własny hotel

Własny hotel, inwestycje w nieruchomości? Polecenia hoteli, rozmowy o branży hotelarskiej.
enrkeś

własny hotel

Post autor: enrkeś »

hej. To ja z takim pytaniem do was - czy prowadzicie może swoje własne hotele? Jak wam idą interesy? Rozumiem, ze teraz covid itd. ale jak było wczesniej? Dobrze wam szło? Jakie macie rady dla początkujacych w tej dziedzinie? Czekam na wszelkie wskazówki.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: własny hotel

Post autor: kasiakowa06 »

enrkeś pisze: ↑19 cze 2021, 19:21 hej. To ja z takim pytaniem do was - czy prowadzicie może swoje własne hotele? Jak wam idą interesy? Rozumiem, ze teraz covid itd. ale jak było wczesniej? Dobrze wam szło? Jakie macie rady dla początkujacych w tej dziedzinie? Czekam na wszelkie wskazówki.
My mamy dwa małe hoteliki. Na pewno mogę Ci polecić, by pranie pościeli zlecać na zewnątrz. My praliśmy w pralni https://maniaprania.com/

Obrazek
tomek90222

Re: własny hotel

Post autor: tomek90222 »

Czy w swoim hotelu oferujecie również posiłki dla gości? Jeśli tak, to pamiętajcie o tym, że jakość takich posiłków może wpłynąć na całkowitą ocenę pobytu w Waszym hotelu. Dlatego prowadząc hotelową restaurację trzeba skupić się na świeżych produktach i dobrych kucharzach. Jeśli chodzi o produkty to warto zerknąć na ofertę https://fierseafood.com/ . Dostarczą zawsze świeże ryby i owoce morza.
Leos456

Re: własny hotel

Post autor: Leos456 »

Prowadzenie własnego hotelu na pewno nie jest łatwe, więc trzeba rozejrzeć się za nowoczesnymi rozwiązaniami, które wybierane są przez wiele osób. Co wybieracie?
oli0390

Re: własny hotel

Post autor: oli0390 »

Prowadzenie własnego biznesu to naprawdę spora inwestycja, dlatego wydaje mi się, że można się nad nią zastanowić, jeśli mamy oczywiście możliwości.

__
Biuro Rachunkowe Rybnik
sabina8933

Re: własny hotel

Post autor: sabina8933 »

W hotelu przede wszystkim bardzo ważna jest obsługa gości i bardzo często coś takiego stawia się na pierwszym miejscu. Jeśli szukacie dla siebie jakiś nowości lub chcecie zainteresować swoich gości, to zerknijcie na stronę https://horecaline.pl/jakie-sa-najwazni ... ch/trendy/ . Tam poznacie obecne trendy w branży i obsłudze gości.
ODPOWIEDZ