szczególnie w ciężkich czasach. Leki kupuję już tylko w DOZie w sumie dla całej naszej rodziny.
Polia

Re: apteka stacjonarna

Post autor: Polia »

No to i ja się dopiszę, chociaż pewnie moja opinia nikogo tutaj nie zaskoczy. Ja też polecam DOZ, moim zdaniem ceny są naprawdę bardzo konkurencyjne, moje leki kupuję ze znaczną oszczędnością.
fresia

Re: apteka stacjonarna

Post autor: fresia »

Ja również mogę polecić doz, moim zdaniem to najlepsza i obecnie najtańsza apteka. Zauwazyłam, że od dłuższego czasu nie podnieśli cen, kupuję tam regularnie, więc na pewno bym to zauważyła
varka

Re: apteka stacjonarna

Post autor: varka »

Sezon chorowania w pełni, kupiłam ostatnio leki w DOZie i zauważyłam, że tam ceny trzymają się po staremu, co akurat bardzo cieszy, bo wszędzie leki drożeją, a przecież kupić je trzeba.
ODPOWIEDZ