Własna firma

Jak uzyskać kredyt na firmę? Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę? Porady z finansów dla początkujących przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 86
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:27

Własna firma

Post autor: paniola »

Prowadząc własna działalność reke trzeba mieć cały czas na pulsie. Niejednokrotnie firma sie rozrasta, trzeba wynajmować nowe hale i przenosic sprzęt produkcyjny. Relokacja linii produkcyjnych https://fomach.com/ to nie łatwe zadanie, dlatego warto powierzyć takie sprawy fachowcom. Mó tata korzystal z usług kilka miesiecy temu i jest bardzo zadoowlony. Wszystko na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
kwiatushek04
Posty: 35
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: Własna firma

Post autor: kwiatushek04 »

Spoko opcją jest sprawdzenie sobie stronki internetowej, którą znajdzieicie pod tym linkiem: https://niszczeniedokumentow.eu/ moim zdaniem naprawdę warto zajrzeć. Bardzo ciekawa oferta dotycząca niszczenia dokumentów - od niszczarek po utylizację oraz niszczenie wszystkich niepotrzebnych dokumentów.
Awatar użytkownika
sarenka
Posty: 78
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:58

Re: Własna firma

Post autor: sarenka »

Wiadomo, że też jako firma będziecie potrzebować różnego rodzaju treści, chociażby na swoją stronę www. Warto więc zwrócić się o pomoc do najlepszych specjalistów od tworzenia wysokiej jakości, ciekawych tekstów. W tym kierunku świetnie sprawdzi się copywriter koszalin mający na swoim koncie napisany niejeden tekst.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 153
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:33

Re: Własna firma

Post autor: Mikka »

A czy planujecie do swojej firmy zatrudniać pracowników? Jak tak, to czas pomyśleć nad ich odpowiednim przygotowaniem. W tym kierunku możecie zgłosić się do firmy https://asystahr.pl , która oferuje szkolenia dla pojedynczych osób, zespołów, czy nawet całej firmy. U nich znajdziecie szkolenia motywacyno-rozwojowe, a także związane z wymaganymi przepisami prawa.
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Własna firma

Post autor: poli3902 »

A pamiętacie o tym, że np. do takiej gastronomii przede wszystkim potrzebne jest Wam odpowiednie wyposażenie? Niestety wiele osób o tym zapomina i wtedy kupuje się niskiej jakości sprzęty na szybko. Na szczęście jest taka strona, jak https://mmgastro.pl/ która oferuje świetne wyposażenie gastronomiczne w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
mariola94
Posty: 43
Rejestracja: 01 kwie 2019, 10:48

Re: Własna firma

Post autor: mariola94 »

To fakt, że zakupy na ostatnią chwilę często kończą się zakupem byle jakiego sprzętu. My mieliśmy szczęście i trafiliśmy na firmę https://sklep24ip.pl/. Sprzęt jest renomowany i doskonałej jakości. A specjaliści ze sklepu doradzili nam przed zakupem. Teraz mamy doskonale działającą telefonię VOIP. Cieszy mnie szczególnie rejestrator rozmów w centrali NeoPBX Standard. Niby zakupy na ostatnią chwilę - ale sprzęt mega.
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Własna firma

Post autor: melike »

ISO to widoczny dla wszystkich symbol jakości. I prowadząc własną firmę warto o tym pomyśleć. Żeby go wdrożyć warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia kogoś takiego jak pan Adam Sznajder. Dzięki pomocy jego i http://www.adees.net/ udało się nam to w miarę gładko.
Awatar użytkownika
qwe93
Posty: 106
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Własna firma

Post autor: qwe93 »

Prowadzę biznes, który w dość dużej części wiąże się np. z kartami charakterystyki i zastanawiam się, czy macie jakąś wiedzę właśnie na ich temat? Pytam, ponieważ wciąż wiele się uczę, a do pomocy mam wielu specjalistów, ale chciałbym się też osobiście czegoś dowiedzieć. Na ten moment pomagam sobie stroną http://doradztwochemiczne.pl/
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Własna firma

Post autor: wspolnafirma1 »

Znajomy prowadzi własną firmę, na szybko potrzebował przestrzeni magazynowej. Z tego co udało mi się dowiedzieć bardzo dobre opinie w takich inwestycjach ma firma SolidHale. To doświadczenie w biznesie decyduje również o prędkości oddania inwestycji. Firma ma ponad 20 lat doświadczenia na rynku i zna się na tym jak nikt inny - tempo powstawania inwestycji jest naprawdę imponujące.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Własna firma

Post autor: falcia123 »

Przede wszystkim pomyśl o finansach. To one w dużej mierze wszystko determinują. Dlatego też postaw na odnawialną linię finansowania od www.finiata.pl. Działa to jak karta kredytowa, z której możesz korzystać w dowolnym momencie i na dowolne produkty. Świetna rzecz. Spróbuj, bo obecnie mają także automatyczny system akceptacji klientów, co daje Ci możliwość skorzystania z ich pomocy już w 15 minut po złożeniu poprawnego wniosku.
Awatar użytkownika
zuzu
Posty: 67
Rejestracja: 05 lip 2019, 21:49

Re: Własna firma

Post autor: zuzu »

Własny biznes to świetna sprawa. Zanim jednak założysz firmę zastanów się czy warto otwierać ją w Polsce czy może lepszą opcją będzie np. UK. Ja ostatnio trafiłam na https://www.taxangels.pl/ TaxAngels pomaga w założeniu firmy w Anglii i prowadzeniu księgowości. Szczerze zaczęłam się zastanawiać nad skorzystaniem z ich usług. Wydaje mi się, że działalność za granicą jest o wiele bardziej opłacalna.
Awatar użytkownika
Stefka
Posty: 64
Rejestracja: 15 kwie 2019, 10:21

Re: Własna firma

Post autor: Stefka »

We własnej firmie warto wdrożyć system ERP. Moim zdaniem im szybciej tym lepiej. Dzięki temu system będzie mógł się łatwo rozwijać wraz z rozwojem firmy i elastycznie dopasowywać do jej potrzeb. Jeśli szukacie informacji na temat ERP to polecam stronę https://odl.com.pl/wdrozenie-erp-fakty-i-mity/, masa fachowej wiedzy.
Awatar użytkownika
sarenka
Posty: 78
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:58

Re: Własna firma

Post autor: sarenka »

Ostatnimi czasy coraz więcej ludzi rezygnuje z własnego tworzenia miejsca do pakowania, wypakowania oraz innych działań na towarze. A nawiązuje współpracę z firmami takimi jak Ejko http://ejko.com.pl/ , które świadczą kompleksowe usługi logistyczne. Na nich zawsze można liczyć w każdym zakresie. Ogromną zaletą jest fakt też, że u nich można skorzystać z przestrzeni magazynowej. Z tego co wiem to również i transport dobry mają.
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Re: Własna firma

Post autor: burek »

Jest wiele sprawdzonych rozwiązań programistycznych dla przedsiębiorstw, ale to już od nas zależy co tak naprawdę wybierzemy. Ja sobie bardzo chwalę rozwiązania informatyczne, gdyż wiem że one są w stanie bardzo poprawić wydajność mojej pracy. U nas sprawdza się https://sellintegro.pl/27-allegro Polecam wam, zapoznać się z tą ofertą.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Własna firma

Post autor: mczay »

Jeśli zaczniesz rekrutować w tej firmie, pamiętaj aby ostrożnie dobierać pracowników. Ważne jest, abyście tworzyli zgrany, bezkonfliktowy team. Jeśli zastanawiasz się jak prowadzić rekrutację, to ja polecam stronę: https://talentuno.com/pl/employers . Tutaj cały proces będzie ułatwiony, bo dostaniesz CV pracowników wyłącznie takich, którzy w pełni spełniają Twoje oczekiwania, a Ty zdecydujesz z którym z nim zechcesz spotkać się na rozmowie kwalifikacyjnej. Jestem pewna, że w taki sposób najszybciej znajdziesz pracownika idealnego.
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Własna firma

Post autor: Sebek57 »

Jeśli macie magazyn, bądź halę produkcyjną w swojej nowej firmie i potrzebujecie wykonać odpowiednie znakowanie przestrzeni to zajrzyjcie na stronę http://malowanielinii.com/ gdzie będziecie mogli sprawdzić wykonane przez nich realizacje. Terminowi, dokładni i jednocześnie działający w rozsądnych warunkach finansowych.
Awatar użytkownika
Bizneswoonder
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:33

Re: Własna firma

Post autor: Bizneswoonder »

A co myślicie o salonie kosmetycznym? Obecnie jest bardzo duży popyt na to i nie zanosi się żeby to się zmieniło;) Wydaje mi się że jest to dobra opcja. Sprawdźcie sobie tu co proponuje wam firma https://kazaro.pl/k/39/fotele-podologiczne Dostaniecie tu szeroki wybór urządzeń kosmetycznych, fryzjerskich.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Własna firma

Post autor: KarolK »

Własna firma to wiele obowiązków, ale też ogromna satysfakcja, gdy wszystko się udaje. Sam prowadzę swoją działalność od kilku lat i rozwijam się stale.Ostatnio zainwestowałem w sprzęt do obróbki strumieniowo-ściernej od https://www.contracor.com.pl/ . Nawet nie spodziewałem się, że będzie tak duże zapotrzebowanie na usługi piaskowania.
Awatar użytkownika
usteczka
Posty: 36
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:18

Re: Własna firma

Post autor: usteczka »

Niezależnie od branży, ważne jest posiadanie terminali płatniczych. Bardzo dobrą ofertę na terminale znajdziecie w ofercie Polskich ePłatności. Poczytajcie więcej na stronie https://www.pep.pl/ .
Awatar użytkownika
rafon
Posty: 19
Rejestracja: 17 gru 2019, 10:21

Re: Własna firma

Post autor: rafon »

Czy ktoś z Was prowadzących firmę, wie może jakie są obowiązki wobec RCA? Uściślę tylko, że są to bliscy współpracownicy osoby zajmującej eksponowane stanowisko polityczne.
Awatar użytkownika
sarenka
Posty: 78
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:58

Re: Własna firma

Post autor: sarenka »

Natomiast ja chciałabym się doradzić was w pewnej kwestii, a mianowicie czy warto instalować u siebie w firmie program do monitorowania komputerów? Od jakiegoś czasu mam problemy z pracownikami, którzy mają dostęp do internetu etc. Wydaje mi się,że inne kwestie pochłaniają im czas jak praca. W sieci znalazłam firmę https://activrec.com , która oferuje oprogramowanie do szpiegowania pracowników. Czy ktoś z was może korzystał z niego?
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 25
Rejestracja: 10 sty 2020, 10:28

Re: Własna firma

Post autor: kwiatek »

Myślę że nie powinno się szpiegować pracowników. Warto im dawać pracę z ograniczeniem czasowym przez co będą musieli pracować zamiast skupiać się na czymś innym. Polecam bloga https://twoja-domena.pl/
Awatar użytkownika
marcelus99
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2020, 18:52

Re: Własna firma

Post autor: marcelus99 »

Hej! Mam pytanie :) Mam sklep i niebawem będę budować magazyn osobny, bo ten co mam razem ze sklepem jest już za mały. Czy odbojnica narożna będzie konieczna do umieszczenia w miejscach, gdzie przywozi się towar? Pytam z czystej ciekawości, bo pewnie w planach budynku wszystko będzie. O taką mi chodzi: https://zabezpieczono.pl/sklep/odbojnica-narozna/
Awatar użytkownika
MagdalenaWłos
Posty: 8
Rejestracja: 29 lis 2019, 15:04

Re: Własna firma

Post autor: MagdalenaWłos »

Dobrą opcją pomagającą rozwijać firmę jest jej strona internetowa. Wykupiliśmy sobie na nazwa.pl odpowiedni hosting i domene, bardzo na zależało na super jakości. Nic sie nie wiesza przy dużej ilości odwiedzających stronę osób. Mają teraz fajne oferty bardzo fajne oferty, cenowo też są przystępni.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 86
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:27

Re: Własna firma

Post autor: paniola »

Własna działalność, to duza odpowiedzialość. Jednak gdy jestesmy uczciwi i dobrze wykonujemy swoją prace to klienci bedą. Od kilku lat prowadzimy firmę pogrzebową, ja wraz z moim bratem i ojcem. Od jakiegos czasu zamawiamy namioty pogrzebowe https://neotent.pl/namioty/pogrzebowe/ które świetnie sprawdzają sie w naszej branży. Namioty są naprawde trwałe, słuzą nam juz długie lata, a klienci podczas pogrzebu też są zadowoleni.

