Szkolenie

W jakiej branży założyć biznes - porady, pomysły, inspiracje.
Awatar użytkownika
Żabka
Posty: 32
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:51

Szkolenie

Post autor: Żabka »

prowadzenie własnej firmy nie jest takie łatwe jak mogło by nam się wydawać. Z tego co sama zauważyłam, ważny jest ciągły rozwój firmy i inwestowanie w to, dlatego też warto korzystać z takich szkolen dla pracowników https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ . Rozwijając ich, rozwijamy też wlasną firmę.
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Szkolenie

Post autor: Tośka »

A czy w Waszych firmach zostało już przeprowadzone szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych? Jeśli jeszcze nie, to polecam sobie o tym poczytać na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych. W dzisiejszych czasach znajomość przepisów RODO w firmie jest naprawdę bardzo istotna i nie można o tym zapominać ;)
Awatar użytkownika
Tatiana002
Posty: 120
Rejestracja: 10 lut 2019, 16:21

Re: Szkolenie

Post autor: Tatiana002 »

Wiele porządnych firm organizuje dla swoich pracowników szkolenia zwiększające ich wiedzę i podnoszące kwalifikacje. Takie szkolenie można urządzić na przykład w hotelu. Mi spodobała się ta sala szkoleniowa kraków - http://www.krakowexpress.pl/sale-szkoleniowe/ bo jest dostosowana do prowadzenia szkoleń nawet dla większej liczby pracowników. Do tego jeśli to będzie szkolenie wyjazdowe to uczestnicy będą mieli przy okazji gdzie przenocować.
:)
Awatar użytkownika
naruto
Posty: 18
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:55

Re: Szkolenie

Post autor: naruto »

No hej , szkolicie się? Jeśli tak, to w jakim kierunku? Ja na przykład chciałabym pójść w nieruchomości. Od zawsze chciałam się tego nauczyć, a teraz wiem, że w firmie http://wiwn.pl/ szkoli się taki chętne osoby, jak ja. Czy Waszym zdaniem dobrze jest właśnie tam się zapisać? Nie pytam o sam kierunek, jaki obrałam, bo moja ciocia pracuje w biurze nieruchomości jako sekretarka i wie, ile się na tym zarabia.
Awatar użytkownika
bart
Posty: 54
Rejestracja: 13 wrz 2019, 22:02

Re: Szkolenie

Post autor: bart »

Oprócz szkoleń, które jak najbardziej są potrzebne i przydatne można samemu też zgłębiać wiedzę na dany temat. Kwestia czym się zajmujemy i w jakim kierunku chcemy się rozwijać. Mnie zainteresowała ostatnio książka o rynkach i instrumentach finansowych na https://ksiegarnia.pwn.pl/Rynki-instrum ... 805,p.html . Już wcześniej dobre opinie o niej słyszałem, a teraz znalazłem nowe wydanie.
Awatar użytkownika
sprzedawcakart
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2019, 16:08

Re: Szkolenie

Post autor: sprzedawcakart »

Bardzo ciekawi mnie Wasze zdanie w tym temacie. Na pewno będę to śledził.
Wyobrażałem sobie, że może rzeczywiście jest nadzwyczajnym człowiekiem. Po prostu jest sobą i basta. I może właśnie temu zawdzięcza swoją siłę.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Szkolenie

Post autor: KarolK »

Witam, zastanawiam się nad szkoleniem z zarządzania projektami. Czy takie szkolenie w pracy biurowej moze sie przydac? Co sądzicie np.o tym https://leadership-center.pl/2019/03/za ... rojektami/ ? Chętnie poznam Wasze opinie,pozdrawiam.
Awatar użytkownika
klasonia
Posty: 180
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:52

Re: Szkolenie

Post autor: klasonia »

