Szkoła Europejska

Własny hotel, inwestycje w nieruchomości? Polecenia hoteli, rozmowy o branży hotelarskiej.
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 153
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Szkoła Europejska

Post autor: Tomasz96 »

WIedzieliście o tym, że mamy w Polsce Szkołę Europejską? Sam dowiedziałem się o tym niedawno, ale po sprawdzeniu tematu dochodzę do wniosku, że faktycznie ma to sens. Najlepiej zajrzeć do https://szkolaeuropejska.pl/ i samemu przekonać się o tym, jak może to wpłynąć na przyszłość Waszych dzieci.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 153
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:33

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Mikka »

Nie słyszałam, ale dobrze wiedzieć. A czy orientujesz się może gdzie znajdę dobrego korepetytora z matematyki? Bo właśnie potrzebowałabym wsparcia dla mojej córki. Myślałam o ofercie https://matmadlaciebie.pl wydaje się naprawdę dobra. No i co ciekawe można też skorzystać z nauki drogą online.
Awatar użytkownika
elenka
Posty: 30
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:12

Re: Szkoła Europejska

Post autor: elenka »

nie znam tej konkretnej szkoły, ale też postanowiłam zapisać córkę do prywatnej placówki dwujęzycznej. Mieszkamy w Warszawie, na Wilanowie i tu wybraliśmy ofertę Edison Primary School na ulicy Królewicza Jakuba 69. Cudowni nauczyciele z doświadczeniem, ciekawe zajęcia, wysoki poziom. No i sam fakt, ze dzieci po jej ukończeniu mają nieograniczone możliwości jeśli chodzi o kontynuowanie nauki w dowolnej brytyjskiej szkole na świecie.
Awatar użytkownika
kunkemarta
Posty: 66
Rejestracja: 26 kwie 2019, 20:45

Re: Szkoła Europejska

Post autor: kunkemarta »

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie jest godna polecenia. Dzieci mają tam bardzo dużo godzin języka angielskiego, a w późniejszych klasach dochodzi również drugi język. Duży nacisk kładzie się tam również na ruch i rozwijanie pasji dzieci. Prowadzenie jest wiele zajęć dodatkowych i kółek zainteresowań.
baśku032

Re: Szkoła Europejska

Post autor: baśku032 »

Z tego, co mi wiadomo, to za bardzo dobrą szkołę można uznać Te Vizję na Ochocie, dlatego oferta edukacyjna na pewno będzie dobra bezpośrednio dla Was. Co ich wyróżnia? Przede wszystkim to, że realizowany jest program rozszerzony innych przedmiotów, jak i języka angielskiego oraz można korzystać z interesujących zajęć dodatkowych.
Awatar użytkownika
wesa213
Posty: 97
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:17

Re: Szkoła Europejska

Post autor: wesa213 »

Na pewno wiecie, że popularne są też teraz szkoły dla dorosłych, które pozwalają na to, aby zbierać dodatkową wiedzę. Świetną szkołą jest https://www.viessmann.ovh/ Dzięki tym kursom możesz zyskać tytuł technika chłodnictwa i klimatyzacji. Warto trafiać w przydatne zawody.
Awatar użytkownika
Bizneswoonder
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:33

Re: Szkoła Europejska

Post autor: Bizneswoonder »

Fajnie jak w szkole jest dużo angielskiego, na pewno dzieciom wyjdzie to na dobre;) Jeżeli chodzi o szkołę to dlatego też warto wziąć pod uwagę prywatne szkoły, ja do takiej zapisałam moje dziecko. Tu konkretnie wybór padł na Te Vizje, angielskiego jest dużo, dodatkowe języki, zajęcia z programowania, koła naukowe. Jest tu w czym wybierać.
ODPOWIEDZ