Sprzęt gastronomiczny jaki najlepiej?

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Marcin Duży

Sprzęt gastronomiczny jaki najlepiej?

Post autor: Marcin Duży »

Znacie hurtownię zajmującą się nie tylko sprzedażą sprzętu na wyposażenie zaplecza kuchennego ale też doradztwem co i jakich parametrów kupić?
Awatar użytkownika
Raczejtak
Posty: 60
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:23

Re: Sprzęt gastronomiczny jaki najlepiej?

Post autor: Raczejtak »

Mój mąż prowadzi niewielki lokal (teraz przymusowo zamknięty :( ) i jak szukał wyposażenia zaplecza kuchennego to bardzo sprawnie i profesjonalnie pomogli mu w hurtowni Gastrosilesia. Mają tam praktycznie wszystko co potrzebne w kuchni, cały sprzęt ten większy i mnóstwo przydatnych akcesoriów niezbędnych każdemu dobremu kucharzowi.
Więc może zwróc się do nich https://www.gastrosilesia.pl/ :)
Tośka
Posty: 579
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:15

Re: Sprzęt gastronomiczny jaki najlepiej?

Post autor: Tośka »

Jeśli chodzi o ekspresy do kawy, to wydaje mi się, że świetnym rozwiązaniem może być ekspres ciśnieniowy Saeco, na przykład taki jak na stronie internetowej https://www.swiatekspresow.pl/ekspres-c ... ika-focus/. My również korzystamy w naszej firmie z takich właśnie ekspresów i jesteśmy bardzo zadowoleni ;)
Mroźik

Re: Sprzęt gastronomiczny jaki najlepiej?

Post autor: Mroźik »

Przy wyborze sprzętu do kuchni, koniecznie spójrz na to, czy są do niego dostępne części zamienne. Ostatnio miałem taki problem i potrzebowałem części do ekspresów automatycznych. Na szczęście udało mi się znaleźć, jednak mój znajomy już takiego szczęścia niemiał i musiał ekspres odstawić na półkę.
Viołla94

Re: Sprzęt gastronomiczny jaki najlepiej?

Post autor: Viołla94 »

Wszystko do gastronomii i restauracji różnego rodzaju znajdziesz w gastromarket. Pojemniki na sztućce ze stali nierdzewnej https://gastromarket.pl/pojemniki-na-sztucce/ przydadzą się w kuchni każdego lokalu gastronomicznego. Można je ustawić na stojaku kelnerskim jeśli nasz lokal posiada samoobsługę co do sztućców.
krążek dawid

Re: Sprzęt gastronomiczny jaki najlepiej?

Post autor: krążek dawid »

Dla mnie szalenie ważny był też wybór zmywarki. Po długiej analizie producentów, zdecydowałem się na sprzęt od Winterhalter. Z perspektywy czasu, to był strzał w dziesiątkę. Zmywarka pracuje jak marzenie, idealnie czyści oraz higienizuje naczynia. Do tego ma zmniejszone zużycie wody, prosty panel obsługi. W kategorii bezawaryjności również plasuje się wysoko. Także polecam.
ODPOWIEDZ