Jaki kredyt?

Jak uzyskać kredyt na firmę? Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę? Porady z finansów dla początkujących przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
gniewomir_98
Posty: 1
Rejestracja: 30 wrz 2021, 23:42

Jaki kredyt?

Post autor: gniewomir_98 »

Słuchajcie, w związku z rozwojem naszej firmy, planujemy rozbudowę kilku budynków, a może nawet skończy się na tym, że postawimy nowe, ze względu na to, że potrzebujemy dodatkowych biur oraz pomieszczeń magazynowych. W grę wchodzi budowa z gotowych, betonowych elementów, wiem, że jest to dość popularne w ostatnich czasach i z tego co zdążyłem się już zorientować stosunkowo ekonomiczne/ Interesują nas takie produkty, jak np. strop teriva. Jednak wiadomo, że na tak sporą inwestycję będziemy potrzebowali wsparcia finansowego i poszukuję najlepszego kredytu. Możecie coś polecić?
dżagaa

Re: Jaki kredyt?

Post autor: dżagaa »

A czy kojarzycie portal https://kokos.pl/pozyczka-do-500-zl/ ? Nie wiem czy wiecie, ale tam macie też wyszczególnione propozycje, które są opłacalne. Warto im się przyjrzeć, sobie na spokojnie wszystko przeanalizować itd. To co ważne jest, to to również że mają tam pomocny ranking.
oleski

Re: Jaki kredyt?

Post autor: oleski »

Jeśli chodzi o kredyt w Norwegii to zdecydowanie proponowałbym skorzystać z doradztwa, bo w innym kraju przez nieznajomość języka czy prawa można popełnić mnóstwo błędów. Polecam https://www.motty.no/pl/kredyt-konsumencki-norwegia , tutaj na stronie znajdziecie szczegóły odnośnie takiego doradcy kredytowego
martaa

Re: Jaki kredyt?

Post autor: martaa »

Jak chodzi o mnie to właśnie zastanawiam się nad tym, czy nie zdecydować się na kredyt 2%? Bo chociażby tutaj
https://biurokredytowe.warszawa.pl/bezp ... -warszawa/ poczytajcie sobie jak wygląda kwestia tego produktu? Macie tam same podstawowe, istotne informacje... Mnie one naprawdę przekonują, ale chętnie poznam jeszcze waszą opinię.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 370
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Jaki kredyt?

Post autor: sefka »

Z tego co się orientuję, to https://bsraszyn.pl/ oferuje bardzo atrakcyjne warunki kredytowe. Na pewno nie ma co podejmować decyzji zbyt pochopnie. Zapoznajcie się z kilkoma ofertami, ale ta z Raszyna na pewno was zainteresuje.
Misseiek

Re: Jaki kredyt?

Post autor: Misseiek »

W dzisiejszym świecie finansów unijne przepisy dotyczące wskaźników referencyjnych stanowią filar ochrony konsumenta. Rozważając kredyt, warto zrozumieć, jak te regulacje chronią nasze interesy i zapewniają przejrzystość w transakcjach finansowych. To wiedza, która może pomóc nam osiągnąć sukces finansowy. Dokładnie wyjaśnienie tego tematu znajdziecie w tym artykule: https://www.money24.com.pl/dlaczego-pow ... rencyjnych .
Gąsior

Re: Jaki kredyt?

Post autor: Gąsior »

Wzrost popularności kredytów mieszkaniowych odzwierciedla także ogólną poprawę warunków gospodarczych i wzrost zaufania konsumentów. Gdy ludzie czują się pewniej co do swojej sytuacji finansowej, są bardziej skłonni zaciągać długoterminowe zobowiązania, takie jak kredyty na zakup nieruchomości. Więcej na ten temat można przeczytać na https://www.bielsko.info/wiadomosci/372 ... zkaniowych ponieważ zmiana ta wskazuje na pozytywne nastroje w gospodarce.
sofi9333

Re: Jaki kredyt?

Post autor: sofi9333 »

Widzę, że są osoby, które jak najbardziej interesują się również kredytem za granicą, bo tam mieszkają. W Norwegii w kredytach pomaga wspomniany już doradca Motty i myślę, że jego główne atuty to wiedza, doświadczenie, no i możliwość porozumiewania się w języku polskim.
ODPOWIEDZ