Szkolenie powinno obywać się już na etapie edukacji, dlatego jest tak ważne aby szkolnictwo zawodowe w końcu ewoluowało. Tutaj https://edunet-poland.pl/teraz-absolwen ... wodowcami/ można sobie o tym poczytać. Generalnie chodzi o wprowadzenie systemu kształcenia dualnego, które szczerze popieram
Awatar użytkownika
tommyone
Posty: 12
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:02

Re: Szkolenie

Post autor: tommyone »

Dziękuję za wszystkie porady. Szkolenia i nauka to obowiązek. W dzisiejszych czasach jeżeli nie rozwijasz się dynamicznie - w rzeczywistości się cofasz. Jeżeli o mnie chodzi to w ostatnich miesiącach zakochałem się w sztuce robienia zdjęć. Trafiłem na bardzo dobre książki o fotografii i bardzo szybko ogarnąłem wszystkie zagadnienia techniczne. Uwielbiam, gdy w oczach odbiorców moich zdjęć widzę prawdziwy zachwyt.
Awatar użytkownika
Natka98
Posty: 182
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:41

Re: Szkolenie

Post autor: Natka98 »

Ja znalazłam bardzo dobrą ofertę dla firm i innych podmiotów, którym zależy na odpowiednim przeszkoleniu swoich pracowników z zakresu BHP. Wymagań, przepisów, niezbędnej wiedzy. Firma SEKA https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... enia-ppoz/ , takie szkolenia przeprowadza. Profesjonalnie, indywidualnie do określonych potrzeb i oczywiście skutecznie. Bezpieczeństwo jest bardzo ważne.
Awatar użytkownika
Ewe11
Posty: 58
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:40

Re: Szkolenie

Post autor: Ewe11 »

My w firmie bardzo często podejmujemy różnorakie szkolenia. Polecam wam wszystkim sprawdzić stronkę http://adept.pl/. Prowadzą świetnie szkolenia, można z nich na prawdę dużo wynieść. To chyba najlepszy ośrodek szkoleniowy z którego mogłam kiedykolwiek korzystać.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Szkolenie

Post autor: sefka »

A co sądzicie o szkoleniach z zakresu mentoringu? Rozmawiałam ostatnio na ten temat ze znajomym z branży i powiedział, że mentoring wzmacnia kulturę organizacyjną, a co ważne - ułatwia przepływ wiedzy i doświadczenia w ramach organizacji. Polecił mi także ofertę https://growth.town/sklep/ i chyba w najbliższym czasie wybiorę się na takie szkolenie z mentoringu. Mam nadzieję, że to przyniesie same korzyści mojej firmie
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Szkolenie

Post autor: falcia123 »

Dobrze dopracowane do Twoich potrzeb szkolenie to podstawa! Dlatego też warto szukać dobrych okazji, które spełnią Twoje oczekiwania. Postaw w takim wypadku na http://www.zdpwa.com.pl/metody-rekultyw ... 3%B3w.html i zobacz czy jest to coś odpowiedniego dla Ciebie i spełniającego Twoje wymagania :)
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

Re: Szkolenie

Post autor: szmek »

Dobrze by było, gdyby w Polsce częściej było wykorzystywane kształcenie dualne https://edunet-poland.pl/ksztalcenie-dualne/ . Jest ono o tyle dobre, że uczniowie szkół zawodowych dzięki współpracy szkoły z przedsiębiorstwem, są przyuczani do wykonywania konkretnych czynności w zakładzie pracy. Po ukończeniu edukacji mają zapewnioną pracę. Świetna rzecz
Awatar użytkownika
tommyone
Posty: 12
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:02

Re: Szkolenie

Post autor: tommyone »

Bardzo dobry pomysł. Ja bym tylko dodał od siebie, że szkolenie musi być użyteczne. W obecnych czasach potrzeby rynku pracy znacznie rozbiegają się ofertą szkoleniową. Na szczęście rynek kursów jest bardzo szeroki. Ostatnio korzystałem ze szkolenia o copywritingu i jestem bardzo zadowolony. Nie dość, że nabyłem przydatną umiejętność to jeszcze mogłem rozwinąć swoją stronę firmową. Chciałbym, żeby więcej szkoleń było tak użytecznych.
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Re: Szkolenie

