Pomysły

W jakiej branży założyć biznes - porady, pomysły, inspiracje.
Awatar użytkownika
Leszek_90
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2022, 8:00

Pomysły

Post autor: Leszek_90 »

Tak się zastanawiam, że jeśli ktoś nie ma totalnie pomysłu na biznes, jaki chciałby prowadzić, to może nie jest to w ogóle dobry pomysł, żeby taki biznes prowadził z tego względu, że skoro nie ma się "smykałki" i pewności, że to jest właśnie to, to nie wiem czy taki biznes wypadli. Ja zdecydowałem się na prowadzenie sklepu z ubraniami i właśnie robię zamówienie z hurtowni https://www.e-hurtowo.eu
George23

Re: Pomysły

Post autor: George23 »

Jestem zachwycony zakupami w sklepie internetowym Vagar w zakresie sprzętu do kontroli wagi. Asortyment produktów jest szeroki, dostosowany do różnych poziomów sprawności i preferencji. To, co wyróżnia wagi elektroniczne Vagar , to wyjątkowa jakość ich sprzętu. Treści informacyjne na stronie i recenzje klientów pomogły mi podjąć świadome decyzje i nie mogłem być bardziej zadowolony z moich zakupów. Vagar jest teraz moim miejscem docelowym dla wszystkich rzeczy związanych z fitnessem!

e rtd
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 55
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:31

Re: Pomysły

Post autor: foxi »

Jak znaleźć dobrego pracownika? Pomysłów jest wiele i korzystają z nich działy HR w wielu firmach. Popularną formą profitów jest darmowa opieka medyczna oraz karnety do klubów fitness. Ostatnio cenioną przez pracowników formą są kanapki cateringowe , które dostarcza profesjonalna firma na terenie Warszawy i okolic.
ODPOWIEDZ