flowerbomb extreme
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 157
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:36

Re: Własna firma

Post autor: pukla123 »

marcelus99 pisze: ↑19 mar 2020, 18:55 Hej! Mam pytanie :) Mam sklep i niebawem będę budować magazyn osobny, bo ten co mam razem ze sklepem jest już za mały. Czy odbojnica narożna będzie konieczna do umieszczenia w miejscach, gdzie przywozi się towar? Pytam z czystej ciekawości, bo pewnie w planach budynku wszystko będzie. O taką mi chodzi: https://zabezpieczono.pl/sklep/odbojnica-narozna/
jak o magazynie mowa to fajnie jest miec na wyposażeniu roboty AGV Ich nowoczesne rozwiązania są bardzo funkcjonalne i praktyczne. Wiele przedsiębiorców je chwali
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Własna firma

Post autor: Tadek33 »

W mojej opinii natomiast warto odwiedzić portal https://abinvesting.pl/ z ogromną dawką przydatnej wiedzy oraz wskazówek, jeśli chodzi o pracę, rozwój biznesu, czy również rozwój osobisty aby stać się jak najlepszą wersją samego siebie!
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 69
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:52

Re: Własna firma

Post autor: zuzanka »

Warto też pamiętać o odpowiednim wyposażeniu firmy. Ja ostatnio znalazłam firmę Staltechnika, która oferuje super jakości maszyny wiertnicze i świdry do pali cfa http://staltechnika.pl/oferta/swidry-do-pali-cfa/ .
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Własna firma

Post autor: KarolK »

Jeśli prowadzicie własną firmę, to wiecie na pewno jak ważne jest inwestowanie w najnowocześniejszy sprzęt do firmy. Jeśli chodzi o dennice, to nowoczesne i w rozsądnej cenie, możecie znaleźć na https://www.komnino.com.pl/pl/of/cat/dennice.10.html.
Awatar użytkownika
Sebek57
Posty: 135
Rejestracja: 10 wrz 2019, 10:28

Re: Własna firma

Post autor: Sebek57 »

Jeśli chcesz się rozwijać i szukasz podpowiedzi oraz motywacji w tym zakresie to jak najbardziej mogę polecić do sprawdzenia portal https://worldpromocja.pl/ gdzie znajdziesz mnóstwo wskazówek jak się za to zabrać, aby skutecznie zmieniał się nasz wygląd na lepsze i do tego jak podejść do sporty bo jednak często brakuje nam odpowiedniej motywacji, a przede wszystkim chęci do działania i rozwijania swojego biznesu!
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Własna firma

Post autor: mczay »

Jeśli zdecydujesz się na założenie firmy, której siedziba będzie znajdywać się w hali, to na pewno będziesz też potrzebować wózków widłowych. Niestety ich koszt jest naprawdę wysoki, więc lepiej jest poszukać jakiejś alternatywy. Świetnym rozwiązaniem w takim przypadku jest wynajęcie wózków widłowych. Na stronie: https://wynajemwozkowwidlowych.com.pl/kontakt/ jest kontakt do firmy, któa wynajmuje je na świetnych warunkach, a do wyboru jest każdy rodzaj wózków. Polecam
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Własna firma

Post autor: wspolnafirma1 »

Prowadząc firmę bardzo ważny jest kontakt z klientami, firma Koba z Białegostoku oferuje bardzo tani dostęp do telefonii stacjonarnej https://www.koba.pl/telefon/ do wyboru jest sporo pakietów a jak o ich jakości usług słyszałem tylko dobre rzeczy. Każda firma powinna ułatwić kontakt klientom w maksymalny sposób, telefon stacjonarny to narzędzie do którego cały czas przyzwyczajonych jest wielu klientów.
Awatar użytkownika
bart
Posty: 54
Rejestracja: 13 wrz 2019, 22:02

Re: Własna firma

Post autor: bart »

Prowadzenie firmy z pewnością daje wiele satysfakcji, ale to też wielka odpowiedzialność za jej powodzenie. Rozważa się różne strategie, jedną z nich może być pozyskanie inwestora. Jednak żeby wszystko było przygotowane tak jak trzeba to lepiej powierzyć to ważne zadanie fachowcom. Na http://www.strategiedlabiznesu.pl/rozwi ... inwestora/ w skrócie jest opisane jak wyglądają poszczególne etapy, a szczegóły to najlepiej bezpośrednio z tą firmą ustalać.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Własna firma

Post autor: Emilka »

Każda firma powinna miec sprawy logistyki transportu w małym palcu - chociaż wiem że to nie jest łatwa sprawa. Z tego względu najlepiej korzystać z usług profesjonalnych firm takich jak np Magemar https://magemar.com.pl/ - oni zajmują się transportem lądowym i morskim - załatwiają kwestie celne od początku do końca a także zajmują się ładunkami ponadnormatywnymi.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 153
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:33

Re: Własna firma

Post autor: Mikka »

Prowadzenie własnej firmy to super sprawa, ale i też trudna, wymagająca, bo wielu sprawa potrzeba sporego zaangażowania. Warto pomyśleć czy niektóre prace nie warto byłoby zlecić zewnętrznej firmie, bo są przykładowo firmy takie jak Ejko http://ejko.com.pl/ , które oferują szereg działań z zakresu transportu, magazynowania czy logistyki. Możecie sobie sprawdzić w wolnej chwili i to przeanalizować... Oni mogą zajmować się takim pracami jak pakowaniem, etykietowanie towaru.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Własna firma

Post autor: KarolK »

Prowadząc własną firmę, ważne myśleć zawsze o tym, jak dotrzeć do nowych klientów, dzięki czemu będziecie mogli ciągle się rozwijać. Świetnym sposobem na to, może być np. baza lekarzy z https://www.infobrokering.com.pl/baza-lekarzy.

cmentarz podgórski
Awatar użytkownika
tamara
Posty: 74
Rejestracja: 01 sty 2020, 14:16

Re: Własna firma

Post autor: tamara »

Na pewno w dzisiejszych czasach, kiedy wszystko opiera się na komputeryzacji oraz internecie przyda się również wam profesjonalne wsparcie informatyczne. Firma https://securitypartners.pl/uslugi-informatyczne/ świadczy kompleksowe wsparcie dla firm w tym zakresie. Oni wzmocnią wasze procesy informatyczne, doskonale zabezpieczą system i dane.
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 69
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:52

Re: Własna firma

Post autor: zuzanka »

Fajnym biznesem jeżeli mamy troche wolnego czasu może też być jakiś sklepik osiedlowy lub piekarnia. Jeżeli u Was w okolicy nie ma czegoś takiego to może akurat taki biznes wypali ;P. W necie możecie znaleźć wiele fajnych rzeczy do takiej piekarni np. meble piekarnicze https://jamp.com.pl/oferta/meble-piekarnicze/.
Awatar użytkownika
rower
Posty: 27
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:15

Re: Własna firma

Post autor: rower »

Moim zdaniem warto zadbać o własną firmę solidnie i dobrze w nią inwestować. Inwestycja tym się różni od wydatku, że koszt się zwróci. Na przykład ważne są meble do sklepu z odzieżą. Ktoś mógłby powiedzieć , że przecież najważniejsze są ubrania, ale prawda jest taka, że klient zwraca uwagę na wszystko również wystroj sklepu. Ciekawa ofertę znalazłam tu: Produkcja mebli sklepowych. Moim zdaniem warto dowiedzieć się więcej na ten temat.
Awatar użytkownika
kunkemarta
Posty: 66
Rejestracja: 26 kwie 2019, 20:45

Re: Własna firma

Post autor: kunkemarta »

Podrzucam Wam link też do tego poradnika: https://wiesci.waw.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow/ Poczytajcie sobie na temat elektronicznego obiegu dokumentów. Jeśli jeszcze nie macie go wdrożonego u siebie w firmie to warto o tym pomyśleć. Zoptymalizuje to działanie firmy.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 59
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:31

Re: Własna firma

Post autor: foxi »

Chmura w firmie - co to takiego ? To możliwość umieszczania danych i dokumentów poza strukturami IT firmy.Dzięki temu firmy mają dostęp do potrzebnych informacji z dowolnego miejsca.Większość firm nie przewiduje całkowitej migracji do rozwiązań cloud computing. Skłaniają się za to ku środowiskom hybrydowym tzn. część informacji przechowują na lokalnych serwerach a część w chmurze.
Awatar użytkownika
białka
Posty: 73
Rejestracja: 31 sty 2020, 20:45

Re: Własna firma

Post autor: białka »

A jaką formę działalności firmy preferujesz? chcesz otworzyć działalność gospodarczą czy może jednak spółkę? jeżeli bardziej przemawia do Ciebie spółka to polecam kupić ją na stronie https://sprzedajspolke.pl/ ponieważ potrwa to max jeden dzień a rejestracja spółki to wciąż masa załatwiania w urzędach. Po za tym w przypadku niewypalenia biznesu, mozesz sprzedać spółkę z wszelkimi zobowiązaniami.
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Re: Własna firma

Post autor: burek »

Widzę, że został już tutaj poruszony temat chmury obliczeniowej - nie ma co się dziwić, w końcu praktycznie każda z firm działających w sieci, korzysta z tego typu rozwiązań. Tym bardziej, że budując biznes w internecie trudno, przynajmniej na początku, jednoznacznie przewidzieć potencjał wzrostu. Dlatego też, chmura oferowana przez https://cloudferro.com/ jest tutaj niezawodnym wsparciem, z którego warto skorzystać.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Własna firma

Post autor: sefka »

Skoro jesteśmy już w temacie własnym firm i spółek, to jestem ciekawa czy słyszeliście o obowiązku rejestracji akcjonariuszy w spółce przy utworzeniu nowej spółki? Właśnie sprawdziłam to na stronie https://qsecurities.pl/uslugi-rejestr-akcjonariuszy/ i jest taka ustawa. Nigdy wcześniej nic nie słyszałam na ten temat.
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Własna firma

Post autor: poli3902 »

Jeśli prowadzisz swoją firmę to może warto pomyśleć o faktoringu? Dzięki nim poprawisz swoją płynność finansową, zapewnisz środki na inwestycję a także wydłużysz termin płatności faktur. W tej kwestii warto zerknąć na stronę https://pragmago.pl/ w celu poznania wszystkich informacji.

palenie heroiny
Awatar użytkownika
Arktyczna
Posty: 29
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:21

Re: Własna firma

Post autor: Arktyczna »

Każda firma to spore wyzwanie, najlepiej jak to już jest kolejna wasza, z doświadczeniem na pewno łatwiej wszystko ogarnąć. W każdą firmę trzeba zainwestować. Sprawdźcie sobie tu automatykę przemysłową od https://wirautomation.pl Może i w waszej firmie takie rozwiązania się przydadzą.
Awatar użytkownika
liczi
Posty: 34
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:50

Re: Własna firma

Post autor: liczi »

Bardzo ważne są różnego rodzaju formalności w firmie. W niektórych przypadkach trzeba załatwić na przykład profesjonalne pomiary elektryczne w Szczecinie PomiarTech: http://pomiary-szczecin.pl/ . Koniecznie się tym zainteresujcie.
Awatar użytkownika
Belatrix
Posty: 17
Rejestracja: 07 lip 2020, 19:27

Re: Własna firma

Post autor: Belatrix »

Cześć przez koronawirusa musieliśmy przejść na pracę zdalną. Aby wszyscy mieli dostęp do najpotrzebniejszych materiałów wykorzystujemy chmurę. Wszystkie informacje w chmurze są ogólnodostępne dla pracowników. Nie ma konieczności przechowywania ich na dyskach co jest super wygodne. Czy wy też korzystacie z chmury? Oczywiście wrażliwe dane nadal są odpowiednio zabezpieczone :)
Awatar użytkownika
szycha
Posty: 253
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Własna firma

Post autor: szycha »

Jeśli macie już swoja stację paliw lub dopiero rozważacie jej budowę, to tutaj https://www.tsg-solutions.com/pl/tankomaty/ warto sobie zerknąć. Mają tam bowiem w ofercie tankomaty. W dzisiejszych czasach takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne. Nie potrzebny jest bowiem kontakt z pracownikiem. Jest to więc bezpieczny pomysł na biznes.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Własna firma

Post autor: falcia123 »

