Płytki do łazienek

Własny hotel, inwestycje w nieruchomości? Polecenia hoteli, rozmowy o branży hotelarskiej.
Awatar użytkownika
Wiara64
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2022, 2:46

Płytki do łazienek

Post autor: Wiara64 »

Korzystając z nieco niższego sezonu w turystyce, planujemy zrobić remont łazienek w naszym pensjonacie. Myślę, że to będzie najlepszy czas na takie inwestycje. Możecie mi podpowiedzieć, gdzie warto kupić w dobrej cenie płytki łazienkowe i całe wyposażenie? Wymarzyły nam się drewnopodobne płytki, wiecie, taki imitujące drewno i wiem, że Porcelanosa ma takie w swojej ofercie.
dżejzii

Re: Płytki do łazienek

Post autor: dżejzii »

A czy czytaliście może artykuł https://www.xxydesign.pl/poradnik/korek ... nim-kupimy ? Jest bardzo ciekawy, ponieważ można z niego dowiedzieć się, jaki wybrać korek do wanny? Niby nic takiego, ale okazuje się, że są różne modele i jak przychodzi do wyboru - to nie wiem, co jest lepsze...

muzyka play opinie
uczuciowamii

Re: Płytki do łazienek

Post autor: uczuciowamii »

Nie mogę nic powiedzieć na temat wskazania sobie rozwiązań, jakie są dla nas i dlatego mam nadzieję, że warto będzie to przegadać. Potrzebna mi będzie wiedza na temat tego, jaka najlepsza biała farba do sufitów będzie i co mamy dobrać. Dajcie mi namiary, jeśli coś wiecie.
ODPOWIEDZ