Tłumaczenie dokumentów z chorwackiego

Własny hotel, inwestycje w nieruchomości? Polecenia hoteli, rozmowy o branży hotelarskiej.
Awatar użytkownika
Funka
Posty: 204
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:15

Tłumaczenie dokumentów z chorwackiego

Post autor: Funka »

jestem w posiadaniu dokumentów, które sa po chorwacku. Zależało by mi bardzo na tym by je przetłumaczyć ale sam niestety nie jestem w stanie to zrobić. Dlatego potrzebny mi bedzie Tłumaczenia Chorwacki , może chcecie polecić mi kogoś kto mógłby się tym zajać?
Awatar użytkownika
Bizneswoonder
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:33

Re: Tłumaczenie dokumentów z chorwackiego

Post autor: Bizneswoonder »

Nie warto szukać jednego tłumacza od konkretnego języka, tylko zdecydować się na biuro tłumaczeń. W takich firmach jak http://www.sct-tlumaczenia.pl będziecie mogli liczyć na kompleksową pomoc. Z każdym rodzajem tłumaczeń świetnie sobie tu poradzą.
Awatar użytkownika
inika
Posty: 106
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:57

Re: Tłumaczenie dokumentów z chorwackiego

Post autor: inika »

Ja na własnej skórze się przekonałam, że jeśli o tłumaczeni dokumentów chodzi . Kiedy ambitnie podeszłam do tematu i uznałam, że skoro znam język to sama wykonam taką robotę. Poszukałam sobie pomocniczych materiałów i interesujących mnie artykułów odnośnie tłumaczeń. Bardzo fajne znalazłam na tej stronie https://tlumaczewpolsce.pl/ . Jednak życie zweryfikowało to, że dobra znajomość języka obcego w mowie potocznej ma się nijak do tłumaczenia dokumentów branżowych. Bałam się, że tłumaczenie będzie nierzetelne więc powierzyłam to w ręce profesjonalistów w tym zakresie.
ODPOWIEDZ