Jeśli jesteś głową swojej firmy to bez wątpienia wiesz, że niezwykle znaczącym jej aspektem są finanse. To ważne aby móc funkcjonować w tym obszarze jak najpewniej i najlepiej. Jeśli brakuje Ci jednak wiedzy i chcesz rozwijać się dalej, postaw na https://ekspertfinansowy.net/ czyli pomoc w kwestiach finansowych. Oni bez wątpienia pokierują Twoje działania w wybrany przez siebie i celny sposobów, z korzyścią dla Ciebie.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 202
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:08

Re: Własna firma

Post autor: Eliza111 »

Dobór odpowiedniego zespołu w firmie jest ważny, aby praca przebiegała płynnie i bez problemowo. Jednak kogo wybrac na team leadera i dlaczego ? Na stronie https://www.cludo.pl/10-umiejetnosci-kt ... m-coachem/ poznacie 10 umiejętnosci , które powinien posiadać team leader.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 153
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:33

Re: Własna firma

Post autor: Mikka »

Na stronie Ejko widziałam, że poszukują kogoś do pracy, tylko nie wiem, czy ogłoszenie nadal jest aktualne? A jeżeli tak, to na jakie stanowiska przyjmują? Bardzo nie chciałabym trafić na stanowisko ,na którym trzeba chodzić po całym magazynie i kompletować zamówienia. Obawiam się, że nie dałabym rady tyle chodzić. Chciałabym trafić na pakowanie produktów http://ejko.com.pl/.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Własna firma

Post autor: KarolK »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w innowacyjne rozwiazania w firmie? Chętnie poznam wasze opinie na temat robotyzacji systemowych https://corobotics.pl/hcr-12/ Moze to nie tak wiele,ale dla mnie i mojej firmy to naprawdę duzy krok.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Własna firma

Post autor: falcia123 »

Niekiedy nawet najlepsze starania nie zgrywają się z zapotrzebowaniem oraz rynkiem. Wówczas firma popada w długi, od których trudno jest jakkolwiek uciec. Ważnym i równie trudnym aspektem jest kwestia co zrobić dalej? Przede wszystkim podstawą jest postawienie na konkretne rozwiązanie. Jeśli więc myślisz o sprzedaży swojego biznesu postaw na dyskrecję i bezpieczeństwo, które zapewnia firma https://sprzedajspolke.pl/ . Możesz im w tym temacie zaufać.
Awatar użytkownika
podrickpayne
Posty: 127
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:56

Re: Własna firma

Post autor: podrickpayne »

W szkołach, bankach i wszelkich innych miejscach, w których trzeba poddać się dezynfekcji wypadałoby postawić np. takie bezdotykowe maszyny do dezynfekcji rąk : https://retio.pl/urzadzenia-do-dezynfek ... ka13082020 Na stronie są w atrakcyjnych cenach, więc każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Pamiętajcie, bezpieczeństwo przede wszystkim.
Awatar użytkownika
tamara
Posty: 74
Rejestracja: 01 sty 2020, 14:16

Re: Własna firma

Post autor: tamara »

A ja postanowiłabym na firmę produkującą meble. Dzisiaj tego typu branże są naprawdę cenione. Tym bardziej, kiedy też mają odpowiednie certyfikaty. A w tym kierunku warto byłoby postarać się o certyfikat FSC . Pewnie zastanawiacie się - gdzie można pozyskać taki certyfikat? Otóż, firma https://www.bureauveritas.pl/needs/certyfikat-fsc zapewnia odpowiednie praktyki z certyfikacją FSC . Najlepiej dokładnie, indywidualnie zapoznać się z ich usługą/ ofertą. W każdy razie warto o to zadbać, bo mając taki certyfikat można zdobyć zaufanie konsumentów.
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2020, 12:34 przez tamara, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Tadek33
Posty: 236
Rejestracja: 05 wrz 2019, 23:52

Re: Własna firma

Post autor: Tadek33 »

W przypadku kiedy jesteście na etapie prowadzenia swojej firmy i zaczynają się problemy z opłacaniem faktur przez klientów, to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Faktoria https://faktoria.pl/porada/odroczony-termin-platnosci którzy będą w stanie pomóc Wam w rozwiązaniu tego problemy. My tylko i wyłącznie dzięki nim zachowaliśmy ciągłość i płynność finansową co pozwoliło na dalsze istnienie i rozwój.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 202
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:08

Re: Własna firma

Post autor: Eliza111 »

Dzięki usługom takich podmiotów jak https://qsecurities.pl/uslugi-rejestr-akcjonariuszy spółki akcyjne oraz akcyjno-komandytowe mają obowiązek rejestracji w rejestrze akcji . Przeprowadzenie takiego rejestru może podmiot z odpowiendimi uprawnieniami .
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Własna firma

Post autor: KarolK »

Witam,zalezy mi na wykupieniu firmy z listy dluznikow. CO myslicie o tym pomysle https://www.system3000.pl/ Mam na oku jednąf irmę, o ktorej mysle od jakiegos czasu. Proszę o wasze opinie i pozdrawiam.
miśka

Re: Własna firma

Post autor: miśka »

A co myślicie aby przechowywać firmowe dane w chmurze? Wg mnie to świetna opcja, przemawia do mnie zautomatyzowanie backupu danych w określonych odstępach czasu no i przechowywanie kopii danych w zdalnej lokalizacji.
Awatar użytkownika
kurcia
Posty: 38
Rejestracja: 19 wrz 2020, 17:24

Re: Własna firma

Post autor: kurcia »

Ja sama nie wiem czy bym się brała za prowadzenie firmy, bo po prostu wiem że to dużo ciężkiej pracy i nerwów. Wolę chyba żeby tutaj tym tematem zajęli się jacyś specjaliści. Ale jedno jest pewne, że ważny i potrzebny jest marketing, bo bez niego to ludzie się o nas nie dowiedzą. Tutaj sporo dobrego słyszałam o agencji marketingowej http://primaverapr.pl/ która jest doceniana na rynku, bo świetnie przeprowadza wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe.
łucjaa

Re: Własna firma

Post autor: łucjaa »

To prawda. Własny biznes to naprawdę ciężka praca! Ja mam sklep online od kilku miesięcy i cały czas próbuję go rozwinąć. Myślę o skorzystaniu z pomocy agencji marketingowej z https://kreacjasukcesu.pl/ Wiem, ze sama nie jestem w stanie pozyskać nowych klientów a to przecież podstawa.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Własna firma

Post autor: KarolK »

Witam,jak uzyskac certyfikacje? Ostatnio orozmawialem o tym z kolega,ktory sam nad tym sie zastanawial,podobno to bardzo istotna kwestia. https://hamilton.com.pl/oferta/certyfik ... rzadzania/ Co o tym sądzicie?
ćaehr

Re: Własna firma

Post autor: ćaehr »

Ja prowadzę własną firmę już długo i niedawno zdecydowałem się na outsourcing kadr, nie miałem czasu się tym zajmować i pochłaniało to za duże pieniądze, teraz firma zewnętrzna mi to prowadzi, profesjonalnie. Więcej w tym temacie tutaj https://bizneo.pl/info,ac108/kiedy-wart ... u-kadr,983 poczytacie, polecam, to wyczerpujące źródło wiedzy.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 59
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:31

Re: Własna firma

Post autor: foxi »

Usługi w chmurze - co to takiego ? To możliwość umieszczania danych i dokumentów poza strukturami IT firmy.Dzięki temu firmy mają dostęp do potrzebnych informacji z dowolnego miejsca.Większość firm nie przewiduje całkowitej migracji do rozwiązań cloud computing. Skłaniają się za to ku środowiskom hybrydowym tzn. część informacji przechowują na lokalnych serwerach a część w chmurze. W Warszawie powstaje właśnie nowoczesne centrum oferujące dostęp do danych w chmurze.
Awatar użytkownika
wesa213
Posty: 97
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:17

Re: Własna firma

Post autor: wesa213 »

Wydaje mi się, że prowadzenie własnej firmy to naprawdę spore wyzwanie, a szczególne dla osób, które nie do końca znają się na wszystkich kwestiach związanych z finansami i rozliczeniami. Ja polecam pomoc ze strony https://kancelariacentrum.pl/ . U nich dowiecie się, jak prowadzić i rozwijać firmę, a najważniejsze jest to, że zaoferują dodatkową pomoc.
Tomiś

Re: Własna firma

Post autor: Tomiś »

Własna firma to świetna sprawa trzeba jednak pamiętać o wszystkich kwestiach formalnych. Wiem, że nie jest to zawsze takie proste dlatego dobrze jest korzystać z pomocy profesjonalistów. Przede wszystkim musisz wybrać formę opodatkowania https://www.goldentax.com.pl/blog/30-wy ... -2020.html.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Własna firma

Post autor: KarolK »

Potrzebuję do pracy wiedzieć czy mogę kupić komponenty automatyki przemysłowej z tej strony
https://www.shemeck.pl/237-komponenty? Ktoś może tam zamawiał jakiś sprzęt i powie mi czy warto ? :) Czytałem że urządzenia tam cechujące się wysoką funkcjonalnością oraz stabilnością pracy. :D :D

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
małolaty44

Re: Własna firma

Post autor: małolaty44 »

Własna firma to zawsze sporo problemów, w firmie budowlanej bardzo ważne są narzędzia pracy, wiele takich działalności opiera się na kompleksowym przygotowaniu placu budowy. Często trzeba też coś wyburzyć, przydadzą się wtedy dobre młoty wyburzeniowe, firma Osa Polska https://osapolska.pl/ to dystrybutor takich urządzeń w Polsce. To bardzo wydaje urządzenia, ich konstrukcja jest w pełni szczelna, mogą pracować w bardzo trudnych warunkach bez narażanie na poważną awarię.
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Re: Własna firma

Post autor: burek »

Prowadząc własną firmę, mieliście już okazję korzystać z takiej usługi, jaką jest skanowanie laserowe ? Czytałam, że uzyskanie cyfrowego modelu 3D umożliwia modyfikacje danego obiektu lub projektowanie nowych elementów w oparciu o zmierzony obiekt.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Własna firma

Post autor: falcia123 »

Masz sporo zamówień w swojej firmie? Chcesz to wszystko jakoś ułatwić i zadbać o kwestie praktyczności a także znakowania danych produktów. Warto zatem zainwestować w odpowiedni sprzęt, który ułatwi wszystkie te elementy. Dobra drukarka kodów kreskowych Zebra na pewno szybko i sprawnie załatwi tę kwestię.
żółwik

Re: Własna firma

Post autor: żółwik »

Czy ktoś z Was wie może jaki rodzaj prz`edsiębiorstw jest zobowiązany do tego, aby korzystać z procedury PSK - Poznaj swojego klienta? Jest to procedura, której głównym założeniem jest identyfikacja klientów w celu potwierdzenia ich wiarygodności. Chciałbym się także dowiedzieć jaki organ odpowiada za weryfikowanie tego typu procesów wewnątrz firm. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Krzyś

Re: Własna firma

Post autor: Krzyś »

Na pewno w własnej firmie przyda Ci się sprzęt IT, teraz bez tego będzie Ci bardzo ciężko. Jeśli jesteś w tym temacie zielony, to polecam Ci skorzystać z usług tej firmy https://ale.pl/1162-rozwiazania-dla-biznesu, która doradzi Ci jaki sprzęt będzie potrzebny. Nie próbuj sam dobierać rozwiązań IT, ponieważ możesz przepłacić za sprzęt, który może okazać się w ogóle nie potrzebny.
jeż

Re: Własna firma

Post autor: jeż »

Moim zdaniem inwestowanie, jak i biznes można rozumieć w różnych pojęciach i tak właściwie dla każdego biznes może być czymś innym. Ja w tematach biznesowych interesuję się otwarciem własnej spółki, a właściwie z pomocą strony https://mylegalstore.com/pl/ zainteresowało mnie kupno gotowej spółki. Myślicie, że to ciekawa opcja?
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Własna firma

Post autor: wspolnafirma1 »

Własna firma to sporo problemów i wyzwań, w biznesie budowlanym jednym z nich jest obsłużenie wielu zleceń w bardzo krótkim czasie. Pomagają w tym nie tylko pracownicy ale i dobry sprzęt, młoty wyburzeniowe Osa z serii HB https://osapolska.pl/mloty-wyburzeniowe-hb/ sprawdzą się w każdej firmie i na każdej budowie. Są bardzo wydajne, dlatego prace udaje się kończyć po prostu szybciej.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Własna firma

