Zakup lokalu gastronomicznego

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
kasjusz1990
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2021, 5:06

Zakup lokalu gastronomicznego

Post autor: kasjusz1990 »

Witam forumowicze.
Będę chciał w przyszłości otworzyć własną restaurację, dlatego już teraz przeglądam lokale gastronomiczne na sprzedaż we Wrocławiu. Powiedzcie mi, myślicie, że skorzystanie z pomocy pośrednika będzie dobrym krokiem? Słyszałem, że tacy eksperci pomagają w dopasowaniu najlepszej oferty. Zgodzilibyście się z tym?
Awatar użytkownika
kirilka
Posty: 143
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:55

Re: Zakup lokalu gastronomicznego

Post autor: kirilka »

Zakup lokalu to juz jest powazny krok. My sie zdecydowalismy otworzyc mala kawiarenke, lokal juz mamy, ale troche zabraklo nam pomyslu co do projektu, na szczescie udalo nam sie znalezc firme, ktora sie tym zajmuje https://consido.pl/projektowanie-restauracji-barow/ wcale nie jest latwo zagospodarowac w funkcjonalny sposob taka przestrzen

jak zrobic konfiguracje telefonu plus
Asia Wżynawa

Re: Zakup lokalu gastronomicznego

Post autor: Asia Wżynawa »

Otworzyliśmy restaurację w nowo zakupionym lokalu. Zamontowaliśmy tam klimatyzację, ale klienci mimo wszystko sami otwierali okna. Kilka razy zwróciliśmy uwagę ale bez skutecznie bo za każdym razem przychodził ktoś nowy, w końcu zakupiliśmy klamki do okien z zamkiem. Kluczyki mamy u siebie i to my decydujemy czy okno ma być otwarte, czy zamknięte.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 351
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Zakup lokalu gastronomicznego

Post autor: sefka »

Też jestem zdania, że najlepiej porównać sobie kilka ofert i wybrać tę, która najbardziej będzie nam odpowiadała. Z całą pewnością, kluczową kwestią będzie tutaj lokalizacja. Wiele firm decyduje się teraz na lokale użytkowe w nowoczesnym budownictwie, na parterach. I tutaj bez dwóch zdań mogę wam polecić ofertę tego dewelopera asbud.com z Warszawy. Ja akurat zdecydowałam się na zakup powierzchni biurowej, ale wiem że jego lokale użytkowe też cieszą się sporym zainteresowaniem.
ODPOWIEDZ