Kredyty inwestycyjne

Jak uzyskać kredyt na firmę? Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę? Porady z finansów dla początkujących przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
Riona
Posty: 59
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:08

Kredyty inwestycyjne

Post autor: Riona »

Dobrze wybrany kredyt może uratować niejedną inwestycję. Tak było i w moim przypadku. Na szczęście spotkałam się z doradcami ze https://bbpartnership.pl/ i udało się uzyskać kredyt inwestycyjny na bardzo dobrych warunkach. Często korzystam z usług tych doradców finansowych. A jak jest u was - doradcy czy może wolicie samodzielnie wertować oferty kredytodawców?
Awatar użytkownika
wspolnafirma1
Posty: 252
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:20

Re: Kredyty inwestycyjne

Post autor: wspolnafirma1 »

W kredytach tego rodzaju oraz doradztwie finansowym dla firm warto zgłosić się do Bold Invest https://www.boldinvest.pl/ , to doradztwo finansowe z prawdziwego zdarzenia. Firma dokonuje analizy sytuacji finansowej firmy i pomaga jej nie tylko znaleźć najlepsze produkty finansowe ale też pomaga i doradza przy korzystaniu z nich. Bardzo pomaga to w całym procesie inwestycyjnym każdego przedsiębiorstwa.
olkaś

Re: Kredyty inwestycyjne

Post autor: olkaś »

Jak dobrze rozumiem, to takie kredyty, które mi pozwolą na przykład na dalsze inwestycje? W sumie wydaje mi się to ciekawe. Czy doradca kredytowy Zamość https://kredytylublin.com/ekspert-finansowy-zamosc/ może mi o tym powiedzieć więcej? Jak Wy to widzicie? Jeśli go zapytam, to podpowie, jakie kredyty zaciągać i dlaczego?
Awatar użytkownika
Aligru
Posty: 38
Rejestracja: 28 lis 2019, 14:59

Re: Kredyty inwestycyjne

Post autor: Aligru »

Od siebie mogę polecić bardzo zaufanych ekspertów kredytowych z Wrocławia: https://plcg.pl/ załatwiali mi właśnie podobny kredyt i poszło gładko ;)
Dżungla

Re: Kredyty inwestycyjne

Post autor: Dżungla »

Takie kwestie wydają mi się bardzo problematyczne. Informacji i ofert jest mnóstwo, a nie wszystko nam służy. Można prześledzić sobie różne portale jak ten https://oceniony.pl, bo mają informacje, które dotyczą kwestii dla nas ważnych jak tu https://oceniony.pl/finanse/ranking-kre ... -pozyczek/.
Awatar użytkownika
amber
Posty: 92
Rejestracja: 25 lip 2019, 8:41

Re: Kredyty inwestycyjne

Post autor: amber »

Oj tak, u nas w firmie też nie obyło się bez kredytu inwestycyjnego. Na https://tadam-finanse.pl/ jak poczytasz to moim zdaniem przekonasz się że u nich warto. Rozumieją, że w firmie sa potrzebne jasne i przejrzyste warunki no i oczywiście korzystne bo nikt nie chce przepłacać
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Kredyty inwestycyjne

Post autor: KarolK »

Witam, zalezy mi na tym,by wziac kredyt, ktory zainwestuje w mieszkanie pod wynajem. Co sądzicie o tym https://tulodz.pl/kredyt-gotowkowy-czy- ... wac,sp,146 ? Z chęcią poznam wasze opinie, bardzo zalezy mi na tym,by kredyt byl rozsądny z dobrym oprocentowaniem.
ODPOWIEDZ