Ochrona do pensjonatu

Własny hotel, inwestycje w nieruchomości? Polecenia hoteli, rozmowy o branży hotelarskiej.
dwóje

Ochrona do pensjonatu

Post autor: dwóje »

Poszukuję dobrej firmy, która zajmie się bezpieczeństwem gości i pensjonatu. Powiedzcie, jaka agencja ochrony jest godna polecenia w takiej sytuacji? Z góry dzięki.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 83
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:27

Re: Ochrona do pensjonatu

Post autor: paniola »

Magnum Ochrona to agencja godna zaufania. Posiadają status SUFO i ponad 25cio letnie doświadczenie w tej branży. Ochraniają moje obiekty i tereny już kilka, nigdy z mężem się nie zawiedliśmy, a prowadzimy wiele biznesów. Polecam tym, którzy mieszkają na terenie Łodzi i w okolicach.
UrszulaŻ

Re: Ochrona do pensjonatu

Post autor: UrszulaŻ »

Współprac z agencją ochrony zawsze jest potrzebna i niezależnie od tego czy prowadzimy pensjonat, sklep czy po prostu chcemy mieć monitoring domu. Ja mam sklep w domu i chciałam się jeszcze bardziej zabezpieczyć i podjęłam współpracę z tą agencją ochrony http://argusochrona.com.pl/.
wyłkonnonnik

Re: Ochrona do pensjonatu

Post autor: wyłkonnonnik »

Jeśli planujesz zamontować system nadzoru wizyjnego CCTV wokół terenu Twojego pensjonatu to sprawdź koniecznie ofertę firmy https://audioart.pl/ która specjalizuje się w tego rodzaju realizacjach i zna się na temacie jak mało która firma. Instalacja i monitoring została zintegrowana z moim dotychczasowym systemem przez co wszytko działa sprawnie i tak jak należy.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 353
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Ochrona do pensjonatu

Post autor: sefka »

jesli chodzi o ochrone, to ja zatrudniam bardzo dobra firme, ktora sie tym zajmuje https://www.omega-security.pl bezpieczenstwo to dla mnie kwestia priorytetowa, a tutaj nad mja firma czuwa profesjonaly zespol ochroniarzy. Warto sprawdzić ich ofertę, myśle ze was też zainteresuje.
ODPOWIEDZ