Post autor: burek »

Pamiętajcie, że są szkolenia obowiązkowe i takie, o których sami decydujemy. Do szkoleń obowiązkowych z pewnością zalicza się BHP. Jednak tutaj, znalezienie odpowiedniej firmy, wcale nie jest takie łatwe jakby mogło się wydawać. Ze swojej strony polecam https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/ Jestem pewna, że sprostają waszym oczekiwaniom pod każdym względem.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 157
Rejestracja: 23 wrz 2019, 5:36

Re: Szkolenie

Post autor: pukla123 »

burek pisze: ↑20 gru 2019, 22:15 Pamiętajcie, że są szkolenia obowiązkowe i takie, o których sami decydujemy. Do szkoleń obowiązkowych z pewnością zalicza się BHP. Jednak tutaj, znalezienie odpowiedniej firmy, wcale nie jest takie łatwe jakby mogło się wydawać. Ze swojej strony polecam https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... /kurs-bhp/ Jestem pewna, że sprostają waszym oczekiwaniom pod każdym względem.
Ja polecam przejrzeć ofertę http://psichik.pl/kursy-i-sz/ ostatnio rozszerzyli ją o nowe ciekawe kursy. Ich certyfikaty są cenione w całym kraju. Potem się ma większe szanse na rynku pracy mając takie szkolenia ukonczone
Awatar użytkownika
szycha
Posty: 253
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Szkolenie

Post autor: szycha »

Popatrzcie sobie tutaj https://leadership-center.pl/scrummaster/ . Firma oferuje różnorodne szkolenia dla pracowników. Myślę, że warto się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Można dzięki temu nie tylko awansować, ale również zmienić w ogóle pracę. Pracodawcy obecnie poszukują wykwalifikowanych pracowników, którzy mają doświadczenie.
Awatar użytkownika
biotynka
Posty: 49
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:28

Re: Szkolenie

Post autor: biotynka »

Jeśli interesują Was szkolenia z dziedziny medycyny to odsyłam do Movuto. Jest to firma, która specjalizuje się w kursach i szkoleniach dla fizjoterapeutów, na przykład https://www.movuto.pl/terapia-miesniowo ... spustowych . Polecam poczytać.
Awatar użytkownika
Ewe11
Posty: 58
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:40

Re: Szkolenie

Post autor: Ewe11 »

Każde szkolenie jest dobrym pomysłem. Podniesienie swoich kwalifikacji jest zawsze mile widziane przez pracodawcę. Dlatego tu polecę http://adept.pl/. Kursami i szkoleniami zajmują się od prawie 10 lat, oferując nie tylko szkolenia zamknięte (biznesowe, handlowe, menedżerskie, sprzedażowe, prawne oraz rozwijające kompetencje interpersonalne), ale także doradztwo personalne i sesje indywidualne.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 69
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:52

Re: Szkolenie

Post autor: zuzanka »

Szkolenia to bardzo rozwijająca rzecz dla nas. Warto robić kursy czy szkolenia dla rozwoju w pracy, ale też dla samego siebie. Takim istotnym i bardzo ważnym szkoleniem jest kurs pierwszej pomocy. Jak jesteście z kujawsko-pomorskiego to zobaczcie sobie https://www.kursysos.pl . Mega fajnie uczą.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Szkolenie

Post autor: KarolK »

Jeśli szukacie szkoleń, które pomogą Wam rozwijać swój biznes, albo wprowadzić swój zespół na zupełnie inny poziomo, to koniecznie zajrzyjcie na https://leadership-center.pl/.
Awatar użytkownika
Ikepola
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2020, 21:16

Re: Szkolenie

Post autor: Ikepola »

