Alkomaty

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Alkomaty

Post autor: poli3902 »

Zastanawia się ktoś z Was nad kupnem alkomatu? Jeśli tak, to ja serdecznie polecam takie rozwiązanie jak https://alko-maty.pl/alkohit.html Jest to strona, która oferuje najlepsze produkty i dzięki nim zawsze będziecie pewni, czy wytrzeźwieliście po wczorajszej imprezie.
Awatar użytkownika
Ultrass
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 17:05

Re: Alkomaty

Post autor: Ultrass »

Taki alkomat to przydatna rzecz. Jeżeli ktoś imprezuje oczywiście.
Miniony czas zamienił się w długi ostry szpikulec i przebił mu serce.
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 153
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Re: Alkomaty

Post autor: Tomasz96 »

To przede wszystkim kwestia bezpieczeństwa, a nie tylko komfortu. Właśnie dlatego powinniście zajrzeć do https://alko-maty.pl/19-alkohit i rozważyć zakup takiego sprzętu. To może być dla Was ogromnym ułatwieniem, sami się o tym przekonajcie.
Sedeś

Re: Alkomaty

Post autor: Sedeś »

Natomiast jeżeli będziecie potrzebowali konkretnych specjalistów w zakresie wykonania dokładnej kalibracji alkomatu to według mnie warto tutaj sprawdzić https://mobilepower.pl/69-kalibracja-alkomatu z którymi również nie raz współpracowałem i wszystko na odpowiednim poziomie. Terminowi, dokładni i jednocześnie z zachowanie ustalonych standardów. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, że jeszcze trochę temat nam się tutaj rozwinie bo rzeczywiście jeśli zdarza Wam się prowadzić dzień po imprezie to lepiej mieć pewność!
Maryśka

Re: Alkomaty

Post autor: Maryśka »

Zależy w jakich celach będziecie korzystać z alkomatu. Jeśli ma być to sprzęt do firmy to warto zainwestować w alkomat policyjny. Jest on zdecydowanie czulszy niż te "nieprofesjonalne", niektóre z nich mają opcje wydruku, która może służyć jako dowód w sądzie. My alkomat do nas zamówiliśmy stąd https://alko-maty.pl/12-alkomaty-profes ... -policyjne. Polecamy!
wspólnikmały

Re: Alkomaty

Post autor: wspólnikmały »

Usługę kalibracji warto wykonać u http://www.alcofind.eu/kalibracja-alkomatow/ to dobrze wykonana kalibracja, praktycznie każdego typu alkomatu. Jeśli wierzyć wskazaniom tego urządzenia, trzeba je wcześniej kalibrować, inaczej jest bezużyteczne i wskazania będą zupełnie inne od tych prawdziwych.
ODPOWIEDZ