Hotel Borowina

Własny hotel, inwestycje w nieruchomości? Polecenia hoteli, rozmowy o branży hotelarskiej.
Awatar użytkownika
Nikola
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2020, 18:26

Hotel Borowina

Post autor: Nikola »

Witajcie!
Chciałabym poznać wasze opinie na temat hotelu Borowina w okolicach Warszawy. Byliście tam? Jak wrażenia? Zastanawiam się, czy nie warto byłoby tam zorganizować mojego weselnego przyjęcia. Jak sądzicie?
Awatar użytkownika
Rita1976
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2020, 10:10

Re: Hotel Borowina

Post autor: Rita1976 »

Moim zdaniem wesele w Borowinie nie może się nie udać, a wszystko to dzięki fantastycznemu klimatowi tego miejsca, przyjemnej atmosferze i miłej obsłudze. Ja na Twoim miejscu zdecydowałabym się właśnie na Borowinę.
błażko

Re: Hotel Borowina

Post autor: błażko »

W hotelach odbywają się różne wydarzenia i wydaje mi się, że jak najbardziej potrzebne są w takich wypadkach różne akcesoria. Na pewno już nie raz widzieliście słupki nierdzewne. Jest to bardzo ważne akcesorium, które wydziela przestrzeń. Takie słupki można znaleźć w różnych rozmiarach i modelach, więc sprawdzajcie stronę https://www.slupkihotelowe.com/slupki-s ... -2_21.html
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: Hotel Borowina

Post autor: falcia123 »

Organizujesz swoje wesele i chcesz, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik? W takim wypadku bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na najprostsze kwestie czyli dobrze dobrany strój. Jeśli chodzi o opcję dla Pana Młodego to zdecydowanie garnitury Ostróda mogą być doskonałą inspiracją w tym obszarze. To czysta elegancja i świetne dopasowanie, które w stu procentach się spełni.
ODPOWIEDZ