Nie koniecznie trzeba wydawać kupę kasy na szkolenia. Ja staram się szukać informacji w internecie na temat danej dziedziny i samemu ją zgłębiać. Teraz pracuje nad metodą wywiadów pogłębionych, można o niej przeczytać np tutaj https://ux.marszalkowski.org/wywiady-poglebione/ Polecam każdemu bardzo ciekawa sprawa
Awatar użytkownika
sarenka
Posty: 78
Rejestracja: 21 sie 2019, 20:58

Re: Szkolenie

Post autor: sarenka »

A może ktoś z was chce się nauczyć obsługi i programowania obrabiarek sterowanych numerycznie Na stronie grema.pl mój mąż znalazł ostatnio świetny kurs cnc kraków z którego warto skorzystać. Ponoć świetnie tam przygotowują, a na sam koniec jeszcze czeka was egzamin, który potwierdzi wasze umiejętności.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 318
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:23

Re: Szkolenie

Post autor: mczay »

Szkolenia są bardzo ważne, bo dają dużo dobrego firmie i pracownikowi. Firma dostaje doświadczenie i wiedzę pracownika, a pracownik ma motywację do pracy i czuje się doceniony. Są zawody, w których takie uzupełnianie wiedzy jest szczególnie ważne. Tak jest w przypadku nauczycieli. Na stronie: https://ecrklex.pl/rodo jest oferta firmy, która organizuje takie szkolenia dla szkół. Ich oferta jest bardzo szeroka, ale przede wszystkim wyróżnia się dobrymi cenami. Teraz warto skupić się raczej na szkoleniach on-line. Polecam
Awatar użytkownika
junkler
Posty: 196
Rejestracja: 26 lut 2020, 22:10

Re: Szkolenie

Post autor: junkler »

Każde szkolenie według mnie jest bardzo ważne i można je w tych czasach wykonać wszędzie. Ja wykonywałem szkolenie o rozpoznawaniu kłamstwa w firmie http://klamstwo.specjalista.eu/ i jestem bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
szycha
Posty: 253
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Szkolenie

Post autor: szycha »

Tutaj https://leadership-center.pl/ znajdziecie ciekawe szkolenia z zakresu zarządzania projektami. Taka wiedza przyda się praktycznie w każdej firmie. Prawda jest taka, że wielu pracodawców ceni sobie osoby, które takie procesy potrafią przeprowadzić szybko i sprawnie, ponieważ jest to bardzo duża oszczędność dla firmy.

serwis drukarek lexmark
Awatar użytkownika
Koheys
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:45

Re: Szkolenie

Post autor: Koheys »

Zamiast szkoleń warto na początku zakupić kilka książek i wraz z nimi poszerzać swoją wiedzę. Na tej stronie znajdziecie sporo interesujących książek https://expertia.com.pl/przestan-odwlek ... j-dzialac/
Awatar użytkownika
runtek
Posty: 154
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:00

Re: Szkolenie

Post autor: runtek »

Moje szkolenie z pierwszej pomocy Tczew https://q-hse.pl/ było świetnie poprowadzone, mega się ucieszyłem jak Pani zaczęła nam wszystko tłumaczyć. Mało kiedy można trafić na tak profesjonalne kursy.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Szkolenie

Post autor: KarolK »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w szkolenia zwiazane ze swoja pasją? Co sądzicie o tym https://www.blekitnypiotrus.pl/imprezy/ ... rskie.html ? Chętnie poznam wasze opinie,pozdrawiam.
Awatar użytkownika
runtek
Posty: 154
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:00

Re: Szkolenie

Post autor: runtek »

Obsługa ppoż Gdańsk, jest bardzo ważna jeśli chcemy iść w tym kierunku. Myślę, że warto na nie się zapisać, jeśli macie taką możliwość, ja na takie szkolenia zapisałem się do firmy https://q-hse.pl/
pióro

Re: Szkolenie

Post autor: pióro »

