Aplikacje do nauki

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Aplikacje do nauki

Post autor: falcia123 »

Macie jakieś? Wasze pociechy korzystają? :)
Ostatnio zmieniony 02 paź 2019, 15:36 przez falcia123, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kalandy
Posty: 2
Rejestracja: 04 lip 2019, 10:37

Re: Aplikacje do nauki

Post autor: Kalandy »

ja stawiam na klasyczne korepetycje zamiast aplikacji. Przedmioty humanistyczne i językowe dziecku wytłumacze. Do matematyki przychodzi emerytowana nauczycielka i tłumaczy rachunki córce. Kiedyś znalazłam ogłoszenie na https://www.bydgoszczak.pl
i rzeczywiście to był strzał w 10. Ta pani pedagog ma dobre podejście do przekazywania wiedzy. I moja córka pojmuje zagadnienia.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Aplikacje do nauki

Post autor: Tośka »

A jeśli już o nauce mowa, to co sądzicie o różnego rodzaju kursach odbywających się on-line? Widziałam na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/, że na przykład firma szkoleniowa Kar Group oferuje sporo takich kursów. Jak sądzicie, warto się na takie szkolenie u nich zapisać?
Awatar użytkownika
Poplina
Posty: 55
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:03

Re: Aplikacje do nauki

Post autor: Poplina »

Trzeba szukać usprawnień, a jest ich sporo trzeba przyznać. Dla mnie bardzo ważne są języki i chciałabym oprócz angielskiego znać dobrze włoski i hiszpański. Na razie to znam podstawy, ale szybko się uczę. Znalazłam na stronie https://jntutorpro.pl kursy internetowe językowe - super sprawa
ririś12

Re: Aplikacje do nauki

Post autor: ririś12 »

Do nauki najlepsze są podręczniki a nie jakieś aplikacje, no chyba że chodzi o apke do łączenia z szkoła na E-lekcje, Całą resztę warto kupic tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/wsip Podręczniki na tej stronie są w bardzo dobrych ofertach cenowych którymi warto będzie sie zainteresowac.
ODPOWIEDZ