Ekspresy do hotelu

Własny hotel, inwestycje w nieruchomości? Polecenia hoteli, rozmowy o branży hotelarskiej.
Awatar użytkownika
irina-96
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 17:52

Ekspresy do hotelu

Post autor: irina-96 »

Witajcie :) Prowadzę niewielki hotel na obrzeżach Warszawy. Niedawno się otworzyliśmy i powoli zbieramy sprzęt, między innymi potrzebne nam są profesjonalne ekspresy do kawy. Gdzie polecacie rozejrzeć się za dobrej jakości urządzeniami?
Awatar użytkownika
benedykta-76
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2019, 16:32

Re: Ekspresy do hotelu

Post autor: benedykta-76 »

Sprawdź ofertę coffeeblend.pl. Mają ekspresy Nivona i Saeco, które są niedrogie, ale wydajne i przede wszystkim robią świetną kawę. Z tej firmy możecie zamawiać też kawę ziarnistą, bardzo polecam spróbować :)
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Ekspresy do hotelu

Post autor: Tośka »

Najlepsze są moim zdaniem ekspresy do kawy ze stalowym młynkiem. Spory wybór takich właśnie sprzętów znajdziecie w sklepie internetowym https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy- ... -stalowym/. Polecam więc się tam w wolnej chwili rozejrzeć, na pewno uda Wam się coś wybrać ;)

chirurgia czerwona kopernika kraków
Pa_weł

Re: Ekspresy do hotelu

Post autor: Pa_weł »

Zarówno ekspresy, jak i kawę do hotelu proponuje zdobyć u jednego dostawcy. Zazwyczaj to palarnie kawy oferują kompleksową obsługę w tym zakresie. Doradzają przy wyborze sprzętu, proponują duży wybór kaw, a przy tym wypadają "fajnie" cenowo. Oczywiście dużym plusem jest też wsparcie techniczne w razie awarii czy regularna dostawa kawy w każdym miesiącu :) Ja mogę polecić wrocławską palarnię kawy Blueberry Roasters, która zajmuje się tym wszystkim. Sam korzystam z ich oferty, jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy :)
ODPOWIEDZ