A słyszeliście może o bezpłatnych warsztatach Informatyka w Produkcji? Bo właśnie się nad nimi zastanawiam, gdyż planujemy w naszej firmie wdrożyć jakiś sprawdzony system.
Awatar użytkownika
yustyna
Posty: 99
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:13

Re: Szkolenie

Post autor: yustyna »

Nie słyszałam o takich ale niedawno miałam negocjacje szkolenia warszawa i jestem bardzo zadowolona z nich bo wiele się nauczyłam. Fajne było to że na takich szkoleniach można łączyć teorię z ciekawymi przykładami i licznymi scenkami, tak żeby kursanci samodzielnie ćwiczyli negocjacje.

mega wypas disco polo
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 348
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Szkolenie

Post autor: sefka »

Teraz mamy na rynku tak szeroki wybór szkoleń, że bez dwóch zdań każdy znajdzie coś dla siebie. Ja planuję wybrać się na szkolenie z coachingu. Coś wiem na ten temat, między innymi ze strony https://www.cludo.pl/10-umiejetnosci-kt ... m-coachem/ ale jak wiadomo, wiedzy nigdy za wiele.
mękała

Re: Szkolenie

Post autor: mękała »

Ja szukałem szkoleń SPC. Konkretnie zależało mi na tym zagadnieniu. W swojej firmie muszę stawiać na wyszkoloną kadrę pracowników z doświadczeniem co gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez nas usług i odpowiedni poziom sprzedaży. Na https://tqmsoft.com/pl/szkolenia/statys ... podstawowe znalazłem to szkolenie i wyślę kilka osób na nie. W naszej branży liczy się profesjonalizm, a jeśli nie dostarczę go swoim odbiorcom poprzez dobrą realizację zadań to niestety, ale pójdą oni do konkurencji. Takie jest życie, musimy się dostosować.
Federką

Re: Szkolenie

Post autor: Federką »

Zadbajcie również o klimat jaki zostanie stworzony na tym szkoleniu. Ważne są materiały i małe podarunki na przykład w postaci czekoladowych pralin https://chocolissimo.pl/ . To bardzo sympatyczny gest, który pozwali zapamiętać szkolenie jaki tym przyjemnym obowiązkiem, na który wysłał nas szef :)
Dorotą23

Re: Szkolenie

Post autor: Dorotą23 »

Kursexcel.pl to szkolenia online, które podniosą twoje kwalifikacje z zakresu programu MS Excel. Prowadzone są przez osoby, które na co dzień wykorzystują wiedzę w praktyce. Dzięki odpowiednio wykwalifikowanej kadrze nauczysz się obsługi MS Excel na każdym poziomie zaawansowania. Zajrzyj i wybierz co dla Ciebie najlepsze.
Łuki27

Re: Szkolenie

Post autor: Łuki27 »

Bardzo ciekawą opcją są szkolenia dla instytucji państwowych - można o nich więcej poczytać na stronie internetowej circinus.pl. Do tego typu szkoleń należy np. zwiększenie skuteczności uczelni przy pozyskiwaniu kandydatów na studia - jak wiemy jest dzisiaj wiele ofert różnych studiów i uczelniom coraz częściej dokucz brak chętnych do zapisu na dany kierunek.
Kłaczek25

Re: Szkolenie

Post autor: Kłaczek25 »

Poszukiwałem bardzo długo jakiegoś dobrego zaplecza z wiedzą w zakresie danych osobowych. Muszę wam przyznać, że znajoma mi poleciła mi świetną firmę https://www.isecure.pl/ która zajmuje się tym tematem. Prowadzą nawet szkolenia w zakresie RODO jak i audyty firmy. Dzięki ich pomocy żadne wycieki danych nie będą miały miejsca w firmie.
staszanką

Re: Szkolenie

Post autor: staszanką »

jeżeli jesteś zainteresowany prowadzeniem własnego biznesu, to warto zastanowić się nad jakimś dodatkowym szkoleniu z tym związanym, na przykład poczytaj sobie o czymś takim jak karta projektu https://leadership-center.pl/fundament- ... rojektami/ mam nadzieję że artykuł będzie przydatny
pawełkowa

