Wycieczki po Polsce

Własny hotel, inwestycje w nieruchomości? Polecenia hoteli, rozmowy o branży hotelarskiej.
Awatar użytkownika
Funka
Posty: 204
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:15

Wycieczki po Polsce

Post autor: Funka »

Koleżanka z Hiszpanii poprosiła mnie bym pomogła jej zorganizować wycieczkę po Polsce dla niej i jej znajomych. Zastanawiam się co mogli by zobaczyć.Wstepnie znalazłam tutaj https://www.auschwitz-tours.com/ , bardzo fajną ofertę na wycieczkę do Krakowa i nie tylko. Podpowiedzcie mi co jeszcze mogliby zobaczyć.
Awatar użytkownika
myśliwy
Posty: 42
Rejestracja: 23 sty 2020, 5:02

Re: Wycieczki po Polsce

Post autor: myśliwy »

Kraków to opcja obowiązkowa. Zapewne kilka dni na zwiedzaniu tego miasta zejdzie. Z Krakowa jest już bardzo blisko do Zakopanego. Tutaj jest wiele atrakcji i miasteczko tętniące życiem o każdej porze roku. Transport możesz znaleźć na stronie https://dworzeconline.pl/info/podroze/rozklad-jazdy i kupić od razu bilet. Między tymi miastami najlepiej podróżować autokarem. Jazda pociągiem jest długa, męcząca i pełna zygzaków.
Jaaśko

Re: Wycieczki po Polsce

Post autor: Jaaśko »

W obecnych czasach planuję spędzić wakacje tylko w Polsce. To najbezpieczniejszy wariant wypoczynku. Dojazd swoim samochodem, a nie samolotem. Wybieramy się z rodzinką do Szczyrku. Zatrzymamy się w hotelu Skalite https://hotelskalite.pl/. Mają tam odpowiednie procedury dotyczące sprzątania i bardzo wygodne pokoje. Mam nadzieję, że latem będzie także dostępne ich słynne SPA :)
Bożżena

Re: Wycieczki po Polsce

Post autor: Bożżena »

Oj z hoteli ze SPA, to polecam https://hotelmonalisa.pl/. Absolutnie cudowne miejsce. Pokoje jak z bajki, na weekend się wybrać to opcja idealna. Nie pamiętam, gdzie wypoczęłam tak jak właśnie u nich. Świetnie, świetnie miejsce. Polecam gorąco ;) Teraz już się chyba otworzyli, to można dzwonić, czy mają wolne miejsca :P
Awatar użytkownika
runtek
Posty: 154
Rejestracja: 06 sie 2020, 17:00

Re: Wycieczki po Polsce

Post autor: runtek »

Uwielbiam wyjeżdżać na wycieczki, jednak teraz w czasie pandemii nie ma aż tylu opcji, ale mimo to nie narzekam, co róż gdzieś sobie wyjeżdżam na weekend. A jeśli chodzi o wieczory, to zawsze spędzam je oglądając darmowe filmy online na vod https://www.ogladaj.to/
ODPOWIEDZ