Aborcja

Różne tematy, niekoniecznie o biznesie.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 375
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Aborcja

Post autor: sefka »

Cześć dziewczyny! Chciałabym dowiedzieć się, czy wiecie coś więcej na temat aborcji farmakologicznej i czy podzieliłybyście się ze mną tą wiedzą? Na stronie internetowej https://9tygodni.pl/ znalazłam informacje o tym, jak w bezpieczny sposób usunąć ciążę. Co sądzicie na ten temat?
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Re: Aborcja

Post autor: burek »

Dobrze jest mieć namiar na sprawdzoną stronę internetową, gdzie można zakupić tabletki poronne. Ja niestety przejechałam się na tabletka-poronna.pl Złożyłam zamówienie i kontakt się urwał. Zero odzewu, tylko płatność pobrali...
żona

Re: Aborcja

Post autor: żona »

Tabletki nie dają 100% gwarancji skuteczności szczególnie jeśli nie zareaguje się odpowiednio szybko, dodatkowo mogą mieć negatywne skutki. Lepiej udać się do specjalistycznej kliniki. W Czechach aborcja jest legalna do 12 tygodnia, bardzo blisko granicy z Polską jest klinika https://klinikastonava.cz i tam można zadzwonić, konsultanci mówią po Polsku.
Zielińska

Re: Aborcja

Post autor: Zielińska »

żona pisze: ↑13 maja 2021, 13:49 Tabletki nie dają 100% gwarancji skuteczności szczególnie jeśli nie zareaguje się odpowiednio szybko, dodatkowo mogą mieć negatywne skutki. Lepiej udać się do specjalistycznej kliniki. W Czechach aborcja jest legalna do 12 tygodnia, bardzo blisko granicy z Polską jest klinika https://klinikastonava.cz i tam można zadzwonić, konsultanci mówią po Polsku.
Ogromne wsparcie od lekarzy dostałam w tym czeskim centrum ginekologicznym Aborcja.cz. Jeśli szukacie pomocy to jest to właściwe miejsce.
ODPOWIEDZ