Re: Szkolenie

Post autor: pawełkowa »

Mnie ostatnio zaintrygował temat szkolenia ochrony. Pracownicy ochrony muszą być dobrze wyszkoleni, więc takie szkolenia dla nich muszą być naprawdę dobrze prowadzone. Bardzo profesjonalnie przeprowadzane kursy i szkolenia są tutaj - http://www.wce.pl/kursy-szkolenia-kwali ... ony-i-inne, jeśli ktoś szuka dobrych szkoleń to jak najbardziej polecam, mają szeroką ofertę.
KarólK

Re: Szkolenie

Post autor: KarólK »

Moim zdaniem każde szkolenie czy kurs jest dobrą inwestycją. Nigdy nie wiemy kiedy w życiu dana umiejętność czy wiedza mogą okazać się przydatne. Nie zapominajmy też o spełnianiu swoich marzeń . Podczas urlopu zamierzam wziąć udział w szkoleniu https://www.blekitnypiotrus.pl/oferta/d ... dnego.html i w końcu będę pływał skuterem.
Kaśka

Re: Szkolenie

Post autor: Kaśka »

Uważam, że każde szkolenie, które podnosi nasze kompetencje jest warte naszego zachodu i poświęconego czasu. Obecnie szykuję się na szkolenie https://ux-pm.pl/ . To unikatowy na skalę międzynarodową program szkoleń UX certyfikowany przez stowarzyszenie UXalliance. Firmy stosujące w swojej pracy metodykę projektowania zorientowanego na użytkownika (UCD) w krótkim czasie zwiększają lojalność klientów i osiągają wymierne korzyści.
Baśka

Re: Szkolenie

Post autor: Baśka »

Bardzo lubię planować imprezy. Zarówno te w rodzinnym gronie, jak i te firmowe. Postanowiłam dokształcić się w tej kwestii i wybrać na szkolenie. Jedyne szkolenia z certyfikatami opatrzonymi oficjalnymi hologramami Stowarzyszenia Branży Eventowej oferuje https://emtg.pl/wedding-planner/ . Być może zostanie to moim sposobem na życie.
jołek34

Re: Szkolenie

Post autor: jołek34 »

W firmie przyda sie na pewno szkolenie z zakresu BHP i PPOŻ. Najlepiej skorzystać z usług sprawdzonej firmy, która ma duże doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu rzeczy. Ja współpracowałam w tym zakresie z http://krispolppoz.pl/pages/9/oferta - dodatkowo tez przeprowadzili u mnie legalizację gaśnic i pozostałego sprzętu PPOŻ. Mam pewność,że jestem w pełni bezpieczna:)
Awatar użytkownika
obuska
Posty: 151
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: Szkolenie

Post autor: obuska »

Szkoleń tego typu jest wiele, ale faktycznie wiele z nich jest uboga merytorycznie albo prowadzone są przez niewykwalifikowane osoby. Jeśli interesują was szkolenia wartościowe dla psychologów to warto sprawdzić ofertę warszawskiego Centrum CBT, to bardzo dobra placówka, z pochlebnymi opiniami. We wrześniu na przykład odbędą się warsztaty poruszające zagadnienie neuropsychologii klinicznej dorosłego https://cbt.pl/szkolenia/neuropsycholog ... doroslego/
Hłobby

Re: Szkolenie

Post autor: Hłobby »

Super są szkolenia z BHP bo one właśnie poprawiają komfort pracy, zapewniają bezpieczeństwo, też zwiększają po prostu wydajność. Zerknijcie sobie tu na szkolenia z https://dbbhp.pl/szkolenia_online/ szkolenia dopasowane do potrzeb klientów, efektywne, przejrzyste, wiedza jest przekazywana naprawdę w sposób rzetelny i komfortowy
klaśka

