Kawa do pensjonatu

Własny hotel, inwestycje w nieruchomości? Polecenia hoteli, rozmowy o branży hotelarskiej.
Awatar użytkownika
Kasey
Posty: 21
Rejestracja: 05 cze 2020, 14:20

Kawa do pensjonatu

Post autor: Kasey »

Siostra prowadzi niewielki pensjonat w górach i dla swoich gości kupiła niedawno świetny, profesjonalny ekspres do kawy. Jaką kawę warto kupować? W tym momencie testujemy rewelacyjną z palarni kawy https://upcafe.pl/swiezo-palone-kawy-swiata/ i na pewno napiszę do nich z pytaniem o sprzedaż hurtową, ale jeśli ktoś z Was jest kawoszem - polecam spróbować.
Awatar użytkownika
Emilka
Posty: 362
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:51

Re: Kawa do pensjonatu

Post autor: Emilka »

Ja też lubię pić kawę. No i moim zdaniem najlepsza wychodzi z ekspresu - sporo kiedyś czytałam na temat parzenia kawy i tak na prawdę to nam ciężko dobrać ręcznie temperaturę parzenia - tą idealną dla danej kawy. No a takie urządzenie zrobi to za nas. W sklepie Ekspresy Polska widziałam takie dobre ekspresy od Saeco https://ekspresypolska.pl/11-ekspresy-do-kawy-saeco - zarówno mają modele które sprawdzą się w domu na użytek własny jak i w lokalu gastronomicznym. Korzystanie z takiego ekspresu zagwarantuje nam zawsze dobrą i aromatyczną kawę :)
Pa_weł

Re: Kawa do pensjonatu

Post autor: Pa_weł »

Chcąc serwować gościom smaczną i aromatyczną kawę, palarnia kawy będzie najlepszym rozwiązaniem (dla hoteli, restauracji czy pensjonatów). Z własnego doświadczenia wiem, że dobrze przetestować kawy z przynajmniej 3 palarni, porównać oferty, a dopiero po tym podjąć decyzję o współpracy. Według mnie bardzo atrakcyjną ofertę dla pensjonatów czy hoteli ma palarnia kawy z Wrocławia Blueberry Roasters.
ODPOWIEDZ