Serwer pod baze danych

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
amber
Posty: 92
Rejestracja: 25 lip 2019, 8:41

Serwer pod baze danych

Post autor: amber »

Jakie serwery wykorzystujecie pod bazy danych? Przeglądam te oferty ale w sumie nie wiem na ile można w to wszystko ufać i chciałabym coś przetestowanego i pewnego już. Polecicie? Macie coś z czego korzystacie i naprawdę jestescie zadowoleni i możecie polecic?
Awatar użytkownika
kirilka
Posty: 143
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:55

Re: Serwer pod baze danych

Post autor: kirilka »

No właśnie, jeśli się decydujemy na coś takiego, to fajnie byłoby mieć pewność,że jak już wykupimy, to wszystko będzie nam działać tak jak trzeba i bez zrzutu :) my mamy serwer VPS z homecloud, bardzo sobie chwalimy, szybki, nic się nie przycina, no niezawodność usług naprawde
Piotruś22

Re: Serwer pod baze danych

Post autor: Piotruś22 »

Ja bym jednak rozważył hosting hybrydowy z oferty Progreso który gwarantuje szybkość przesyłu danych dzięki macierzom SSD oraz intuicyjną obsługę dzięki nowoczesnemu interfejsowi. Na pewno wyjdzie taniej a równie bezpiecznie i wielokrotnie szybciej niż tradycyjny serwer. Rozważ taką opcję bo możesz później żałować.

marketing management kotler
Gołąbek00

Re: Serwer pod baze danych

Post autor: Gołąbek00 »

Jeśli już zdecydujesz się na konkretny serwer to pamiętaj jeszcze o odpowiednim zapleczu. Koniecznie zaopatrz się w porządne zasilanie awaryjne, które podtrzyma cały system, gdy prą wysiądzie. W przypadku serwerów takie zasilanie to niezbędny element. Mnie niestety nikt tego nie powiedział i musiałem nauczyć się na własnym doświadczeniu. Dlatego polecam Ci zajrzeć do oferty firmy COMEX, która jest cenionym producentem systemów zasilania gwarantowanego w Europie. Tam na pewno znajdziesz coś, co zadba o bezpieczeństwo Twojego serwera: https://www.comex.com.pl/produkty/zasilacze-ups Ja mam właśnie model od nich i już nie raz uratował mój serwer, dlatego szczerze polecam Ci się im przyjrzeć. ;)
SabinaŚ

Re: Serwer pod baze danych

Post autor: SabinaŚ »

A myśleliście może o jakiś zabezpieczeniach serwerowni ? Jeżeli tak to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://emcek.com.pl/pl/oferta/ , która oferuję na przykład Klatki Faradaya, która spełnia niezwykle ważne zadanie w obszarze bezpieczeństwa strategicznych danych i informacji.
ODPOWIEDZ