Post autor: KarolK »

Prowadząc własną firmę, na pewno trzeba pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniem swojego biznesu przed zagrożeniami. Dlatego polecam zajrzeć na https://marken.com.pl/produkty/bitdefen ... -security/, gdzie znajdziesz świetne oprogramowanie do ochrony punktów końcowych.
kłaczek

Re: Własna firma

Post autor: kłaczek »

białka pisze: ↑07 cze 2020, 18:37 A jaką formę działalności firmy preferujesz? chcesz otworzyć działalność gospodarczą czy może jednak spółkę? jeżeli bardziej przemawia do Ciebie spółka to polecam kupić ją na stronie https://sprzedajspolke.pl/ ponieważ potrwa to max jeden dzień a rejestracja spółki to wciąż masa załatwiania w urzędach. Po za tym w przypadku niewypalenia biznesu, mozesz sprzedać spółkę z wszelkimi zobowiązaniami.
Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu można uniknąć biegania po urzędach w trakcie rejestracji spółki. Zobacz na https://rynekinwestycji.pl/rejestracja- ... na-trafic/ jakich błędów unikać i co przygotować by tych błędów jakie tam wskazano uniknąć i przejść formalności szybko i przyjemnie
Awatar użytkownika
gyzka
Posty: 118
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:32

Re: Własna firma

Post autor: gyzka »

Z racji, że od nowego roku będzie trzeba obowiązkowo kupić kasę fiskalną online od razu wolałam to zrobić. Zaciekawiła mnie oferta sklepu https://www.pckf.pl/kasy-fiskalne/online i zdecydowałam się na zakup. Kasy są mobilne i proste w obsłudze. Radzę wam też wymienić swoje kasy fiskalne.
miśka112

Re: Własna firma

Post autor: miśka112 »

Prowadzenie własnej firmy to wielka odpowiedzialność. Bardzo ważne jest to, aby pamiętać o regularnych szkoleniach pracowników. Tylko dzięki temu będą dysponować aktualną wiedzą, którą będą mogli wykorzystywać w praktyce. Dzięki temu też Twoja firma będzie przyciągać nowych klientów i stale się rozwijać. Jeśli nie wiesz gdzie znaleźć konkretne szkolenia, polecam zajrzeć na stronę: https://pracownia-test.pl/ - tutaj jest ich wiele do wyboru, ale największym ich plusem jest to, że są przeprowadzane przez rzetelną, zaangażowaną i doświadczoną załogę.
jaśkal

Re: Własna firma

Post autor: jaśkal »

Gotową spółkę, juz zarejestrowaną, z możliwością zwiększenia kapitału, zmiany rachunku itd możesz kupić dość szybko i łatwo na https://mylegalstore.com/pl/, nie ma ryzyka, działają w temacie od dawna
Lamiś

Re: Własna firma

Post autor: Lamiś »

Kluczową sprawą jest obsługa informatyczna firm, bez tego w dzisiejszym świecie ani rusz. Teraz w każdej firmie są komputery i sieć, formy pracy się zmieniają więc trzeba zadbać by wszystko funkcjonowało tak, jak trzeba.
kaśka44

Re: Własna firma

Post autor: kaśka44 »

Jak to mówią do odważnych świat należy, dlatego my postawiliśmy na sklep spożywczy. Regały do sklepu spożywczego zamawiam w Jamp, tak jak resztę wyposażenia. Ruszamy z nowym miesiącem.
Łucja112

Re: Własna firma

Post autor: Łucja112 »

Prowadzenie własnej firmy wiąże się z dużą odpowiedzialnością i wieloma wyrzeczeniami. Trzeba być osobą zorganizowaną, aby potrafić tak zapanować nad wszystkim, a także odporną na stres. Na pewno poza pilnowaniem podstawowych prac pracowników i ich jakości, musisz także zadbać o wyposażenie firmy, a także bezpieczeństwo swoich pracowników. Na stronie sklepu internetowego d+h można znaleźć ręczny przycisk oddymiania w rozsądnej cenie. Zdecydowanie warto wybrać takie rozwiązanie, bo dzięki niemu możesz uratować życie swoje i swoich pracowników.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Własna firma

Post autor: falcia123 »

Własna firma - to ogrom pracy i zaangażowania w tym obszarze, ale przede wszystkim ogromna satysfakcja. Warto na pewno zwrócić uwagę na to i wybrać coś co spełni Twoje oczekiwania w tym zakresie. Dlatego jeśli Twoja firma zajmuje się produkcją, dobrze jest wybrać konkretne planowanie produkcji, które umożliwi uzyskanie coraz lepszych efektów w tym obszarze. Dzięki https://entra-group.eu/definicja/planowanie-produkcji/ masz szansę na rozwój w tym temacie.
MirkaŚ

Re: Własna firma

Post autor: MirkaŚ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://ivape.pl/, która oferuje dystrybucję olejków do e - papierosów. Ja zamawiam od nich duże dostawy olejków w bardzo dobrych cenach.
Awatar użytkownika
inika
Posty: 106
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:57

Re: Własna firma

Post autor: inika »

Prowadzenie biznesu było od początku moim marzeniem. Prowadzę cukiernię i przez cały dzień mam ruch. By sprawnie obsługiwać klientów potrzebny jest dobry sprzęt, a mam na myśli kasę fiskalną. Moja stara kasa zacinała się co chwile i często można było dostrzec, że klienci się niecierpliwią. Po zakupie kasy w sklepie https://www.pckf.pl/kasy-fiskalne problem został zażegnany. Kasa działa o wiele sprawniej niż moja poprzednia i widok kolejki klientów już mnie nie stresuje.
Ania Sąśka

Re: Własna firma

Post autor: Ania Sąśka »

Jeśli twoja firma zajmuje się usługami i szukasz nowych klientów. Na stronie https://pokato.pl/uslugi/uslugi-transportowe, możesz zamieścić darmowe ogłoszenia usługi. Ze względu na dużą liczbę odbiorców, informacja ta dotrze do wielu nowych klientów.
Awatar użytkownika
gyzka
Posty: 118
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:32

Re: Własna firma

Post autor: gyzka »

Podczas prowadzenia sklepu internetowego z odzieżą warto nawiązać współpracę z hurtowniami produkującymi dobrej jakości towar. W przypadku bielizny dostawy zamawiam w hurtowni https://wolka-hurt.com/bielizna.html ze względu na dobre ceny i ciekawe wzornictwo. Zainteresowanie mam spore, co widać po ilości zamówień, które na co dzień muszę realizować. Współpracując z tą hurtownią od roku zyski zwiększyły się dwukrotnie.
gabryśka12

Re: Własna firma

Post autor: gabryśka12 »

Moim zdaniem warto jak najwcześniej rozpocząć rekrutacje. Jest to szczególnie ważne, gdy lokalizacja nie jest bardzo atrakcyjna lub będzie wymagała od kandydata zmiany miejsca zamieszkania. Aby zaoszczędzić czas i przyspieszyć proces rekrutacji, dobrym pomysłem jest executive search, w którym specjalizuje się https://cter.pl/executive-recruitment/executive-search/. Dzięki ich radom i profesjonalnym poszukiwaniom udało mi się zbudować dział, których doskonale się rozumie, jest zgrany i kompetentny.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 86
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:27

Re: Własna firma

Post autor: paniola »

Posiadając własną firmę warto, aby reklama była w jak największej możliwie liczbie miejsc. Od jakiegoś czasu zauważyłam że sporo osób korzysta z serwisu https://express-service.pl gdzie można promować siebie oraz swoją firmę. Obszerny artykuł, który opisze naszą firmę może być świetną formą reklamy, a także idealnym treningiem naszego pióra.
Miłatka

Re: Własna firma

Post autor: Miłatka »

Gdy prowadzimy własny biznes dobrze jest pomyśleć o monitorowaniu płatności, wtedy będziemy mieć pewność ,ze nie będziemy mieć żadnych opóźnień. Mój maż korzysta z systemu https://monpay.pl/ do monitorowania płatności i otrzymywania terminowych należności. Można ten program połączyć z systemem i wtedy faktury pobierane są automatycznie. Dużym udogodnieniem jest również to, że system ten jest połączony z Biurem Informacji Gospodarczej KIDT, dzięki temu ma się pełną informację o danym kliencie. Wygląda to naprawdę sensownie.
mczayś993

Re: Własna firma

Post autor: mczayś993 »

Przy prowadzeniu własnej działalności warto pomyśleć o odpowiednich meblach. Ja znam odpowiednią firmę http://www.merametal.pl/produkty-meble-sklepowe.html , która sprzedaje meble sklepowe. Oferują szereg produktów, które pomogą w prowadzeniu sklepu spożywczego, mięsnych, alkoholowych, piekarni i innych.
marikawągielska

Re: Własna firma

Post autor: marikawągielska »

I w co teraz pakujesz swoje produkty? Ja już od dłuższego czasu całkowicie zrezygnowałam z plastiku na rzecz opakowań tekturowych, które wręcz napędziły mi nowych klientów ceniących sobie ekologiczne i prośrodowiskowe podejście. Opakowania zamawiam bezpośrednio od producenta https://www.opakkreft.pl/ ze względu na niższe ceny, ale też opakowania przygotowują zgodnie z moimi wytycznymi :)
Łasica23

Re: Własna firma

Post autor: Łasica23 »

inika pisze: ↑27 sty 2021, 17:21 Prowadzenie biznesu było od początku moim marzeniem. Prowadzę cukiernię i przez cały dzień mam ruch. By sprawnie obsługiwać klientów potrzebny jest dobry sprzęt, a mam na myśli kasę fiskalną. Moja stara kasa zacinała się co chwile i często można było dostrzec, że klienci się niecierpliwią. Po zakupie kasy w sklepie https://www.pckf.pl/kasy-fiskalne problem został zażegnany. Kasa działa o wiele sprawniej niż moja poprzednia i widok kolejki klientów już mnie nie stresuje.
Wydaje mi się, że takie małe firmy jak np. cukiernie są narażone na włamania. Dobrze byloby wyposazyć lokal w jakiś monitoring czy też alarm. Warto sprawdzić zatem https://www.optiguard.pl/. Maja bardzo dobry sprzęt.
Żuk122

Re: Własna firma

Post autor: Żuk122 »

Własna firma to poważna przedsięwziecie, trzeba mieć dobry sprzęt itd. Właśnie też kupujemy wiertnice samochodową do robienia wywiertów. Te z https://staltechnika.pl/oferta/wiertnic ... mochodowe/ wydały nam się bardzo dobre i solidnie wykonane.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Własna firma

Post autor: KarolK »

Witam,zalezy mi na tym,aby rozpromowac biznes. Co sądzicie o tym,aby zainwestowac w bazy emailingowe? https://www.infobrokering.com.pl/bazy-emailingowe ? Moim zdaniem to bardzo wazna sprawa,by wspolpracowac z innymi branzami,szczególnie w tych ciężkich czasach.
Miłka

Re: Własna firma

Post autor: Miłka »

Zawsze najlepiej sie sprawdzi agencja marketingowa, wiem jak mój mąż zaczął współpracować z http://amplifying.pl/ to jego firma sukcesywnie zaczęła zdobywać nowych klientów, dzięki temu, ze firma zaistniała w necie. Ta agencja akurat potrafi świetnie zrobić kampanię reklamową co sie przekłada automatycznie na większe zyski, warto bo dzięki współpracy z nimi mąż nie odczuł aż tak skutków pandemii a firma ciągle zarabia.
awiśka

Re: Własna firma

Post autor: awiśka »

Zerknijcie sobie tutaj https://dailyfruits.pl/dailyfruits-welcome-pack/ . Są tam bowiem dostępne zestawy powitalne dla pracowników, którzy wracają do biur. Myślę, że warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Na pewno każdej osobie będzie miło, gdy dostanie takie zestaw. Jest to świetny gest, który z pewnością zachęci ich do pracy.
annawójtowicz

Re: Własna firma

Post autor: annawójtowicz »

Każdej osobie, która myśli o założeniu firmy, radzę zadbanie o właściwą promocję w sieci. Nie obejdzie się bez utworzenia własnej strony internetowe, która niejednokrotnie jest pierwszą informacja o nas dla przyszłych klientów. Przy wyborze domeny trzeba zwrócić szczególną uwagę na cenę jej zakupu i późniejszego odnowienia. Dobra domena cechuje się nazwą związaną z firmą bądź tematyką portalu, co pomoże w budowaniu wizerunku marki, a także wspomoże pozycjonowanie stron. Niewskazanie jest używanie znaków specjalnych, w tym polskich liter.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Własna firma

