Kamera termowizyjna

Własny hotel, inwestycje w nieruchomości? Polecenia hoteli, rozmowy o branży hotelarskiej.
Awatar użytkownika
biznesowy12
Posty: 117
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:37

Kamera termowizyjna

Post autor: biznesowy12 »

Zdecydowałem się na wprowadzenie dodatkowych zabezpieczeń zarówno moich gości jak i pracowników. Chciałbym za jakiś czas wprowadzić do hotelu kamery termowizyjne tak żeby dało się w prosty sposób kontrolować chociażby temperaturę ludzi, którzy przebywają w hotelu. Myślałem nad rozwiązaniem od https://innex.pl/kamery-termowizyjne/ nie chciałbym żeby kamera bardzo rzucała się w oczy. Co myślicie o takim pomyśle?
Awatar użytkownika
wesa213
Posty: 97
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:17

Re: Kamera termowizyjna

Post autor: wesa213 »

Jeśli potrzebujesz kamery termowizyjnej to koniecznie zerknij sobie na stronę https://www.test-therm.pl/ . Właśnie tutaj takie kamery możesz znaleźć. Wykorzystasz je sobie w dowolny sposób, ponieważ sprawdzają się zarówno w firmach, jak i w domach prywatnych. Chciałabym się zdecydować na kamery przede wszystkim dlatego, aby zapewnić sobie wyższy stopień bezpieczeństwa. Dzięki temu zawsze wiadomo, co dzieje się dookoła domu. Warto się w dzisiejszych czasach odpowiednio zabezpieczać. Pamiętajcie o tym!
krzyś

Re: Kamera termowizyjna

Post autor: krzyś »

a jak szukacie kamery samochodowej to ze swojej strony mogę polecić viofo g1w-s wifi. Dobry model, zdecydowanie warty uwagi, szczególnie, ze ma sporo nowości technologicznych wbudowanych, oj warto warto ;)
józek

Re: Kamera termowizyjna

Post autor: józek »

wesa213 pisze: ↑28 wrz 2020, 0:56 Jeśli potrzebujesz kamery termowizyjnej to koniecznie zerknij sobie na stronę https://www.test-therm.pl/ . Właśnie tutaj takie kamery możesz znaleźć. Wykorzystasz je sobie w dowolny sposób, ponieważ sprawdzają się zarówno w firmach, jak i w domach prywatnych. Chciałabym się zdecydować na kamery przede wszystkim dlatego, aby zapewnić sobie wyższy stopień bezpieczeństwa. Dzięki temu zawsze wiadomo, co dzieje się dookoła domu. Warto się w dzisiejszych czasach odpowiednio zabezpieczać. Pamiętajcie o tym!
przydatna sprawa
ODPOWIEDZ