potrzebujemy kart VISA prepaid

Własny hotel, inwestycje w nieruchomości? Polecenia hoteli, rozmowy o branży hotelarskiej.
Andrian

potrzebujemy kart VISA prepaid

Post autor: Andrian »

Cześć wszystkim! W związku z podróżami służbowymi pracowników potrzebujemy kart VISA prepaid, ktore można używać do płatności za granicą. Macie jakieś rady dotyczące sprawdoney usługi, która oferuje tego typu karty?
Sara5

Re: potrzebujemy kart VISA prepaid

Post autor: Sara5 »

Hej! W takim przypadku polecam Wallester. To platforms finansowa, która oferuje prepaid Karty płatnicze VISA. Możesz zarządzać nimi zdalnie z poziomu aplikacji, ustawiać limity wydatków i monitorować transakcje pracowników. Jest to świetne rozwiązanie zwłaszcza w kontekście podróży służbowych.
Pawell

Re: potrzebujemy kart VISA prepaid

Post autor: Pawell »

Witaj! Inną opcją jest Paysera. To firma płatnicza oferująca różnorodne usługi, w tym karty prepaid VISA, które można łatwo dostosować do potrzeb firmowych. Mają także narzędzia do kontralowania wydatków i geberowania raportów, co ułatwia zarządzanie finansami w ramach podróży służbowych.
lovi9393

Re: potrzebujemy kart VISA prepaid

Post autor: lovi9393 »

Skoro jesteśmy w takim temacie, to wiem, że są firmy, które na dłuższy czas wysyłają pracowników za granicę. Bardzo często tacy pracownicy chcą zostać tam na stałe, gdzie mają możliwość zaciągnięcia tam kredytu. W takich kredytach pomaga doradca Motty.
Karola_mmw

Re: potrzebujemy kart VISA prepaid

Post autor: Karola_mmw »

W kwestii Motty oczywiście warto dodać, że jest to firma, która pomaga z kredytami m.in. osobom, które mieszkają i pracują w Norwegii. I faktycznie warto zwrócić uwagę na ich pomoc.
ODPOWIEDZ