Finansowanie inwestycji

Jak uzyskać kredyt na firmę? Jak wybrać najkorzystniejszą ofertę? Porady z finansów dla początkujących przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Finansowanie inwestycji

Post autor: melike »

Dobry pomysł i pieniądze na jego realizację to już połowa sukcesu. Drugą jest odpowiednia ekipa do jego realizacji. My skorzystaliśmy z pomocy http://archifox.pl/. Dzięki ich profesjonalizmowi nasze biura szybko z papierowych przeradzały się w realne budynki. Bardzo polecam, byli świetni. Jeśli chodzi o projektowanie przestrzeni - niezastąpieni. Przy okazji mam pytanie – podzielicie się pomysłami na dodatkowe finansowanie kolejnych inwestycji?
Jokiń

Re: Finansowanie inwestycji

Post autor: Jokiń »

W przypadku kiedy macie problemy z płynnością w firmie to warto zastanowić się nad tym, jak skutecznie poradzić sobie z odzyskaniem środków za niezapłacone faktury klientów. Dlatego też warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://faktoria.pl/ czyli faktoringu, aby utrzymać możliwość dalszej produkcji, czy tez zamówień na dalsze działanie. Ma to kluczowy aspekt dla funkcjonowania biznesu w odpowiednim stopniu. My coraz częściej korzystamy z takiej pomocy, bo nigdy nie wiadomo na kogo możemy trafić po drugiej stronie. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 226
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Finansowanie inwestycji

Post autor: marian3 »

Jeśli problemem są pieniądze to może zamiast klienci zapłacą całość za wykonane usługi to warto wystawić faktury zaliczkowe> Dzięki nim uda się uzyskać część funduszy na inwestycje. Korzystając z programu do fakturowania mega tech bez problemu takie faktury uda się Wam wystawić. Program czytelny, prosty w obsłudze.
mórarz

Re: Finansowanie inwestycji

Post autor: mórarz »

Z kolei w naszym przypadku całkowitym strzałem w 10 okazało się skorzystanie z doradztwa finansowego. Pomocy na tym polu udzielili nam KANTOWER Finance & Development, których doradztwo finansowe opiera się na pomocy w doborze produktu finansowego. Jakość usług http://www.kantower.pl/ całkowicie sprostała moim wymogom. Przygotowali oni dla mnie pełny plan restrukturyzacyjny, jako dla przedsiębiorcy. Jednym słowem - wow! Całkowicie profesjonalne podejście.
ODPOWIEDZ