ochrona fizyczna

Własny hotel, inwestycje w nieruchomości? Polecenia hoteli, rozmowy o branży hotelarskiej.
Włosst

ochrona fizyczna

Post autor: Włosst »

Prowadzę niewielki pensjonat w miejscowości turystycznej i planuję nawiązać współpracę z firmą ochroniarską w zakresie ochrony fizycznej. Do tej pory mieliśmy założony tylko alarm, ale wydaje mi się, że taka ochrona fizyczna będzie zdecydowanie lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem. Zgadzacie się z tym?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: ochrona fizyczna

Post autor: kasiakowa06 »

Włosst pisze: ↑07 sie 2021, 21:17 Prowadzę niewielki pensjonat w miejscowości turystycznej i planuję nawiązać współpracę z firmą ochroniarską w zakresie ochrony fizycznej. Do tej pory mieliśmy założony tylko alarm, ale wydaje mi się, że taka saippsecurity.pl/4-ochrona_fizyczna.html]ochrona fizyczna będzie zdecydowanie lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem. Zgadzacie się z tym?
Taka ochrona fizyczna mienia i posiadłości jest bardzo wskazana. Ja polecam firmę KOntra24 https://kontra24.pl/ochrona-fizyczna-ob ... na-mienia/

Obrazek
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 328
Rejestracja: 05 cze 2019, 11:56

Re: ochrona fizyczna

Post autor: kasiakowa06 »

Włosst pisze: ↑07 sie 2021, 21:17 Prowadzę niewielki pensjonat w miejscowości turystycznej i planuję nawiązać współpracę z firmą ochroniarską w zakresie ochrony fizycznej. Do tej pory mieliśmy założony tylko alarm, ale wydaje mi się, że taka saippsecurity.pl/4-ochrona_fizyczna.html] ochrona fizyczna będzie zdecydowanie lepszym i bezpieczniejszym rozwiązaniem. Zgadzacie się z tym?
Na pewno to jest dobra ochrona. Jakbyście potrzebowali dodatkowo rozwiązań do monitoringu to zerknijcie na ofertę z RCSE: https://rcse.pl/czujki-sswin/

Obrazek
Łebski

Re: ochrona fizyczna

Post autor: Łebski »

Każda firma powinna mieć szkolenia co jakiś czas. Jednak są jakieś nowości i nowe techniki których nie trzeba wiedzieć po kliku latach w zawodzie. Tym bardziej ochrona powinna robić jakieś szkolenia. Mój kumpel jako kwalifikowany pracownik ochrony http://www.wce.pl/kursy-szkolenia-kwali ... ony-i-inne właśnie miał tutaj szkolenie. Był bardzo zadowolony i powiedział że jeśli jeszcze coś będzie to się pisze.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: ochrona fizyczna

Post autor: falcia123 »

Dobrze jest założyć monitoring , by kontrolować, co się dzieje w domu i poza nim. Na pewno monitorowanie systemów alarmowych  https://sold.com.pl/systemy/monitoring- ... larmowych/  to świetne rozwiązanie i warto inwestować w całe systemy alarmowe. Wtedy będziemy mieli profesjonalne zabezpieczenie domu.
ODPOWIEDZ