Oczyszczanie hotelowego basenu

Własny hotel, inwestycje w nieruchomości? Polecenia hoteli, rozmowy o branży hotelarskiej.
Awatar użytkownika
Feliksa_87
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2020, 10:44

Oczyszczanie hotelowego basenu

Post autor: Feliksa_87 »

Hej. Planuję wkrótce zainwestować w budowę basenu dla gości na terenie mojego hotelu. Będę musiała zaopatrzyć się w specjalistyczne środki do odkażania wody. Gdzie taką chemię polecacie zamawiać?
Awatar użytkownika
kosma
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2020, 12:22

Re: Oczyszczanie hotelowego basenu

Post autor: kosma »

Najlepiej u firmy Antidotum, bo mają sprawdzone preparaty o wysokiej skuteczności. Wiem, bo nasz zakład przetwórstwa żywności z nimi współpracuje i zgodnie uważamy, że są ekspertami w tej kwestii.
weronika

Re: Oczyszczanie hotelowego basenu

Post autor: weronika »

Feliksa, polecam zaopatrzyć się przede wszystkm w chlor oraz specjalny, zautomatyzowany generator chloru. Urządzenie takie jest bardzo praktyczne . Informacje o tym jak dokładnie działa znajdziesz na stronie https://basenyogrodowe.pl/31-generatory-chloru . Ja kupiłam generator marki INTEX, sprawdza się świetnie, skutecznie zabija bakterie i błyskawicznie je usuwa.
Gość

Re: Oczyszczanie hotelowego basenu

Post autor: Gość »

Też jestem właścicielem hotelu i zastanawiam się nad remontem mojego ośrodka. Czy ktoś ma może doświadczenie z farbami poluretanowymi? Bo zastanawiam się nad odmalowaniem nimi balustrad
ODPOWIEDZ