Akademia pana Kleksa

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 70
Rejestracja: 13 kwie 2019, 19:34

Akademia pana Kleksa

Post autor: heniutek »

Akademia Pana Kleksa - to tytuł, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Przez długi czas był problem z dostaniem tej książki, teraz udało mi się ją znaleźć na https://livro.pl/akademia-pana-kleksa-b ... 89397.html, dlatego też zamówiłem. Fajnie tę książkę się czyta po wielu latach.
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: Akademia pana Kleksa

Post autor: Natka98 »

Ten tytuł to chyba zawsze będzie na czasie. Warto dzieciom podsuwać ciekawe propozycje czytelnicze, przeważnie na zakończenie roku szkolnego dzieci też otrzymują książki. Fajne, interesujące propozycje to na https://ksiegarnia.pwn.pl/ widziałam ostatnio. Kwestia trafienia w gust czytelniczy.

b12 produkty
Awatar użytkownika
Nestor
Posty: 87
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:35

Re: Akademia pana Kleksa

Post autor: Nestor »

Moje dzieci mają w swojej biblioteczce książkę, która jeszcze do mnie należała. Zawsze czułam do niej sentyment i zajmuje honorowe miejsce na półce. Tak się składa, że maluchy przyzwyczajam do tradycyjnych książek, a im się nawet to bardzo podoba. Ostatnio kupowałam kilka ładnych pozycji na Ceneo https://www.ceneo.pl/Literatura_dla_dzieci_i_mlodziezy . Zachęcam Was do przejrzenia oferty, bo jest bardzo ciekawa.
Awatar użytkownika
gesalzen
Posty: 73
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:57

Re: Akademia pana Kleksa

Post autor: gesalzen »

Jest wiele bardzo fajnych tytułów książek do których z chęcią wracamy i czytamy naszym dzieciom. Sama szukałam kilka takich tytułów z mojego dzieciństwa i trafiłam na ten (link) gdzie można znaleźć wiele bardzo ciekawych tytułów. Warto jest pokazywać i uczyć dzieci że książka nie gryzie ale może nas dużo nauczyć i przenieść w świat fantazji. Książka bardzo dużo nas uczy i rowija nasze umiejętności
ODPOWIEDZ