Niespłacony kredyt i komornik

Jak uzyskać kredyt na firmę? Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę? Porady z finansów dla początkujących przedsiębiorców.
łaszan

Niespłacony kredyt i komornik

Post autor: łaszan »

Nie udało się spłacić zaciągniętego kredytu na rozwój firmy, pojawiły się jeszcze inne zadłużenia po drodze i dostaliśmy informację o egzekucji komorniczej. Co tak naprawdę to oznacza? słowo egzekucja źle mi się kojarzy...gdzie znajdę przepisy mówiące o tym co komornik może zająć?
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 226
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Niespłacony kredyt i komornik

Post autor: marian3 »

Egzekucja komornicza to działania realizowane przez komornika, mające na celu przymusowe zaspokojenie roszczeń wierzyciela z majątku dłużnika. Podstawa prawna to artykuły kodeksu postępowania cywilnego, znajdziesz wszystkie informacje co komornik może zająć w artykule https://www.big.pl/baza-wiedzy/czy-komo ... o-dluznika .
fokus80

Re: Niespłacony kredyt i komornik

Post autor: fokus80 »

łaszan pisze: ↑14 paź 2021, 23:36 Nie udało się spłacić zaciągniętego kredytu na rozwój firmy, pojawiły się jeszcze inne zadłużenia po drodze i dostaliśmy informację o egzekucji komorniczej. Co tak naprawdę to oznacza? słowo egzekucja źle mi się kojarzy...gdzie znajdę przepisy mówiące o tym co komornik może zająć?
Witam,co sądzicie o tym,aby korzystac z uslug prawnika podczas tego,kiedy ma sie zadluzenie we frankach? Kredyt jest dla mnie tak uciazliwy,ze potrzebuje pomocy i porady prawnej. https://www.debica24.eu/wiadomosci/1192 ... rankowicza Co o tym sądzicie? Czy znacie kogos kto ma długi we frankach?
frankowić32

Re: Niespłacony kredyt i komornik

Post autor: frankowić32 »

Wziąłeś kredyt w walucie frank, to w dzisiejszych czasach według mnie zła wiadomość. Możliwe, że podpisałeś umowę która jest dla ciebie niekorzystana. Jak wakczyć z takimi sytuacjami, jak sobie poradzić z takim problemem? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź na stronie kredyty frankowe kancelaria Legnica ] gdzie eksperci wypowiadają się na tematy finansowe.Wziąłeś kredyt w walucie frank, to w dzisiejszych czasach według mnie zła wiadomość. Możliwe, że podpisałeś umowę która jest dla ciebie niekorzystana. gdzie eksperci wypowiadają się na tematy finansowe.
miszaeł

Re: Niespłacony kredyt i komornik

Post autor: miszaeł »

Rzeczywiście w obecnych czasach bardzo dużo firm oraz osób prywatnych ma bardzo duże długi oraz potrzebuje specjalistycznej pomocy między innymi w oddłużaniu. To ważna kwestia, która po prostu może w bardzo fajny sposób ułatwić życie i pozbyć się problemów. Ja tu do kompleksowego, zgodnego z prawem i przede wszystkim systematycznego oddłużania polecam firmę https://legalliability.com.pl/oferta/oddluzanie. Na pewno pomogą wszystko załatwić oraz sprawią, że oddłużanie nie będzie bardzo stresującym przeżyciem
Weroń

Re: Niespłacony kredyt i komornik

Post autor: Weroń »

Dobrze mieć fachową pomoc w sytuacji doradztwo dla frankowiczów. Ja niestety jestem jedną z tych osób , które zadłużyły się na bardzo dużą kwotę. Słyszałam, że ludzie dochodzą swoich praw ale najpierw trzeba zwrócić się do kancelarii, która dobrze nam doradzi i jeżeli będzie taka potrzeba będzie nas reprezentować w sprawach o unieważnienie umowy kredytowej we frankach lub o „odfrankowienie kredytu”. Ja taką kancelarię znalazłam w https://www.burkotlegal.pl/zakres-uslug ... e-frankach Burkot Legal w Łodzi.
ODPOWIEDZ