Upadłość konsumencka.

Jak uzyskać kredyt na firmę? Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę? Porady z finansów dla początkujących przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Upadłość konsumencka.

Post autor: falcia123 »

Prowadząc swój własny biznes, dobrze jest znać podstawowe pojęcia oraz zagadnienia, które pozwolą Ci w pełni wejść w świat biznesu i jego finansowania. Jednym z takich właśnie zagadnień jest upadłość konsumencka. Termin został bardziej rozwinięty na https://pozyczkolog.pl/pl/czym-jest-upa ... onsumencka więc jeśli masz potrzebę, czerp z tego źródła :)
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 39
Rejestracja: 16 maja 2019, 19:50

Re: Upadłość konsumencka.

Post autor: zenka »

Skorzystaj w przypadku upadłości ze wsparcia http://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ - prowadza takie postępowania ale i od 10 lat skutecznie chronią majątki klientów przed sprzedażą egzekucyjną czy przez syndyka
Awatar użytkownika
Mariusz Pazda
Posty: 79
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:43

Re: Upadłość konsumencka.

Post autor: Mariusz Pazda »

Oczywiście, że nie trzeba znac temat upadłości konsumenckiej itd. Ale trzeba tez znac temat taki, jak ściągnięcie długu od osoby, która zalega nam pieniądze. np osoba zlecająca, oszust. Itd. Mi bardzo pomogła firma Solventoir.
Awatar użytkownika
Maja
Posty: 10
Rejestracja: 27 wrz 2019, 11:58

Re: Upadłość konsumencka.

Post autor: Maja »

Dużo informacji o upadłości konsumenckiej znalazłam na stronie Lorentzen Consulting.
Awatar użytkownika
DariaEn
Posty: 31
Rejestracja: 19 maja 2019, 17:30

Re: Upadłość konsumencka.

Post autor: DariaEn »

Mariusz Pazda pisze: ↑30 maja 2019, 15:02 Oczywiście, że nie trzeba znac temat upadłości konsumenckiej itd. Ale trzeba tez znac temat taki, jak ściągnięcie długu od osoby, która zalega nam pieniądze. np osoba zlecająca, oszust. Itd. Mi bardzo pomogła firma Solventoir.
Mi Solventoir pomagał przy odzyskaniu pieniędzy za niezapłacone faktury... :/ Byłam w plecy z pieniędzmi, na szczeście zostały wyegzekwowane.
Awatar użytkownika
szycha
Posty: 253
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Upadłość konsumencka.

Post autor: szycha »

Takie sprawy odbywają się w sądzie. Tam niestety samemu bardzo trudno sobie poradzić. Należy więc zastanowić się nad pomocą ze strony prawnika. Trzeba bowiem nie tylko napisać wniosek, ale również zebrać odpowiednie dokumenty i spełnić określone warunki. Tutaj https://gautier.com.pl/upadlosc-konsumencka/ jest namiar na kancelarię, która specjalizuje się w takich sprawach. Można się się tam wszystkiego dowiedzieć.
Awatar użytkownika
garold
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2019, 17:46

Re: Upadłość konsumencka.

Post autor: garold »

W przypadku chęci ogłoszenia upadłości konsumenckiej warto zasięgnąć opinii kancelarii prawnej, która pomoże przygotować odpowiedni wniosek do sądu. Warto wiedzieć, że nie trzeba mieć majątku, aby skorzystać z całkowitego lub znacznego oddłużenia. Upadłość firmy jest trochę bardziej skomplikowana, dlatego na wstępie warto zapoznać się z informacjami na https://wyzerujdlugi.pl/blog/jak-oglosi ... osc-firmy/. Niewypłacalny przedsiębiorca ma obowiązek złożenia wniosku o upadłość wynikający z ustawy, a niezastosowanie się do niego niesie za sobą konsekwencje cywilnoprawne – np. pozbawienie możliwości prowadzenia działalności gospodarczej.
Awatar użytkownika
kasli
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2019, 22:44

Re: Upadłość konsumencka.

Post autor: kasli »

Wiadomo, że różne sytuacje się zdarzają. Jak wpada się w pętle zadłużenia i nie ma się z czego spłacać rat, to warto pomyśleć nad upadłością konsumencką. Jeśli nie wiecie jak się za to zabrać, to tutaj https://solvento.pl jest namiar na kancelarię, która specjalizuje się w takich sprawach. Są tam prawnicy, którzy potrafią wszystko wytłumaczyć i w ogóle sprawdzić czy sprawa ma szanse powodzenia w Polsce.
Awatar użytkownika
kewlar
Posty: 46
Rejestracja: 17 cze 2019, 21:21

Re: Upadłość konsumencka.

Post autor: kewlar »

W oddłużaniu nie tylko z upadłością pomaga od dawna wspominana już tutaj kancelaria Lexa. Możesz zamówić online audyt finansowy, zorientują się w sytuacji i podpowiedzą najlepsze rozwiązania
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Upadłość konsumencka.

