Własna firma

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
Funka
Posty: 204
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:15

Własna firma

Post autor: Funka »

Zastanawiam sie nad otwarciem biznesu , ktorym bedzie organizacja imprez. mam pomysł jak to rozreklamować ale potrzebuje też sprzetu. Jakieś stoły, przesła, namioty. Znalazłam coś takiego https://www.majowo.pl/meble-cateringowe ... ateringowe , bedzie to dobre ?
Awatar użytkownika
białka
Posty: 73
Rejestracja: 31 sty 2020, 20:45

Re: Własna firma

Post autor: białka »

Właścicielom dużych hurtowni zwłaszcza tych z alkoholem i olejami smarnymi polecam usługi agencji https://rusak.pl/akcyza która zajmie się sprawami akcyzy i poprowadzi skład podatkowy. Ty jako przedsiębiorca unikniesz kłopotów z urzędem skarbowym bo wszystkim zajmie się ich profesjonalna kadra. Ich oferta warta jest swojej ceny i świętego spokoju.
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Własna firma

Post autor: melike »

Mój tata prowadzi własną firmę, dlatego, gdy chciał rozszerzyć zakres usług, zdecydował się na modernizację obrabiarki. Nie szukał długo firmy, która wykona modernizację, bo od razu zdecydował się na nich https://prometobrabiarki.pl/modernizacj ... do-metalu/.. Poczytał o nich opinie, klienci są zadowoleni. Mój tata ma takie same zdanie. Mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
Victor66
Posty: 2
Rejestracja: 06 cze 2019, 14:26

Re: Własna firma

Post autor: Victor66 »

Za nim otworzysz własny biznes najpierw trzeba się upewnić, że dopięliśmy wszystkie formalności. Trzeba pamiętać o kodach PKD, kontach bankowych itd. Polecam lekturę https://portalwiedzy.streamsoft.pl/pora ... zyc-firme/
Awatar użytkownika
szycha
Posty: 253
Rejestracja: 18 gru 2018, 21:00

Re: Własna firma

Post autor: szycha »

Może zainwestujecie w hodowle pieczarek? Taki biznes jest naprawdę opłacalny. Warto nad tym pomyśleć. Całe wyposażenie kupicie tutaj http://luckygrower.com/wozek-do-zbioru- ... nomy-line/ . Nie da się ukryć, że taka inwestycja naprawdę szybko się zwraca i może przynieść wiele korzyści. Trzeba zastanowić się dobrze nad takim rozwiązaniem.
Awatar użytkownika
kasli
Posty: 67
Rejestracja: 26 maja 2019, 22:44

Re: Własna firma

Post autor: kasli »

Bardzo wiele praktycznych informacji dotyczących zarządzania projektami czy też kartą projektu znajdziecie tutaj https://leadership-center.pl/2014/06/2641/ . Warto sobie tam zerknąć. Jest tam bowiem sporo praktycznych porad, które mogą się przydać. Trzeba zawsze stawiać na sprawdzone i praktyczne rozwiązania, które sprawią, że wykonywanie zadań będzie bardziej efektywne.
Awatar użytkownika
podrickpayne
Posty: 127
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:56

Re: Własna firma

Post autor: podrickpayne »

Jeżeli macie problem z gotówką w firmie i chcecie ją w bezpieczny sposób przetransportować w dowolne miejsce, to zdecydowanie zachęcam was sprawdzić ten link: https://www.chlholding.pl gdzie znajdziecie świetną firmę, która zajmuje się tego typu kwestiami.
Awatar użytkownika
KarolK
Posty: 816
Rejestracja: 19 lip 2019, 13:17

Re: Własna firma

Post autor: KarolK »

Prowadząc własny biznes, na pewno warto wiedzieć co nieco o pojęciach z zarządzania, takich jak np. budżet projektu. Dlatego polecam zajrzeć na http://www.szumski.pl/co-to-jest-budzet ... -stworzyc/, gdzie możesz poczytać o tym czym jest budżet projektu i jak go stworzyć.
Awatar użytkownika
poli3902
Posty: 275
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:01

Re: Własna firma

Post autor: poli3902 »

Trzeba przyznać, że architektura oparta o mikroserwisy zyskuje na popularności. Coraz częściej spotykamy się z publikacjami opisującymi, jak została ona zaadoptowana przy tworzeniu oprogramowania, rozwiązała problemy, a nawet dostarczyła dodatkowe korzyści. Czytajcie o tym na https://rst.software/pl/blog/2019/09/ar ... roserwisy/
Awatar użytkownika
amber
Posty: 92
Rejestracja: 25 lip 2019, 8:41

Re: Własna firma

Post autor: amber »

A sam prowadzisz księgowośc? Przyda się w ogole taki program jak https://monpay.pl/ - służy do kontrolowania i monitorowania płatności. Sporo fajnych funkcji. Daje opcje zautomatyzowanego kontaktu z klientem i pobierania informacji o klientach
OlgierdŁ

Re: Własna firma

Post autor: OlgierdŁ »

Dużo fajnych treści o tematyce biznesowej wrzucają tutaj - http://bizpoland.pl/ Lubię zajrzeć i poczytać. A Wy jakie fajne stronki z ciekawie napisanymi i pomocnymi artykułami polecacie? Gdzie zazwyczaj czytacie o nowinkach w branży czy o tym co się zmienia w przepisach? Macie jakieś ulubione portale?
ODPOWIEDZ