Re: Szkolenie

Post autor: klaśka »

Bez szkoleń nikt nie byłby się w stanie rozwijać zawodowo, dlatego to podstawa by stale zwiększać swoje kompetencje. Mnie ciekawi kurs na głównego księgowego i zastanawiam się czy by go nie zrobić. Tematem jestem dłuższy czas zainteresowana, ale zawsze brakowało motywacji. Teraz szef coś o podwyżce wspomniał to może jednak się wybiorę :)
Sławomir

Re: Szkolenie

Post autor: Sławomir »

Jeżeli macie w planach przystąpienie do egzaminu na uprawnienia budowlane, to chciałbym Wam polecić stronę, z której sam korzystałem podczas moich przygotowań. Praktycznie wszystkie pytania na egzaminie się powtórzyły, więc nie miałem najmniejszego problemu ze zdaniem.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Szkolenie

Post autor: KarolK »

Witam.
Ja ostatnio przeglądałem stronę https://uxupgrade.pl/szkolenia/podstawy ... a-w-figmie w poszukiwaniu ciekawego kursu i mój laptop zaczął wariować. Wygląda to na problem z karta graficzna. Znacie jakiś dobry serwis w Gdańsku?
Pozdrawiam.
tośia19909

Re: Szkolenie

Post autor: tośia19909 »

Tatiana002 pisze: ↑25 wrz 2019, 17:44 Wiele porządnych firm organizuje dla swoich pracowników szkolenia zwiększające ich wiedzę i podnoszące kwalifikacje. Takie szkolenie można urządzić na przykład w hotelu. Mi spodobała się ta sala szkoleniowa kraków - http://www.krakowexpress.pl/sale-szkoleniowe/ bo jest dostosowana do prowadzenia szkoleń nawet dla większej liczby pracowników. Do tego jeśli to będzie szkolenie wyjazdowe to uczestnicy będą mieli przy okazji gdzie przenocować.
Słyszłam o tym i osobiście jestem bardzo zadowolona.
-
aborcja Czechy
bórek

Re: Szkolenie

Post autor: bórek »

Szkolenie zaproponowane przez https://mbpszkolenia.pl/zakres-uslug/moduly-szkoleniowe całkowicie spełniło moje oczekiwania i sprostało ambicjom. Takie moduły szkoleniowe, zaproponowane przez https://mbpszkolenia.pl/zakres-uslug/moduly-szkoleniowe całkowicie spełniły moje wymagania. Wszystkie były związane z ubezpieczeniami, czyli dziedziną którą zajmuję się już od jakiegoś czasu. Myślę, że i Ty znajdziesz w ich ofercie coś dla siebie. Otrzymane wskazówki wykorzystuję w swoich działaniach a idzie to na spory plus.
KarolK2

Re: Szkolenie

Post autor: KarolK2 »

Słyszeliście o takich szkoleniach https://uxupgrade.pl/szkolenia/dostepnosc-w-pigulce? Zastanawiam się właśnie nad udziałem w tym kursie. Chciałbym nauczyć się dokładnie monitorować swoją stronę i efektywnie wykorzystywać Analyticsa. Dowiedzieć się jak monitorować zdarzenia, tworzyć dashboardy w Data Studio z wykorzystaniem danych z wielu źródeł. Myślicie, że to dobry wybór? Jesli polecacie cos innego to chetnie poslucham co macie do zaoferowania! Interesuja mnie przede wszystkim szkolenia z zakresu tworzenia stron.