Post autor: Tośka »

Czasami rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem z trudnej sytuacji jest upadłość konsumencka gaworkancelaria.pl może Wam skutecznie pomóc w ogłoszeniu takiej upadłości, więc jeśli macie takie plany, polecam się do nich zwrócić z prośbą o taką pomoc :) Na pewno Was nie zawiodą ;)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Upadłość konsumencka.

Post autor: mczay »

Ja natomiast prowadzę firmę, która nie prosperuje najlepiej i przez którą wpadłem w ogromne długi. Jak się ich pozbyć? Czy powinienem zdecydować się na ogłoszenie upadłości? Natknąłem się na ciekawy artykuł, który dokładnie opisuje, jakie kroki powinienem podjąć, aby wspomnianą upadłość ogłosić: https://bizneo.pl/info,ac108/fuzja-upad ... wadzic,984 – czy zgadzacie się z nim?
miśkowa

Re: Upadłość konsumencka.

Post autor: miśkowa »

W ogłoszeniu upadłości konsumenckiej może ci pomoc ta firma https://upadlosci-kancelaria.pl/ Ma ogromne doswiadczenie w tym temacie. Musisz się dowiedzieć czy jako osoba prowadząca możesz ogłosić upadłość konsumencką zanim podejmiesz jakiekolwiek kroki.

melasa z chleba świętojańskiego opinie
wętto

Re: Upadłość konsumencka.

Post autor: wętto »

Podobno w oddłużaniu specjalizuje się kancelaria Lexa? Może warto podpytać?
Kaśka123

Re: Upadłość konsumencka.

Post autor: Kaśka123 »

Wszystkiego co ważne na ten temat dowiecie się czytając informacje dostępne na stronie upadłość konsumencka cennik możecie tutaj także kontaktować się ze specjalistami którzy udzielą wam w tym temacie rady oraz sprawdzić ile to dokładnie kosztuje.
Mikołaj

Re: Upadłość konsumencka.

Post autor: Mikołaj »

Upadłość to dość nieprzyjemna sytuacja. I taka trochę ostateczność. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem jest wyjście na prosta, ale nie zawsze się to udaje. Dobre podejście do tak trudnych sytuacji ma kancelaria Fenix z Warszawy. Potrafią przeprowadzić cały proces bardzo sprawnie i na spokojnie, jak przystało na profesjonalistów.
beetleś

Re: Upadłość konsumencka.

Post autor: beetleś »

Nie wiem, czy mogę Wam o tym więcej powiedzieć, bo to wszystko jest jakieś takie skomplikowane, ale jeśli już Was to tak interesuje, to myślę, że strona jak-oglosic-upadlosc-konsumencka.pl Wam pomoże. Są tu przede wszystkim porady dla zadłużonych pod kątem ogłaszania upadłości konsumenckiej . W zasadzie to wszystkiego się dowiecie z tej strony właśnie.
Maciej Zawiślak

Re: Upadłość konsumencka.

Post autor: Maciej Zawiślak »

falcia123 pisze: ↑14 maja 2019, 17:31 Prowadząc swój własny biznes, dobrze jest znać podstawowe pojęcia oraz zagadnienia, które pozwolą Ci w pełni wejść w świat biznesu i jego finansowania. Jednym z takich właśnie zagadnień jest upadłość konsumencka. Termin został bardziej rozwinięty na https://pozyczkolog.pl/pl/czym-jest-upa ... onsumencka więc jeśli masz potrzebę, czerp z tego źródła :)
Mi przez upadłość konsumencką pomógł przejść adwokat Paweł Marchewka, poleca tu macie do niego kontakt https://www.adwokatmarchewka.pl/
mórakowski

Re: Upadłość konsumencka.

Post autor: mórakowski »

Ze strony kancelarii Mikulewicz Ostaszewski Restrukturyzacje Sp. z o.o. mogliśmy liczyć na doradztwo w sprawie wdrożenia procedur padłościowych w przypadku podmiotów już niewypłacalnych, a więc tych, które utraciły już zdolność do wykonywania swoich wymagalnych zobowiązań pieniężnych. Wspólnymi siłami zaczęliśmy rozwiązywać ten potężny kłopot, który faktycznie mnie trapił i dało radę coś z tym zrobić. Taka jakość usług całkowicie sprostała moim wymaganiom gdyż zaczęliśmy rozwiązywać kłopot.
bółka

Re: Upadłość konsumencka.

Post autor: bółka »

Niestety, ale także i mnie czekała upadłość konsumencka. Nie pozostało mi nic, jak zwyczajnie to zrealizować. Z tej okazji zgłoszenie się do radcy prawnego https://www.krp-walbrzych.pl/oferta/upa ... nsumencka/ faktycznie miało sens. Uzyskane wsparcie umożliwiło ogłoszenie upadłości konsumenckiej na ktorej w tym wypadku bardzo mi zależało. Ale ten kłopot za mną, całe szczęście. Za sprawą takiego wsparcia udalo się uniknąc głupich błędów, które to w tym wypadku mogłyby być możliwe. Kawał dobrej roboty!
ODPOWIEDZ