Post autor: falcia123 »

Działania z zakresu prac budowlanych, a szczególnie prowadzenie w tym obszarze firmy to niezwykle duże wyzwanie, szczególnie na samym początku, gdy nie mamy możliwości zakupu całego sprzętu. Warto w takim wypadku postawić na wynajem, który może być doskonałym rozwiązaniem na pewien czas. Na przykład świetne rusztowania kotłowe od firmy http://www.instant.com.pl/pl/products/s ... n-dokowych to doskonała propozycja w tym wymiarze.
Hinriś Adam

Re: Własna firma

Post autor: Hinriś Adam »

Lokal na działalnosć gospodarczą bardzo fajnie i łatwo można znaleść chociażby w odpowiednim biurze nieruchomości. Ja tu polecam zdecydowanie współpracę z https://portman.com.pl/. ich oferta jest różnorodna, można bez problemu znaleść mniejsze i większe lokale, w różnej cenie, o różnej powierzchni. Taka oferta jest na plus
kakoś

Re: Własna firma

Post autor: kakoś »

Tak, jestem zdecydowanie na tak. Własna firma to bardzo ważna sprawa. Jeśli akurat macie swój warsztat samochody to bardzo wam polecam https://www.program-serwisowy.pl/ , tutaj macie bardzo ciekawe rozwiązanie dotyczące uporządkowania dokumentów na warsztacie.. jak wiemy, papierki lepiej trzymać w komputerze.
stń

Re: Własna firma

Post autor: stń »

Wykonywaliśmy relokację dwa lata temu, cały proces poszedł bardzo dobrze, całkiem sprawnie, no i w nowym miejscu mieliśmy już lepsze warunki do produkcji naszych kosmetyków. W tego typu branży ważna jest nie tylko jakość naszych produktów, ale także to, jak są zapakowane. Produkujemy kosmetyki naturalne, zatem ich opakowania też muszą być biodegradowalne. Wykonaniem opakowań od ich samego projektu do ostatecznego produktu, zajmuje się dla nas firma Novo-Pak http://www.novopak.com.pl/items.php?cpid=0 z Karczewa. Bardzo ich polecam, to specjaliści, którzy znają się na tym, co robią, ich projekty są w pełni zindywidualizowane, pasują nam w każdym aspekcie.
invsń

Re: Własna firma

Post autor: invsń »

Pamiętajcie, że jeżeli budujecie własna firmę i mam tu na myśli prawdziwą budowę, czyli znoszenie budynków, itp., to musicie zagospodarować także jakąś przestrzeń przy budynkach. Przydadzą się elementy małej architektury, w tym donice na kwiaty, czy drzewka, stojaki na rowery, ławki, itp. My wszystkie te elementy kupiliśmy od producenta INVESTIM https://www.investim.com.pl/oferta z Warszawy. Ich produkty są bardzo dobrej jakości, wpisują się w architekturę miasta, są też w dobrych cenach, polecam gorąco.
ośk

Re: Własna firma

Post autor: ośk »

My raczej nie planujemy się rozrastać w najbliższym czasie. Mamy jeden, dobrze zaopatrzony sklep - secondhand i jesteśmy zadowoleni z utargu, klientów wciąż przybywa, jest całkiem stabilnie, jak najbardziej na plus. Odzież kupujemy hurtem z hurtowni odzieży używanej renomowanych marek Wilkowscy 4 pory roku https://4poryrokuoutlet.pl/content/10-oferta . Ich oferta jest opłacalna pod każdym względem, ubrania są naprawdę dobrej jakości, polecam.

czerwona koniczyna
aklł

Re: Własna firma

Post autor: aklł »

Mam dla was hit, coś co odkryliśmy stosunkowo niedawno, czyli wizualizacje produktów. Ja wiem, że może wielu z nas już robi takie wizualizacje zamiast sesji zdjęciowych, ale u nas to był przełom jeszcze niedawno. Sesje są drogie i niepraktyczne, a tak to dajemy zlecenie wykonania takiej wizualizacji naszych produktów firmie Vizarion https://vizarion.com/#contact z Legnicy. Oni są precyzyjni, mają atrakcyjne ceny, szybko i w dokładny sposób wykonują zlecenia, to zdecydowanie firma godna polecenia.
Błażej

Re: Własna firma

Post autor: Błażej »

Powiedzcie mi proszę, czy korzystał może ktoś z Was z usług firmy Hamilton? A konkretnie to chodzi mi o badanie produktów biobójczych https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... obojczych/. Potrzebuję przeprowadzić takie badanie w swojej firmie i ciekaw jestem Waszego zdania.
trebń

Re: Własna firma

Post autor: trebń »

My, nareszcie, mamy już jednolity system okablowania części telekomunikacyjnej i teleinformatycznej w jedną sieć magistralną, w naszej firmie. Trochę nam zajęło podjęcie tego kroku, ale nie żałujemy. Same prace, w ustalonym terminie i cenie, wykonała firma S-Cabling https://s-cabling.pl/oferta/cobicabling-cobinet z Leszna. Oni znają się na tym, co robi, to kompetentni fachowcy, wykonali setki takich zleceń i spisali się doskonale, polecam.
toć

Re: Własna firma

Post autor: toć »

U nas konieczna była restrukturyzacja naszej firmy, tak aby ją zoptymalizować. Dlatego skorzystaliśmy z usług firmy usług Kancelarii Ekonomiczno-Prawnej DORADCA https://www.doradca.mail.pl/oferta/rest ... operacyjna z Warszawy. U nas przeprowadzono restrukturyzację operacyjną stopniową, która polega na przeprowadzaniu serii niewielkich działań i transakcji rozłożonych w czasie, to bardzo dobrze u nas zadziałało;. W tej kancelarii pracują osoby, które znają się na tym, co robią, mają doświadczeni i są skuteczni, polecam.
dajń

Re: Własna firma

Post autor: dajń »

U nas potrzebne było zrobienie badań środowiskowych. Pracujemy w branży, w której wykonacie pomiarów zapylenia, hałasu, itp. jest po prostu koniecznością. Wszystkie te pomiary wykonał Zakład Badań Środowiskowych Andrzej Kropiwiec http://www.zbs-lab.pl/oferta/ z Warszawy. To rzetelna firma z doświadczeniem, posiadają nowoczesny sprzęt, dzięki czemu ich pomiary są bardzo precyzyjne, mają usługi w dobrych cenach, polecam.
alę

Re: Własna firma

Post autor: alę »

rower pisze: ↑25 maja 2020, 16:31 Moim zdaniem warto zadbać o własną firmę solidnie i dobrze w nią inwestować. Inwestycja tym się różni od wydatku, że koszt się zwróci. Na przykład ważne są meble do sklepu z odzieżą. Ktoś mógłby powiedzieć , że przecież najważniejsze są ubrania, ale prawda jest taka, że klient zwraca uwagę na wszystko również wystroj sklepu.
To prawda, klient zwraca uwagę na dosłownie wszystko. U nas jednym z takich bardzo ważnych elementów jest dostępność wzorników produktów. To na ich podstawie nasi klienci mogą sobie dowolnie wybierać różnego rodzaju produkty, mieszać wykończenia, kolory, czy tekstury. Nasze wzorniki produkuje firma Scaffo https://scaffo.com/oferta/wzorniki/wzorniki-ksiazkowe/ i mogę ja szczerze polecić. Wzorniki przez nich stworzone spełniają wszystkie nasze wymagania i kryteria, ich wykonanie zrealizowali w założonym terminie.
klaudia ł

Re: Własna firma

Post autor: klaudia ł »

ośk pisze: ↑12 kwie 2021, 10:10 My raczej nie planujemy się rozrastać w najbliższym czasie. Mamy jeden, dobrze zaopatrzony sklep - secondhand i jesteśmy zadowoleni z utargu, klientów wciąż przybywa, jest całkiem stabilnie, jak najbardziej na plus.
Gratulacje! Nam też dobrze idzie, mamy podobna firmę. Sekretem faktycznie jest dobry towar, my zaopatrujemy się w hurtowni odzieży KM Textile http://www.kmtextile.pl/oferta-cennik/a ... ez-uzywana . Kupujemy od nich używaną odzież angielską, ale także niemiecką i norweską, dzięki temu mamy większe grono odbiorców, ze względu na różnorodność towarów. Ceny mają atrakcyjne, warto jest zaopatrywać się właśnie tak, w każdej partii ubrań, jakie od nich kupiliśmy była dobrej jakości odzież.
jłl

Re: Własna firma

Post autor: jłl »

Prowadzimy produkcję kosmetyków, specjalizujemy się w dobrej jakości i przystępnych cieniach do powiek. Nasze opakowania także muszą zachęcać klientów,. Je kupujemy z firmy Jantom – producenta opakowań kosmetycznych http://jantom.krakow.pl/katalog z Krakowa. Większość oferowanych przez nich modeli opakowań jest sprzedawana nawet w niewielkich ilościach, dzięki czemu można wypróbować, który model najlepiej trafi do klienta. Ich opakowania są dobrej jakości, wygodne do codziennego użytkowania.
ednonń

Re: Własna firma

Post autor: ednonń »

My pracujemy w branży medycznej, wiec obowiązują nas trochę inne zasady i wymagania. Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany podobną branżą, planuje założyć swój gabinet, to szczerze polecam wam sprzęt, endoskopy, od dystrybutora Endoelektonik http://endoelektronik.pl/oferta/ . U nich można urządzenia zamówić przez internet. Dostępne w ich ofercie produkty, czyli endoskopy oraz akcesoria do nich, działają niezawodnie, polecam.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 86
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:27

Re: Własna firma

Post autor: paniola »

Posiadając własna firmę jest wiele możliwosci na zakup nowego samochodu. Fajnym rozwiązaniem jest leasing czy kredyt operacyjny https://mojafirma.infor.pl/moto/5230467 ... ochod.html Leasing jest o tyle wygodny, że nie trzeba wykładać calej potrzebnej kwoty od razu, a wykup jest bardzo tani.
Śnieżka

Re: Własna firma

Post autor: Śnieżka »

jłl pisze: ↑22 kwie 2021, 17:29 Prowadzimy produkcję kosmetyków, specjalizujemy się w dobrej jakości i przystępnych cieniach do powiek. Nasze opakowania także muszą zachęcać klientów,. Je kupujemy z firmy Jantom – producenta opakowań kosmetycznych http://jantom.krakow.pl/katalog z Krakowa. Większość oferowanych przez nich modeli opakowań jest sprzedawana nawet w niewielkich ilościach, dzięki czemu można wypróbować, który model najlepiej trafi do klienta. Ich opakowania są dobrej jakości, wygodne do codziennego użytkowania.
Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z https://stark.pl/produkty/kuwety-ps/ . Zgodnie z potrzebami klienta, możliwa jest produkcja długich i krótkich serii opakowań. Kontrahenci, bez względu na wielkość, zawsze mogą liczyć na indywidualne podejście i elastyczność.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Własna firma

Post autor: sefka »

Ja szukam dla swojego biznesu systemu, który mogłabym szybko i bezproblematycznie wdrążyć. Czy jesteście w stanie coś mi polecić? Przejrzałam sporo ofert na własną rękę i najbardziej skłaniam się ku https://www.cludo.pl/contact-center/atmosferaitsm/ Może ktoś z was korzysta z tego systemu i może wypowiedzieć się nieco szerzej na ten temat?
Ćma

Re: Własna firma

Post autor: Ćma »

Jedną z ważniejszych rzeczy w firmie jet zachowanie płynności funansowej w firmie, nie może być postojów i opóźnien. Skorzystanie z usługi faktoringu https://www.kurierzamojski.pl/2021/04/0 ... owa-firmy/ może okazać się prawdziwym ratunkiem dla płynności finansowej przedsiębiorstw i zapewnić im dostęp do kapitału. Mamy kilka rodziajów faktoringu.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Własna firma

Post autor: falcia123 »

Chcesz aby Twoja firma działała na najwyższym poziomie technologicznym, a tym samym była jak najlepsza pod względem oczekiwań i spełniania potrzeb? Zachęcam zatem do sprawdzenia jakie drukarki kodów kreskowych posiada firma https://www.aska.com.pl/produkty/4,druk ... ykiet.html która w sowim asortymencie posiada bardzo wysoko cenione produkty.
Paśikonik