franet
Franek80

Re: Szkolenie

Post autor: Franek80 »

bórek pisze: ↑03 lis 2021, 16:29 Szkolenie zaproponowane przez https://mbpszkolenia.pl/zakres-uslug/moduly-szkoleniowe całkowicie spełniło moje oczekiwania i sprostało ambicjom. Takie moduły szkoleniowe, zaproponowane przez https://mbpszkolenia.pl/zakres-uslug/moduly-szkoleniowe całkowicie spełniły moje wymagania. Wszystkie były związane z ubezpieczeniami, czyli dziedziną którą zajmuję się już od jakiegoś czasu. Myślę, że i Ty znajdziesz w ich ofercie coś dla siebie. Otrzymane wskazówki wykorzystuję w swoich działaniach a idzie to na spory plus.
Witam,zalezy mi na tym,aby zainwestowac w kursy i szkolenia. Co sądzicie o tym https://ddbelchatow.pl/rozmaitosci/jak- ... 6odxWAL0Ud ? Chciałbym nauczyc sie zarzadzac projektami. Niedlugo mam przejac nowy projekt w firmie,dlatego bardzo zalezy mi na tym,aby zainwestowac w swoj rozwoj.
pakónek

Re: Szkolenie

Post autor: pakónek »

Ja z kolei jestem świeżo po wdrożeniu szkolenia z zakresu certyfikatów opakowań żywieniowych. Działam w branży gastro, dlatego inwestycja tego typu była niemalże konieczna. Za zrealizowanie tego projektu odpowiadają https://www.brcszkolenia.pl/szkolenia , dzieki którym udało mi się uzyskać faktycznie nietuzinkową i solidną wiedze. Już teraz korzystam z pozyskanej wiedzy jak chociazby rozumienie i interpretacja wymagań norm i standardów międzynarodowych w zakresie oceny ryzyka monitorowania srodowiskowego.
karówka

Re: Szkolenie

Post autor: karówka »

Firma szkoleniowa Vademecum https://vade.com.pl/o-nas/ zapewniła nam szkolenia z zakresu kompetencji osobistych i menadżerskich. Priorytetem było dla nas, aby pozyskać nową , wysokiej jakości wiedzę, którą wdrożymy w firmie. A wszystko po to, aby lepiej zarządzać ludźmi i stworzyć im jeszcze lepsze warunki do pracy. Oferta VadeMecum sprostała naszym wymogom, widzimy spory progres pośród kadry zarządzającej jak i podopiecznych. Z pewnością dobrze wpłynie to na firmę!
PR2610

Re: Szkolenie

Post autor: PR2610 »

Myślę, że może tutaj też pomóc experia.opole.pl. Warto w nowej firmie zadbać o najmniejsze szczegóły i nic nie przegapić. Firma oferuje również wiele możliwości jeśli chodzi o szkolenia online.
Bobis22

Re: Szkolenie

Post autor: Bobis22 »

Warto przede wszystkim wybierać szkolenia, które pozwolą nam się rozwijać w konkretnym kierunku i zdobyć odpowiednie umiejętności, abyście mogli w pełni efektywnie zarządzać swoim biznesem i kolejnymi procesami. Dlatego też jeśli chcielibyście poznać strategię i zarządzanie w Kulturze Lean to zajrzyj na https://lmcg.com.pl/szkolenia-dedykowan ... -lean.html. Strategia na przyszłość rozwoju swojego biznesu jest kluczowa jeśli zależy Wam na przemyślanym kierunku.
poli902

Re: Szkolenie

Post autor: poli902 »

W wielu różnych branżach pełni się różne funkcje i bardzo często funkcje kierownicze lub lidera są bardzo istotne, ponieważ dzięki odpowiednim decyzjom zespół właściwie pracuje. Czasem jednak ciężko zbudować swój autorytet, dlatego przydać się może szkolenie budowanie autorytetu lidera .
franko

Re: Szkolenie

Post autor: franko »

Zastanawiałam się ostatnio, do kogo zwrócić się o pomoc w kwestiach biznesowych. Moja znajoma poleciła mi firmę dostępną pod adresem https://iwonafirmanty.pl/power-speech/. Uważam, że ta firma oferuje ciekawe rozwiązania w zakresie coachingu biznesowego oraz wysokiej jakości szkoleń biznesowych.
ODPOWIEDZ