Jakie liceum dla dziecka?

Własny hotel, inwestycje w nieruchomości? Polecenia hoteli, rozmowy o branży hotelarskiej.
eweluś032

Jakie liceum dla dziecka?

Post autor: eweluś032 »

Hej! Podpowiedzcie mi, jakie polecacie liceum w Warszawie? Wybór i tak będzie należy do mojej córki, ale chętnie posprawdzamy Wasze propozycje. Co moglibyście mi polecić? Interesują mnie szkoły, gdzie dostępna jest matura międzynarodowa.
anuś022

Re: Jakie liceum dla dziecka?

Post autor: anuś022 »

Moja córka przygotowuje się do niej od pierwszej klasy liceum i wybrała Te Vizję w Warszawie ze względu na to, że realizowany jest tam program IB. Dzięki niemu może przygotować się i napisać maturę międzynarodową.
moniś

Re: Jakie liceum dla dziecka?

Post autor: moniś »

Moim zdaniem szkoła dwujęzyczna to całkiem ciekawa opcja, jeżeli chodzi o edukacje dzieci i młodzieży. Wiadomo, że język obcy jest bardzo ważny. Liceum Te Vizja zapewnia dużo obowiązkowych lekcji angielskiego, które dla dziecka nie są męczące. Wszystko też w ramach programu IB, który umożliwia napisanie matury międzynarodowej. Na stronie szkoły jest cała oferta oraz informacje, w jaki sposób ten program jest realizowany.
bodziuś03

Re: Jakie liceum dla dziecka?

Post autor: bodziuś03 »

Moja córka właśnie coś ostatnio wspominała o programie IB i nie wiem, czy się nie zdecydujemy na szkołę, która właśnie go realizuje. Nie wiem, ile szkół posiada taki program, ale na pewno właśnie słyszeliśmy o Te Vizji.
linuś032

Re: Jakie liceum dla dziecka?

Post autor: linuś032 »

My w tym roku właśnie wybraliśmy Te Vizję, jeśli chodzi o liceum. Nie wiem, czy jeszcze jakaś szkoła korzysta z programu IB, który przygotowuje dzieci, a właściwie już prawie dorosłe osoby do napisania matury międzynarodowej. Wiem też, że korzystanie z tego programu w ogóle umożliwia szkole przeprowadzenie takiej matury.
akiś3222

Re: Jakie liceum dla dziecka?

Post autor: akiś3222 »

Jest to świetna szkoła! Syn za rok kończy podstawówkę i zastanawiamy się również nad ofertą liceum w tym samym miejscu. Wierzę, że zaangażowanie szkoły jest na tyle odpowiednie, że matura międzynarodowa zostanie napisana z najwyższym wynikiem, co otwiera później drogę rozwoju.
mczayś0202

Re: Jakie liceum dla dziecka?

Post autor: mczayś0202 »

Wiem doskonale, że matura międzynarodowa daje bardzo duże możliwości, więc wydaje mi się, że to bardzo dobry wybór, który będzie skutkował w przyszłości. Dzięki maturze narodowej można pojechać na studia za granicę. Do tego super, że szkoła ma rozszerzony język angielski.
Awatar użytkownika
Poplina
Posty: 55
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:03

Re: Jakie liceum dla dziecka?

Post autor: Poplina »

To są te właśnie trudne wybory, każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka, no ale wydaje mi się że nie ma tu złych wyborów, są tylko dobre, albo i te jeszcze lepsze:) Warto zastanowić się właśnie nad prywatnymi szkołami, taka Te Vizja to ogrom zajęć dodatkowych, sportowych, same lekcje są świetnie prowadzone. Zobacz sobie ich ofertę.

rolki łyżwy wrotki 3w1
Awatar użytkownika
Blondia
Posty: 41
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:15

Re: Jakie liceum dla dziecka?

Post autor: Blondia »

Weźcie pod uwagę liceum z maturą międzynarodową, wiadomo, że to nie tylko od was przecież zależy, no ale jakoś możecie podsunąć konkretne liceum waszym dzieciom. Tak z pewnością Te Vizja powinna was zainteresować. Moja córka już wie, że tu pójdzie do Liceum, teraz właśnie jest w ich szkole podstawowej i bardzo sobie chwali.
Awatar użytkownika
Alvinka
Posty: 121
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:33
Kontakt:

Re: Jakie liceum dla dziecka?

Post autor: Alvinka »

Te Vizja Okopowa, to będę polecała każdemu rodzicowi. Szkoła, a nawet i cały kompleks, kampus to idealne przygotowanie pod studia, nawet i te w najlepszych zagranicznych uczelniach. Każde dziecko dostanie tu to co najlepsze. Weźcie ją pod uwagę, będziecie zadowoleni
robiś

Re: Jakie liceum dla dziecka?

Post autor: robiś »

Jak szukasz odpowiedniej szkoły to i za podręcznikami się rozejrzyj. Polecam na stronie księgarni w której znalazłam podręczniki maturalne dla córki https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-geografia-2021 wybór mają naprawdę bardzo szeroki. Warto się będzie rozejrzec.
Miria9

Re: Jakie liceum dla dziecka?

Post autor: Miria9 »

Starsze dzieci warto jest zapisywać na różne dodatkowe zajęcia. Kursy komputerowe Śląsk to bardzo fajny pomysł, szczególnie tych, które na przykład interesują się komputerami. Można przemycić naprawdę sporo użytecznej wiedzy. Tutaj jest fajna oferta właśnie takiego kursu -https://elpax.pl/kursy-i-szkolenia/kursy-komputerowe/ .

podwieszenie projektora
ODPOWIEDZ