Re: Własna firma

Post autor: Paśikonik »

Nie dawno założyłem własną firmę, jednak nie mam jeszcze strony internetowej, właśnie niedługo z pomocą kolegi będę ją tworzył i dlatego potrzebuje odpowiedniej domeny, mam nadzieję, że strona internetowa pomoże mi pozyskać większą liczbę klientów, jak wiadomo, większość nas w pierwszej kolejności szuka informacji w internecie.
labńb

Re: Własna firma

Post autor: labńb »

dajń pisze: ↑20 kwie 2021, 8:51 U nas potrzebne było zrobienie badań środowiskowych. Pracujemy w branży, w której wykonacie pomiarów zapylenia, hałasu, itp.
Rozumiem, u nas też potrzebne były takie badania i je wykonała firma SBB Laboratorium Badań i Ekspertyz https://laboratorium-sbb.pl/oferta/ w Katowicach. To eksperci w swojej dziedzinie, są całkowicie rzetelni. Bardzo serdecznie ich polecam, pracują terminowo, zarekomendowali nam ich znajomi z podobnej firmy przemysłowej. Nie mylili się, to jest laboratorium któremu można powierzyć każde zlecenie.
Weruś

Re: Własna firma

Post autor: Weruś »

Piekarnia, to bardzo dobry pomysł na biznes, a jeśli masz już miejsce, to nic tylko rozkręcać interes ;) Co do opakowań, to polecam zapoznać się z ich ofertą https://tripak.pl/wybor-odpowiedniego-o ... -pieczywo/. Znajdziesz u nich w ofercie, woreczki foliowe na chleb oraz etykiety.
terń

Re: Własna firma

Post autor: terń »

aklł pisze: ↑12 kwie 2021, 16:20 Mam dla was hit, coś co odkryliśmy stosunkowo niedawno, czyli wizualizacje produktów.
Także korzystamy z usługi wizualizacji naszych projektów oraz projektowania ich w cadzie. Tym zajmuje się dla nas biuro LePrint https://leprint.pl/projektowanie-cad/ z Legnicy. Ich oferta jest szeroka, obejmuje nie tylko projektowanie oraz wizualizacje, ale również druk 3D oraz skanowanie 3D. Są rzetelni, warto skorzystać z ich usług, zlecenia realizują zawsze na bieżąco i w dobrych cenach, polecam gorąco.
tomidś

Re: Własna firma

Post autor: tomidś »

ja jestem na etapie rozwoju swojej firmy i zastanawiam się czy nie wdrożyć w nią takich systemów jak centrala telefoniczna w formie wirtualnej jak tu https://systell.pl/wirtualna-centrala-telefoniczna/ oferują. Wydaje mi się, ze takie rozwiązanie jest wygodne i chyba w perspektywie czasu dużo tańsze i wygodniejsze tym bardziej jak zespół niekoniecznie pracuje w jednym biurze tylko przykładowo zdalnie bo nie ma tych ograniczeń prawda? jak uważacie? czy u was to się sprawdza? widziałem tam w ogóle wiele systemów które fajnie na pewno działają w firmach
kamińskis

Re: Własna firma

Post autor: kamińskis »

Jeśli potrzebujecie namiarów na firmę od sprzedaży okuć do stolarki budowlanej oraz materiałów do jej produkcji to spodoba wam się szeroki wybór produktów firmy Akces. Konkrety sprawdźcie sobie w ich sklepie internetowym https://akcesokucia.pl/?post_type=produ ... &x=27&y=11 Spodobają wam się ich rozsądne ceny i wysoka jakość produktów a także sprawna realizacja zamówień i dobra obsługa klienta.
kamiński

Re: Własna firma

Post autor: kamiński »

Jeśli leży wam na sercu także dobro przyrody a planujecie inwestycje we Wrocławiu czy okolicy to przyda wam się firma zajmująca się ochroną środowiska – ProEkoEkspert https://www.proekoekspert.com/oferta/in ... zyrodnicza Wykonują ekspertyzy, inwentaryzacje przyrodnicze, raporty środowiskowe i monitoring zwierząt i roślin. Bardzo ważne jest w końcu, by przez naszą inwestycję nie nastąpiła degradacja środowiska naturalnego, dlatego przed rozpoczęciem robót trzeba sprawdzić, jak ta inwestycja wpłynie na funkcjonowanie całego ekosystemu. Firma doskonale się u nas sprawdziła, to wspaniali fachowcy.
rąfal

Re: Własna firma

Post autor: rąfal »

Jeśli masz trudności ze znalezieniem pracowników do Twojej firmy - skorzystaj z usług agencji pracy. Rozważ zatrudnienie pracowników spoza naszego kraju. Nie tylko z Ukrainy ale również z krajów położonych bardziej na wschód. Cała Zzja słynie z pracowitości. Są tam ludzie, którzy mają zapał do pracy, determinację i często sporą wiedzę. Sprawdź ofertę agencji pracy https://www.dpworkers.pl/
zuśka

Re: Własna firma

Post autor: zuśka »

Warto wiedzieć i zawsze pamiętać o tym, że żeby firma naprawdę dobrze profesrowała, to trzeba w niej wszystko dobrze dopracować i zadbać o takie rzeczy jak na przykład dobra organizacja produkcji. Całe szczęście, że takie rzeczy można też zlecić 'na zewnątrz' i w takim przypadku warto np zapoznać się z ofertą tej firmy - https://entra-group.eu/oferta/model-by- ... produkcji/ :)
nikuśka

Re: Własna firma

Post autor: nikuśka »

A tutaj https://hrk.pl/pl/it-contracting już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem ciekawe i przede wszystkim praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują specjalistów IT do realizacji określonych projektów. Nie da się ukryć, że taki outsourcing, to naprawdę super sprawa. Zastanówcie się koniecznie na tego typu rozwiązaniem.
weroń

Re: Własna firma

Post autor: weroń »

Często przy prowadzeniu własnego interesu niezbędne są karty zbliżeniowe, magnetyczne, parkingowe czy identyfikatory ze zdjęciem. Wszystko to w dobrych cenach zamówicie u krajowego producenta kart plastikowych laminowanych CartPoland https://www.cartpoland.pl/karty/identyfikatory/ Firma zajmuje się projektem, produkcją i personalizacją, ostateczny efekt jest bardzo dobry a wy nie czekacie na niego długo.
Żanka

Re: Własna firma

Post autor: Żanka »

Potrzebuję do mojej firmy myszek oraz manipulatorów, które będę odpowiednie do projektowania 3D. Znalazłam taką stronę internetową https://www.ccontrols.net/pl/produkty/p ... connexion/, produkty, które są, na niej wymienione mają bardzo dobre opinie, ale nigdy jeszcze tego typu rzeczy nie zamawiałam przez sieć. Myślicie, że warto i nie będę żałować?
Majkęl

Re: Własna firma

Post autor: Majkęl »

Coraz więcej budynków się buduję a brakuje tam podstawowych elementów ppoż. Ostatnim brakiem na rynku, który jest bardzo pożądany to przycisk oddymiania. Jest to podstawowy element wyposażenia ppoż, natomiast nie zawsze można go otrzymać dostępnego na stocku.
dareś

Re: Własna firma

Post autor: dareś »

Jeśli interesuje was granulat gumowy w różnych frakcjach to odsyłam was do Zakładu Produkcji Granulatu Gumowego Orzeł w Poniatowej https://orzelsa.com/pl/o-nas/ Produkują granulaty do budowy czy modernizacji obiektów sportowych, rekreacyjnych, użyteczności publicznej, mają wysoką jakość granulatu i ceny z gatunku nieprzesadzonych. Możecie u nich zamówić próbki, do 10 kilo są bezpłatne.
Kułek

Re: Własna firma

Post autor: Kułek »

W mojej ocenie jeśli chodzi o zakup dobrej jakości artykułów biurowych to z pewnością przydadzą się Wam też artykuły piśmiennicze, zamienniki do drukarek, akcesoria itd.. Bardzo duży ich wybór możecie znaleźć w sklepie internetowym DobreTonery.pl . Myślę, że bez problemu wyposażycie kompleksowo u nich swoje biuro.
patryś

Re: Własna firma

Post autor: patryś »

Powiem wam, sam prowadzę własną firmę i nie ukrywam, że ogromnym ułatwieniem w kwestii faktur, było skontaktowania się z tą firmą mega-tech. Na swojej stronie proponują bardzo ciekawy program do fakturowania, który znacząco ułatwił tego typu pracę. Można również skorzystać z okresu próbnego przez niektóre jest w pełni darmowy. Myślę, że to ciekawa oferta.
ptyś

Re: Własna firma

Post autor: ptyś »

W moim mniemaniu, bardzo dobrą opcją dla waszej firmy będzie sprawdzanie pracowników poprzez testy osobowości oraz predyspozycji zawodowych. Warto sprawdzić tę ofertę https://proficompetence.com/, ponieważ mają szeroki wachlarz ofertowy oraz świetne ceny. Moim zdaniem warto sprawdzić ichniejszą ofertę w wolnej chwili.

bubba og
Pawłow

Re: Własna firma

Post autor: Pawłow »

Mój znajomy otworzył własną firmę spedycyjną posiada kilka samochodów - ciężarówek. Wiadomo na jednej to on stara się jeździć a na kolejnych pracownicy. W każdej ciężarowce jest zamontowany Monitoring GPS https://www.truckonline.pl/ Dzięki temu widzisz ile czasu jeżdżą kierowcy, czy jadą prawidłowo-nie za szybko i czy nie załatwiają sobie innych spraw prywatnych w pracy. Dzięki monitoringowi może również poinformować klienta że niedługo spedycja podjedzie do niego.
daruś

Re: Własna firma

Post autor: daruś »

W mojej ocenie, jeśli prowadzicie własną działalność, to powinniście sporo czytać na tematy biznesowe. Świetnego bloga w tej materii, znajdziecie pod tym adresem: http://www.szczecinblog.pl/2021/typy-sp ... t-zalozyc/ . Moim zdaniem warto tam zajrzeć, ponieważ ichniejsze treści są bardzo ciekawe, a przede wszystkim można się sporo nauczyć.

procedury jakościowe
Sławomir

Re: Własna firma

Post autor: Sławomir »

W jaki sposób dbacie o rozwój Waszego biznesu? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://cloudferro.com/ , gdzie znajdziecie usługi firmy zajmującej sie dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań z zakresu przetwarzania danych w chmurze. Korzystam z ich usług w przypadku mojego biznesu i jestem bardzo zadowolony.
Tośka21

Re: Własna firma

Post autor: Tośka21 »

Normalna sprawa. Liczy się w końcu przede wszystkim to, byście zawsze decydowali się na takie rozwiązania, które faktycznie mogą zadziałać w Waszym przypadku. Wiem, że wiele osób się dzisiaj decyduje na https://www.cstore.pl/blog/jak-zalozyc- ... ternetowy/ co mnie nie dziwi. To dużo prostsza opcja, więc weźcie to pod uwagę.
Awatar użytkownika
runtek
Posty: 154
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:00

Re: Własna firma

Post autor: runtek »

Prowadzę swój salon piękności od kilku lat i jestem z niego zadowolony, nie spodziewałem się, że tak dobrze wszystko się rozwinie. Jeśli chodzi o sprzęt do salonów kosmetycznych, to ja u siebie posiadam firmy https://www.monduniq.pl/pl i jestem z niego zadowolony, nic z nim się nie dzieje, i działa bez żadnych problemów.
Miłek

Re: Własna firma

Post autor: Miłek »

Natomiast jeżeli do swojej firmy będziecie potrzebowali dobrej jakości elementów do wykonywania trwałych połączeń klejonych, jak pistolety, kleje, akcesoria to zdecydowanie tutaj mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez Buehnen https://www.buehnen.pl/ u których będziecie mogli liczyć na szeroki wybór, pełne wsparcie obsługi i naprawdę dobry stosunek jakości do ceny. Warto sprawdzić i poprawić efektywność produkcji w swojej firmie.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Własna firma

Post autor: KarolK »

Myślę, że ten artykuł https://fordata.pl/czy-zalaczniki-w-two ... ezpieczne/ jest wart uwagi. Znajdziecie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat bezpieczeństwa załączników w mailu. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem sporo różnych porad, które mogą okazać się bardzo przydatne w firmie.
Kaśka

Re: Własna firma

Post autor: Kaśka »

