reklama dla firmy

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Zauważyłam, że obeznie zdecydowanie bardziej opłaca się zamawiać takie rzeczy w drukarniach internetowych. Ofert obecnie jest wiele dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji warto sprawdzić kilka ofert. Jakiś czas temu już przeglądałem dostępne oferty i Drukarnia Diamond Druk http://diamond-druk.pl/ miała jedną z ciekawszych ofert. Podoba mi się też ich staranna jakość wykonania.
Awatar użytkownika
kidawa
Posty: 54
Rejestracja: 27 sie 2020, 13:58

Re: reklama dla firmy

Post autor: kidawa »

U mnie reklama tradycyjna w ogóle nie miała by szans bytu, zresztą już nie raz próbowałam w ten sposób pozyskać klientów. Teraz mamy takie czasy, że większość osób szuka informacji o firmach czy usługach w sieci. Dlatego też poszłam w tym kierunku i teraz działam marketingiem internetowym który realizuje dla mnie agencja http://firmawgoogle.pl/ . Jestem z ich mega zadowolona.
elwiraś703

Re: reklama dla firmy

Post autor: elwiraś703 »

Zależy od firmy wszystko - u mnie się sprawdza reklama zewnętrzna Będzin, billboard i kaseton robi robotę. Ulotki to też dobry pomysł, ale muszą być w ciekawy sposób zaprojektowane, żeby ludzie ich nie wyrzucali od razu. Potem to lata po chodniku, zaśmieca miasto a to trochę słaba reklama dla firmy ;/
ginamó

Re: reklama dla firmy

Post autor: ginamó »

Bardzo ważne było skorzystanie z usług https://warszawa-drukarnia.pl/oferta/ulotki/ . Zajęli się dla nas wydrukiem ulotek, które traktuje jako klasyczną, aczkolwiek najlepszą formę promocji. Klasyczne sposoby do dziś najłatwiej docierają do potencjalnych klientów, także polecam skupić się na tym aspekcie.
Awatar użytkownika
kurcia
Posty: 38
Rejestracja: 19 wrz 2020, 17:24

Re: reklama dla firmy

Post autor: kurcia »

Od reklamy dla mojej firmy to mam wsparcie agencji http://strategohouse.pl/ . To eksperci w swoim fachu, którzy po poznaniu filozofii firmy, produktów itp wiedzieli jak marketingiem internetowym zwiększyć zainteresowanie ofertą. Całość działań oczywiście kreowana zgodnie ze stylem marki.
julian

Re: reklama dla firmy

Post autor: julian »

Jeśli zainteresowane są druki wielkoformatowe, z pewnością znajdziesz je w ofercie tej drukarni: https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek, która realizuje praktycznie każde zlecenie po atrakcyjnych cenach. Ich platforma umożliwia szybką wycenę i zlecenie usług online. Bez wątpienia spełnią Twoje oczekiwania, stając się Twoim stałym dostawcą.
ODPOWIEDZ