budowa domu

Własny hotel, inwestycje w nieruchomości? Polecenia hoteli, rozmowy o branży hotelarskiej.
Awatar użytkownika
Funka
Posty: 204
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:15

budowa domu

Post autor: Funka »

Budowa domu to duże przedsięwzicie i spore koszty. Warto już podczas budowy szukać oszczędności. My zdecydowaliśmy się na użycie konstrukcji prefabrykowanych http://wpwinvest.pl/o-firmie/o-nas . To znacznie przyspieszyło powstawanie domu oraz pozwoliło zaoszczędzić sporo pieniędzy.
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 153
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:33

Re: budowa domu

Post autor: Mikka »

Ok, super. Dzięki za informacje... Właśnie niedługo chce ruszyć z budową także na pewno każda taka wiadomość mi się przyda. A skąd wzięliście projekt domu? Bo ja muszę się pochwalić, że kupiłam swój w promocyjnej cenie na stronie https://www.mgprojekt.com.pl . Warto tam zaglądać na prawdę.
Awatar użytkownika
burek
Posty: 217
Rejestracja: 26 kwie 2019, 18:28

Re: budowa domu

Post autor: burek »

Mnie zaciekawiły projekty https://wybieramprojekt.pl/szukam-projektu-w-promocji/ Tam jest dużo wykonań i w Polsce i za granicą. Fajnie wyglądają i są to ponoć domy inteligentne. Warto tam sobie zajrzeć. Może i wam coś wpadnie w oko.
Awatar użytkownika
andrzej.wranski
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2019, 15:36

Re: budowa domu

Post autor: andrzej.wranski »

A odnośnie budowy dachu to jaki gąsior dachowy byście polecili? Muszę zacząć rozglądać się już powoli za blachą na dach i wszelkimi dodatkami. Słyszałem, że Blachotrapez ma solidne blachy, widziałem na stronie, że duży wybór mają. Polecicie jakieś konkretne modele?
Awatar użytkownika
duff231
Posty: 52
Rejestracja: 21 mar 2019, 20:28

Re: budowa domu

Post autor: duff231 »

Pamiętajcie, że etap wykańczający jest bardzo ważny. Wtedy najłatwiej o jakiś błąd wiec warto zatrudniac do takich rzeczy jak np. malowanie dachu profesjonalistów jak np. https://rs-mal.pl/malowanie-elewacji/ . Specjalizują się w malowaniu dachów i wiedzą zrobić by takie malowanie przetrwało wiele lat.
Awatar użytkownika
falcia123
Posty: 447
Rejestracja: 29 mar 2019, 15:49

Re: budowa domu

Post autor: falcia123 »

To taki czas, w którym wiele rzeczy może wydarzyć się całkowicie niespodziewanie. Dlatego też dobrze jest wcześniej ubezpieczyć swój dom na wypadek różnych sytuacji nieprzewidzianych. Polecam sprawdzić https://cuk.pl/ubezpieczenia/nieruchomo ... -w-budowie gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły oraz informacje o tej tematyce.
Awatar użytkownika
OlekS
Posty: 120
Rejestracja: 17 wrz 2019, 10:09

Re: budowa domu

Post autor: OlekS »

Natomiast jeśli chodzi o dachówkę, to myślę że powinieneś rozważyć wybór dobrej jakości blachodachówki panelowej, szczególnie że Braas wprowadził do swojej oferty dwa modele o nowoczesnym designie i jest to Decra oraz Quadro oraz dachówkę Classic Star 2019.
Awatar użytkownika
Gosia42
Posty: 13
Rejestracja: 29 sie 2019, 19:37

Re: budowa domu

Post autor: Gosia42 »

To prawda, budowa domu to ogromny wydatek, ale warto inwestować w dobry sprzęt, dzięki temu praca jest o wiele łatwiejsza. Ja mogę polecić firmę https://www.dgbud.pl/pl/elementy-zestaw ... tml?s=0220, z mężem zdecydowaliśmy się na m.in zasyp do gruzu od nich i ich produkty są naprawdę wysokiej jakości.
ODPOWIEDZ