Przeprowadzanie procesów związanych z rekrutacją oraz selekcją pracowników wiąże się z koniecznością dokonania dokładnej analizy rynku pracy, wykreowania odpowiedniego ogłoszenia o pracę, często czasochłonnej selekcji oraz doboru odpowiedniego – w zależności od potrzeb i możliwości finansowych pracodawcy – kandydata. Osoby nie mające doświadczenia w tym zakresie często kierują się intuicją przy wyborze, co nie zawsze jest sprawdzonym rozwiązaniem. A wystarczy skorzystać z pomocy https://hrk.pl
Bałagan

Re: Własna firma

Post autor: Bałagan »

Własna firma to naprawdę wysiłek jednak jak wszystko jest ok firma się rozrasta to jest aż miło. Jeśli macie firmę która współpracuje z zagranicą to warto zainwestować w stojak do flag, w których możesz mieć wpięte flagi państw z jakimi współpracujesz. Taki stojak do flag zamówisz tu https://magdal.pl/oferta/stojaki-i-uchw ... i-do-flag/
Mikmakś

Re: Własna firma

Post autor: Mikmakś »

zuzanka pisze: ↑21 maja 2020, 14:22 Fajnym biznesem jeżeli mamy troche wolnego czasu może też być jakiś sklepik osiedlowy lub piekarnia. Jeżeli u Was w okolicy nie ma czegoś takiego to może akurat taki biznes wypali ;P. W necie możecie znaleźć wiele fajnych rzeczy do takiej piekarni np. meble piekarnicze https://jamp.com.pl/oferta/meble-piekarnicze/.
Co do sprzętów piekarniczych to po zaopatrzenie odsyłam was do firmy Guz Technika Piekarnicza z Siemianowic Śląskich https://guztech.com.pl/kontakt/ Mają bardzo wysoką jakość sprzętu i rozsądne ceny. Znajdziecie u nich m.in. linie do bułek i chleba, bagieciarki, nadziewarki, krajalnice, przesiewacze do mąki, piece i wózki piekarnicze. Co więcej firma sprzedaje też części zamienne i świadczy usługi serwisowe i działa solidnie. Warto u nich się zaopatrywać, gwarantuję że będziecie zadowoleni.
uluś

Re: Własna firma

Post autor: uluś »

Wydaje mi się, że sklepy które nie dysponują tą możliwością nie mogą liczyć na wielkie grono klientów. Dzisiaj jednak to podstawa. I jeśli chodzi o dobrego dostawcę to mogę polecić https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online , gdyż nie pobiera wysokiej prowizji
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

Re: Własna firma

Post autor: szmek »

Własna firma to naprawdę spoko rzecz i warto pomyśleć o tym by pójśc w tym kierunku. Jeśli interesuje was biznes lokalny to w takim razie polecam przeczytać jak założyć punkt paczkowy bo to całkiem opłacalny biznes tym bardziej że nie trzeba żadnej kasy inwestować
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Własna firma

Post autor: KarolK »

Witam.
Jeżeli będziecie szukać odpowiednich pracowników do waszej firmy to polecam wam zajrzeć na tą stronę: https://antal.pl/ , gdzie możecie zamieścić ogłoszenie i znaleźć odpowiednie osoby na odpowiednie stanowiska. Gorąco polecam, ja tak od dawna znajduję swoich pracowników :).
Pozdrawiam.
StaśkaL

Re: Własna firma

Post autor: StaśkaL »

Prowadzenie własnej firmy to nie łatwy kawałek chleba. My postawiliśmy na wysoko wykwalfikowaną kadrę. A specjalistów do naszej firmy szukamy korzystając z tej oferty tu https://poradnikpracownika.pl/ogloszenia-o-prace Tu każdy pracodawca może publikować w dowolnej ilości ogłoszenia o poszukiwanych pracownikach. Co ważne ogłoszenia są bezpłatne.
Awatar użytkownika
inika
Posty: 106
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:57

Re: Własna firma

Post autor: inika »

Pierwszy rok prowadzenia własnego sklepu internetowego był ciężki, ale podołałam i teraz prężnie się rozwijam. Ostatnio w hurtowni https://wolka-hurt.com/bielizna.html kupiłam bardzo dużą ilość majtek i bokserek świątecznych i tylko czekam, aż przyjdzie grudzień i zarobię sporo pieniędzy. W tej branży trzeba przewidywać w jaki towar się zaopatrzyć.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Własna firma

Post autor: kasiakowa06 »

Bizneswoonder pisze: ↑12 lut 2020, 8:22 A co myślicie o salonie kosmetycznym? Obecnie jest bardzo duży popyt na to i nie zanosi się żeby to się zmieniło;) Wydaje mi się że jest to dobra opcja. Sprawdźcie sobie tu co proponuje wam firma kazaro.pl/k/39/fotele-podologiczne Dostaniecie tu szeroki wybór urządzeń kosmetycznych, fryzjerskich.
Zdecydowanie to jest fajny biznes :) Kobiety kochaja o siebie dbać :) Jeśli potrzebny Ci będzie doskonałej jakości sprzęt podologiczny to polecam zajrzeć na https://kerpro.pl/kategoria-produktu/ke ... czem-pylu/

Obrazek
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: Własna firma

Post autor: kasiakowa06 »

paniola pisze: ↑24 kwie 2021, 8:29 Posiadając własna firmę jest wiele możliwosci na zakup nowego samochodu. Fajnym rozwiązaniem jest leasing czy kredyt operacyjny mojafirma.infor.pl/moto/5230467,Leasing-operacyjny-wynajem-czy-kredyt-na-samochod Leasing jest o tyle wygodny, że nie trzeba wykładać calej potrzebnej kwoty od razu, a wykup jest bardzo tani.

A czy to jest także oferta dla dużych firm przemysłowych?

---------------------------------------------------------------------
przesiewacze - https://przesiewaczewibracyjne.pl/
Obrazek
Kaśka

Re: Własna firma

Post autor: Kaśka »

Jeśli jesteś pracodawcą i poszukujesz odpowiednich pracowników, to platforma https://jobllegro.com/kandydaci/krakow wychodzi na przeciw oczekiwaniom. Jeśli więc dotychczasowa formuła narzędzi rekrutacyjnych przestała być efektywna, i szukacie nowych rozwiązań, które realnie wesprą waszą firmę w pozyskiwaniu talentów, to jest to miejsce właśnie dla Was.
maćko940

Re: Własna firma

Post autor: maćko940 »

Niestety zdarza się tak, że kontrahent nie opłaca faktury w terminie, a nasza firma ma kolejne zobowiązania, które musi uiścić, aby zachować płynność finansową. Tutaj ogromną pomocą np. jest faktoring. Jak z niego korzystać? I co robić, jeśli kontrahent nie opłaci wcześniej wspomnianych faktur? Informacji szukajcie na stronie https://wff.com.pl/co-zrobic-gdy-kontra ... r-na-czas/ .
Wvłody

Re: Własna firma

Post autor: Wvłody »

Ja osobiście mogę polcić zakupy w sklepie internetowym Print-Me. Jeżeli chodzi o filamenty do drukarek 3d uważam jeden z najlepszych sklepów. Dobre ceny, dobra jakość, filamenty dopasowane do potrzeb różnych wydruków, więc nie ma lipy przy drukowaniu, produkt wygląda jak na projekcie
BłażShei

Re: Własna firma

Post autor: BłażShei »

Zgodzę się Ostatnio testowałem bardzo dużo filamentów, powiem szczerze, że wcale filamenty z Allegro czy Amazona, o AliExpress nie mówię w ogóle, nie są takie super. Możne do drobnego drukowania w domu, niemniej jak już zarabiamy to polecam faktycznie dokupić dobrej klasy wyposażenie, Print-Me jest OK, duży wybór zarówno dla hobbystów, jak i przedsiębiorców
Pietłecek

Re: Własna firma

Post autor: Pietłecek »

Dość długo szukałem pomysłu na biznes. Jako że mój syn miał od dziecka żyłkę kreatywnego twórcy i chciał działać wspólnie postanowiliśmy postawić na gry planszowe i drewniane. Znaleźliśmy na początku sponsora, któremu pomysł Jacka przypadł do gustu i zdecydował się wziąć udał w projekcie. Problem był jedynie z samą produkcją gry, ale sponsor polecił nam firmę Media Gold, która od długiego czasu działa w branży produkcji elementów do gier. Tutaj znajdziecie na nich namiary https://mediagold.com.pl/kontakt
Małwor

Re: Własna firma

Post autor: Małwor »

Trudno wyobrazić sobie nowoczesne biuro bez odpowiedniego sprzętu audio oraz wideo. Tu polecam kontakt z firmą https://groupav.pl/. Projektują oraz montują systemy AV, do pracy w sam raz, do kontaktu z innymi, rozmów w czasie rzeczywistym. Cenowo wychodzi fajnie, mamy również gwarancję na sprzęt

lemon kush opis
kamila67

Re: Własna firma

Post autor: kamila67 »

Przy zaczynaniu działalności trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników, m.in. co nowego możemy zaproponować potencjalnym klientom, czego nikt inny jeszcze nie wymyślił. Warto zainwestować w programy lojalnościowe (karty stałego klienta, aplikację na telefon do zbierania punktów). Zajrzyjcie tu https://motivation-direct.my-free.website/, jeżeli jesteście nowi w temacie. W zakładce "oferty" przytaczają jeszcze kilka ciekawych rozwiązań, mających ulepszyć działanie naszej firmy, m.in. karty paliwowe.
Kaśka

Re: Własna firma

Post autor: Kaśka »

Własna firma to ogrom pracy i mnóstwo obowiązków. Jednym z nich jest dbałość o pracowników. Zwłaszcza w dobie pandemii warto o nich pomyśleć i podziękować za ciężką pracę, zaangażowanie i wytrwałość. Osobiście postawiłam na kosze świeżych warzyw i owoców dostarczane moim pracownikom do domów https://dailyfruits.pl/dailyfruits-welcome-pack/ . Tym pracującym zdalnie, ale również tym powracającym do firmy po długiej przerwie czy też chorobie. Uważam, że to dobry sposób by okazać im moją wdzięczność .
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Własna firma

Post autor: KarolK »

Witam.
Niektórzy pracodawcy decydują się na owocowe tygodnie, gdyż owoce dostarczane są każdego dnia! Wszystko zależy od preferencji firmy, czy benefitów pracowniczych.
Moim zdaniem oferta firmy: https://takeafruit.pl/blog/owocowy-czwartek-w-biurze.
Jest bardzo korzystna i daje dużo większą przyjemność podczas dnia w pracy.
W tym miejscu mam do was pytanie, czy ktoś z was korzystał już z takich lub podobnych usług? Bardzo mi zależy, aby umilić wszystkim pracownikom ich pracę.
Co o tym sądzicie?
Pozdrawiam serdecznie.
resień

Re: Własna firma

Post autor: resień »

Jeśli potrzebujecie firmy produkującej przyczepy i lawety na indywidualne zamówienie klienta to mogę się z wami podzielić namiarem - lekkie przyczepy, platformy samochodowe, lawety aluminiowe czy zabudowy do samochodów ciężarowych i innych pojazdów wykonuje firma BORO. Są bardzo rzetelni i trzymają się terminów a do tego z cenami nie szarżują. Tu możecie sobie sprawdzić ich ofertę: https://www.boro.info.pl/oferta/przyczepy-aluminiowe Ja oceniam ich jak najlepiej.
Łeczer Łeczek

Re: Własna firma

Post autor: Łeczer Łeczek »

Ja niedawno zmieniłem biuro rachunkowe na https://www.adamus.net.pl/. Znajomy mi polecił i powiem szczerze, że to był strzał w 10. Odżyłem krótko mówiąc, teraz jestem pewny tego, że właśnie moje rozliczenia są dokładne, więc nie będę miał na przykład kontroli z urzędu skarbowego. W obecnych czasach to niezwykle ważne i sprawia, że mogę normalnie pracować. Panie księgowe doświadczone, sprawnie działające, posiadające odpowiednie oprogramowanie online
pawełEl

Re: Własna firma

Post autor: pawełEl »

Co do założenia czy rozwoju swojej firmy to trzymam za was kciuki. Mogę wam ułatwić sprawę o ile szukacie firmy oferującej wysokiej jakości tkaniny do szycia odzieży ochronnej, roboczej, medycznej, mundurowej czy gastronomicznej. Ta sprawdzona przez nas firma to REAL Paweł Skornia, działają profesjonalnie, u nich macie gwarancję odpowiedniej jakości tkanin i powtarzalności kolorystycznej a także odporności materiałów na czynniki zewnętrzne. Tu sprawdzicie sobie rodzaje tkanin https://realtkaniny.pl/tkaniny Spodoba wam się u nich szeroki wybór asortymentu, nieprzesadzone ceny i indywidualne dopasowanie oferty do potrzeb klienta.
Omłacki

