technologie dla gastronomii

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
Marcjana
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2023, 21:24

technologie dla gastronomii

Post autor: Marcjana »

Jakie znacie firmy oferujące różne rozwiązania technologiczne dla lokali gastronomicznych? Na myśli mam na przykład oprogramowania dla gastronomii, urządzenia różnego typu i tak dalej. Będę chciała wprowadzić kilka zmian w swojej restauracji i na pewno przyda mi się pomoc specjalistów, chociażby w zakresie porady i prezentacji różnych rozwiązań. Kogo polecacie?
purka

Re: technologie dla gastronomii

Post autor: purka »

zalezy tez jakie technologie masz na mysli :) moim zdaniem przydatny bedzie na pewno agregat samochodowy chłodnia do transportu towarow, mozna bez problemu przerobic auto transportowe i czerpac korzysci
Awatar użytkownika
Jola
Posty: 45
Rejestracja: 10 sty 2019, 10:45

Re: technologie dla gastronomii

Post autor: Jola »

Jeżeli interesuje Cię zaopatrzenie dla gastronomii to najlepiej skontaktuj się z firmą, która ma je w swojej ofercie. Taką firmą jest Iguana Group. U nich znajdziesz między innymi profesjonalne wyposażenie kuchni gastronomicznej. Polecam zapoznać się bliżej z ich ofertą. Myślę, że spełni ona Wasze wymagania.
H_basett

Re: technologie dla gastronomii

Post autor: H_basett »

Żadna restauracja nie utrzyma się bez dobrych dostawców. W temacie ryb i owoców morza koniecznie trzeba zapoznać się z marką Fier Seafood - https://fierseafood.com/ Jako firma z długą tradycją działalności, Fier zdobył uznanie na arenie międzynarodowej, dostarczając produkty do wielu krajów na wszystkich kontynentach. Współpraca z placówkami posiadającymi gwiazdki Michelina jest dowodem na wysoką jakość oferowanych ryb i owoców morza. Długoletnia obecność na rynku świadczy o solidności i wiarygodności firmy.
ewaaa532

Re: technologie dla gastronomii

Post autor: ewaaa532 »

Każdy poszukuje najlepszych rozwiązań i technologii dla swojej gastronomii, ponieważ jest to atrakcyjne dla klientów i bardzo wygodne dla obsługi i właścicieli gastronomii. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jakie nowości w gastronomii można znaleźć, to sprawdźcie stronę https://horecaline.pl/gastronomia/ . Tam jest fajnych zbiór najważniejszy rzeczy.
molly88

Re: technologie dla gastronomii

Post autor: molly88 »

Natomiast jak interesują was przykładowo przybory cukiernicze lub inne rzeczy do słodkiego biznesu, to możecie zwrócić uwagę na firmę Elhandel. Znajdziecie tam coś porządnego i praktycznego. Coś, co pozwoli wam przygotowywać najróżniejszego rodzaju wypieki.
ODPOWIEDZ