Jakie liceum dla dziecka?

Własny hotel, inwestycje w nieruchomości? Polecenia hoteli, rozmowy o branży hotelarskiej.
eweluś032

Jakie liceum dla dziecka?

Post autor: eweluś032 »

Hej! Podpowiedzcie mi, jakie polecacie liceum w Warszawie? Wybór i tak będzie należy do mojej córki, ale chętnie posprawdzamy Wasze propozycje. Co moglibyście mi polecić? Interesują mnie szkoły, gdzie dostępna jest matura międzynarodowa.
anuś022

Re: Jakie liceum dla dziecka?

Post autor: anuś022 »

Moja córka przygotowuje się do niej od pierwszej klasy liceum i wybrała Te Vizję w Warszawie ze względu na to, że realizowany jest tam program IB. Dzięki niemu może przygotować się i napisać maturę międzynarodową.
moniś

Post autor: moniś »

Moim zdaniem szkoła dwujęzyczna to całkiem ciekawa opcja, jeżeli chodzi o edukacje dzieci i młodzieży. Wiadomo, że język obcy jest bardzo ważny. Liceum Te Vizja zapewnia dużo obowiązkowych lekcji angielskiego, które dla dziecka nie są męczące. Wszystko też w ramach programu IB, który umożliwia napisanie matury międzynarodowej. Na stronie szkoły jest cała oferta oraz informacje, w jaki sposób ten program jest realizowany.
bodziuś03

Post autor: bodziuś03 »

Moja córka właśnie coś ostatnio wspominała o programie IB i nie wiem, czy się nie zdecydujemy na szkołę, która właśnie go realizuje. Nie wiem, ile szkół posiada taki program, ale na pewno właśnie słyszeliśmy o Te Vizji.
linuś032

Post autor: linuś032 »

My w tym roku właśnie wybraliśmy Te Vizję, jeśli chodzi o liceum. Nie wiem, czy jeszcze jakaś szkoła korzysta z programu IB, który przygotowuje dzieci, a właściwie już prawie dorosłe osoby do napisania matury międzynarodowej. Wiem też, że korzystanie z tego programu w ogóle umożliwia szkole przeprowadzenie takiej matury.
akiś3222

Post autor: akiś3222 »

Jest to świetna szkoła! Syn za rok kończy podstawówkę i zastanawiamy się również nad ofertą liceum w tym samym miejscu. Wierzę, że zaangażowanie szkoły jest na tyle odpowiednie, że matura międzynarodowa zostanie napisana z najwyższym wynikiem, co otwiera później drogę rozwoju.
mczayś0202

Post autor: mczayś0202 »

Wiem doskonale, że matura międzynarodowa daje bardzo duże możliwości, więc wydaje mi się, że to bardzo dobry wybór, który będzie skutkował w przyszłości. Dzięki maturze narodowej można pojechać na studia za granicę. Do tego super, że szkoła ma rozszerzony język angielski.
Awatar użytkownika
Poplina

Post autor: Poplina »

To są te właśnie trudne wybory, każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka, no ale wydaje mi się że nie ma tu złych wyborów, są tylko dobre, albo i te jeszcze lepsze:) Warto zastanowić się właśnie nad prywatnymi szkołami, taka Te Vizja to ogrom zajęć dodatkowych, sportowych, same lekcje są świetnie prowadzone. Zobacz sobie ich ofertę.
Awatar użytkownika
Blondia

Post autor: Blondia »

Weźcie pod uwagę liceum z maturą międzynarodową, wiadomo, że to nie tylko od was przecież zależy, no ale jakoś możecie podsunąć konkretne liceum waszym dzieciom. Tak z pewnością Te Vizja powinna was zainteresować. Moja córka już wie, że tu pójdzie do Liceum, teraz właśnie jest w ich szkole podstawowej i bardzo sobie chwali.
Awatar użytkownika
Alvinka
Kontakt:

Post autor: Alvinka »

Te Vizja Okopowa, to będę polecała każdemu rodzicowi. Szkoła, a nawet i cały kompleks, kampus to idealne przygotowanie pod studia, nawet i te w najlepszych zagranicznych uczelniach. Każde dziecko dostanie tu to co najlepsze. Weźcie ją pod uwagę, będziecie zadowoleni

terra vari pdf
robiś

Post autor: robiś »

Jak szukasz odpowiedniej szkoły to i za podręcznikami się rozejrzyj. Polecam na stronie księgarni w której znalazłam podręczniki maturalne dla córki https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-geografia-2021 wybór mają naprawdę bardzo szeroki. Warto się będzie rozejrzec.
ODPOWIEDZ