Re: Własna firma

Post autor: Omłacki »

Coraz więcej osób korzysta z pomocy specjalistów w zakresie zatrudniania w firmie pracowników z Ukrainy, bez dwóch zdań. Dlatego warto podjąć współpracę z kimś, kto nam pomoże, kto będzie odpowiadał za załatwienie wszystkich formalności, wszystkiego dopilnuje. Na pewno warto podjąć współpracę z https://www.errichtungpolska.pl/oferta to się po prostu opłaca i to dobre rozwiązanie, dzięki któremu będziemy mogli w firmie utrzymać normalny stan produkcji
Kołarz

Re: Własna firma

Post autor: Kołarz »

Automatyczna myjnia parowa jest jak najbardziej bardzo dobrym biznesem, polecam zdecydowanie. Warto podjąć współpracę z dobrą firmą, doświadczona, dzięki której po prostu wybierzemy odpowiedni rodzaj myjni, np. myjnia tunelowa, z której będziemy czerpać odpowiednie zyski, a która pozwoli nam również świadczyć usługi dla jak jak największej liczby klientów. Polecam współpracę z firmą Sultof https://www.sultof.pl/. Na pewno zaproponują najlepsze rozwiązanie
utargowski

Re: Własna firma

Post autor: utargowski »

Należy zacząć od znalezienia stosownego biura rachunkowego. Z własnego doświadczenia polecałbym skupić się na ofercie Akro , czyli biura rachunkowego z centrum Warszawy. Współpracujemy z nimi odkąd pamiętam a faktycznie jest to niezmiernie skuteczna i udana współpraca. Prowadzą dla nas księgi rachunkowe, badają sprawozdania finansowe, rozliczają podatki pit, a przede wszystkim ogarniają podatki i płace, które nas zwyczajnie przerastały. Całe szczęście, ten kłopot już na dobre za nami. My w tym czasie możemy skupić się ja tematach, które bardziej rozumiemy!
kirra

Re: Własna firma

Post autor: kirra »

Wszystko świetnie, same widzę tutaj przydatne porady, wskazówki itd. Aktualnie to planuję tutaj https://arabeska-gabloty.pl/gabloty-zewnetrzne kupić gabloty, aby umieszczać różne ważne informacje. Jest to ważne, aby przepływ informacji był naprawdę dobry, a ja chcę zadbać o każdy aspekt.
czikczik

Re: Własna firma

Post autor: czikczik »

Kim jest analityk biznesowy oraz jaka jest jego rola w firmie https://optimumbhp.pl/blog/buisness-ana ... -biznesowy . To dziś właściwie standard w firmach pewnej wielkości, to osoba która pracuje na duże ilości danych, obsługuje bazy danych, analizuje zmiany danych które otrzymuje. To bardzo ważne działanie z punktu widzenia działania i planowania biznesu.
pelasa

Re: Własna firma

Post autor: pelasa »

Założenie własnej firmy wiąże się z wieloma względami. Jednym z nich jest zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy, w tym wdrożenie odpowiedniego oznakowania. Firma TECHEM posiada szeroki wybór jeśli chodzi o znaki elektryczne i innych produktów z nimi związanych, dlatego warto do niej zajrzeć.
ella88

Re: Własna firma

Post autor: ella88 »

No póki co ja planuję teraz skupić się nad wyposażeniem do mojej firmy. Właśnie znalazłam firmę https://www.brokelmann.eu/oferta/sterylizatory-do-nozy/ , która oferuje wiele praktycznych rozwiązań do przemysłu spożywczego, mięsnego itd. Ja właśnie chcę kupić u nich sterylizatory do noży i meble stalowe.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Własna firma

Post autor: falcia123 »

Każdy, kto zajmuje się branżą hotelarską, doskonale wie, jak ważne i istotne jest postawienie na bardzo konkretne rozwiązania i praktyczność dodatków. Dlatego tak istotne wydaje się w tym wypadku wybranie najlepszych jakościowo rozwiązań, takich jak dywaniki antypoślizgowe . Polecam zajrzeć na stronę https://tekstyliowo.pl/29-dywaniki-antyposlizgowe gdzie znajdziesz wszelkie istotne informacje na ten temat.
Gość

Re: Własna firma

Post autor: Gość »

A jak jesteśmy w temacie biura to skąd posiadacie swoje meble biurowe ? Natknęłam się na www.jardwaw.pl meble jak najbardziej przypadły mi do gustu, wyglądają na praktyczne, co sądzicie ?
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Własna firma

Post autor: falcia123 »

Ważnym i niezwykle dobranym elementem, jeśli chodzi o kwestie czysto praktyczne to właśnie wirtualne biuro , które pozwoli Ci na prowadzenie wszelkich działań wewnątrz. Zachęcam Cię zatem do zajrzenia na stronę gdzie znajdziesz takie rozwiązanie jak adres do rejestracji spółki Warszawa https://twojewirtualnebiuro.pl/uslugi-a ... jestracji/ i poznania ich oferty na ten temat.
Dariaa

Re: Własna firma

Post autor: Dariaa »

Jeżeli chodzi o własna firmę to jak radzicie sobie z księgowością? Według mnie to podstawowy punkt, aktualnie znajoma poszukuje kogoś sprawdzonego kto zajmie się pełnym zakresem usług księgowych, znalazłam ofertę aforti ac i zastanawiamy się czy z niej skorzystać, mieliście styczność z usługami aforti? Nie ukrywam, że oferta jest atrakcyjna i raczej się zdecydujemy
Awatar użytkownika
Jola
Posty: 53
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:45

Re: Własna firma

Post autor: Jola »

A może przydadzą się Wam takie usługi i produkty jak osłony magnetyczne: https://katalog.mix-graf.pl/pl/c/Oslony-magnetyczne/23 ? Firma Mix-Graf specjalizuje się w tego typu usługach. Na ich stronie znajdziecie do nich kontakt. Warto się skontaktować i dogadać wszystkie szczegóły.
julia9033

Re: Własna firma

Post autor: julia9033 »

Jestem zaskoczona, jak wiele osób obecnie myśli o własnym biznesie i najczęściej chodzi o biznes online. Sprzedaż w internecie jest mocno rozwinięta i dla konsumentów bardzo wygodna. Prowadząc taką firmę warto korzystać z pomocy różnych partnerów, np. dobrym partnerem może być platforma logistyczna https://www.apaczka.pl/ .
Henryk 66

Re: Własna firma

Post autor: Henryk 66 »

Witam wszystkich! Potrzebuję pomocy w znalezieniu rzetelnej firmy do wiercenia studni głębinowych w Jeleśni https://hydroodwiert.pl/studnie-glebinowe/jelesnia/ . Czy ktoś miał już z nimi doświadczenie lub zna firmę, którą może polecić? Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki!
Sławomir

Re: Własna firma

Post autor: Sławomir »

Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić stronę https://dsi.net.pl/wszystkie-wiadomosci ... jej-firmie , gdzie znajdziecie obszerny artykuł na temat wykorzystania chmury obliczeniowej w firmie. W razie pytań, wszystkie informacje w tym temacie znajdziecie na stronie.
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 59
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:31

Re: Własna firma

Post autor: foxi »

Prowadzenie własnego biznesu nie jest takie łatwe jak mogło by się nam wydawać. To przede wszystkim duża odpowiedzialność za to jak firma funkcjonuje i przede wszystkim odpowiedzialność za ludzi. Na szczęście firmy mogą liczyć na wsparcie jakie płynie ze strony innych firm... i to w różnych dziedzinach. Żadna firma nie obejdzie się dzisiaj bez usług informatycznych więc warto dowiedzieć się co to takiego usługi smart business , bo to właśnie usługi , które wspierają działalność firm. Niektóre firmy nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez takiego wsparcie.
Doriss4

Re: Własna firma

Post autor: Doriss4 »

Twoja działalność osiągnęła bardzo dobry poziom i pragniesz nieco większej modernizacji ? Na pewno warto jest iść w kierunku doświadczonych specjalistów, którzy pomogą w uzyskaniu konkretnych efektów i zamiarów. Polecam zatem zajrzeć na helpdesk it https://itsf.com.pl/oferta/zdalne-wsparcie-it/ gdzie możesz uzyskać konkretne wskazówki. Na pewno warto jest jeszcze lepiej i pewniej się rozwijać.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Własna firma

Post autor: sefka »

Prowadząc włąsną firmę, musicie także zadbać o kwestie obsługi IT. Nie wiem jak wy, ale ja wolę zaufać profesjonalistom w swoim fachu i mieć spokojną głowę. Właśnie dlatego podjęłam współpracę z https://enicom.pl/ co okazało się strzałem w 10.
MążKK

Re: Własna firma

Post autor: MążKK »

Ekspert biznesu może pełnić rolę kluczowego doradcy, przyczyniając się do sukcesu firmy na wielu płaszczyznach. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu może wspomagać w podejmowaniu strategicznych decyzji, rozwijaniu umiejętności liderowskich, a także pomagać w budowaniu skutecznych relacji z klientami i partnerami biznesowymi. To także szansa na uniknięcie błędów popełnianych przez innych, co przyspiesza procesy rozwoju i osiągania celów biznesowych.
Karolina823

Re: Własna firma

Post autor: Karolina823 »

W firmie ważne są szkolenia kpa, ponieważ umożliwiają pracownikom lepsze zrozumienie praw i obowiązków związanych z zatrudnieniem. Dzięki takim szkoleniom pracownicy nabierają świadomości dotyczącej przepisów prawa pracy, co może przyczynić się do minimalizacji ryzyka nieporozumień czy konfliktów między pracodawcą a pracownikami. Dodatkowo, skuteczne szkolenia z KPA mogą pomóc firmie w utrzymaniu zgodności z obowiązującym prawem oraz budowaniu zdrowych relacji między pracodawcą a zespołem, co wpływa korzystnie na atmosferę w miejscu pracy.
Wronek32

Re: Własna firma

Post autor: Wronek32 »

Duże znaczenie również ma wybór dobrej jakości sprzętu i urządzeń, które usprawnią Wam codzienną pracę i realizację obowiązków. Dlatego też jeśli na przykład działacie w branży kurierskiej to jak najbardziej warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez Axis u których będziecie mogli znaleźć wagi pocztowe https://www.axis.pl/pl/66-wagi-pocztowe różnego typu. Na pewno z takim wsparciem dobierzecie jak najlepsze rozwiązania dla swojego biznesu. Pozdrawiam serdecznie!
Anika8

Re: Własna firma

Post autor: Anika8 »

Każda firma, bez względu na wielkość, może skorzystać z zewnętrznego doradztwo sprzedaży , które przynosi świeże spojrzenie na działania sprzedażowe. Profesjonalni doradcy są w stanie zaoferować spersonalizowane rozwiązania i strategie, które są dostosowane do specyfiki danego biznesu. Ciekawą opcją jest skorzystanie z usług firm, które specjalizują się w takim doradztwie. Warto zbadać ten temat.
Wolinski

Re: Własna firma

Post autor: Wolinski »

Podrzucam Wam link do tego artykułu - https://thelondonmedia.co.uk/cloud-serv ... mentation/ . Przechowywanie danych firmy w chmurze pozwala na łatwą skalowalność i elastyczność. Bez konieczności inwestowania w dodatkowy sprzęt czy infrastrukturę IT, firmy mogą szybko dostosować swoje potrzeby przechowywania danych do zmieniających się warunków biznesowych. Dzięki temu można uniknąć nadmiernych wydatków na zasoby, które mogłyby być niewykorzystane, a jednocześnie zapewnić wystarczające miejsce na dane w przypadku wzrostu działalności.
Klarna6

Re: Własna firma

Post autor: Klarna6 »

Własny biznes to nie tylko wyzwania, ale także szansa na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Wybór odpowiedniego dostawcy energii elektrycznej może przynieść znaczące oszczędności. Sprawdź ofertę dostawcy energii elektrycznej dla firm, aby znaleźć najlepsze opcje dla swojej firmy. Dzięki temu można zredukować koszty operacyjne i zwiększyć konkurencyjność na rynku.
ODPOWIEDZ