Psycholog

Jak otworzyć własną knajpę? Ile kosztuje rozkręcenie biznesu w branży gastronomicznej? Od czego zacząć? Jakich dostawców wybrać?
Awatar użytkownika
Tomasz96
Posty: 153
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:08

Psycholog

Post autor: Tomasz96 »

Jasna sprawa. Przecież dzisiaj jesteście w stanie skorzystać ze wsparcia dobrych gabinetów psychologicznych. To ogromne wsparcie, szczególnie jeśli cięzko Wam poradzić sobie z problemami. Najlepiej zajrzyjcie do https://poradniasalomon.com.pl/ i podejdźcie do tego tematu na poważnie. Powinno być to dla Was ogromnym wsparciem.

promocja tv
Awatar użytkownika
melike
Posty: 194
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Psycholog

Post autor: melike »

Jeśli chodzi o miejsca, gdzie można uzyskać wsparcie dobrych psychologów, to ja mogę zostawić namiar na klinikę PsychoMedic w Łodzi. Tutaj 42 644 44 44 ich telefon. Dysponują odpowiednio przygotowaną i doświadczoną kadrą. Organizują różne formy terapii. Dostosowują się do potrzeb pacjenta. A przy okazji są dyskretni i empatyczni.
Awatar użytkownika
szmek
Posty: 168
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:51

Re: Psycholog

Post autor: szmek »

Jak szukacie sprawdzonego psychoterapeuty z Katowic to polecam serdecznie https://psycholog-psychoterapia.slask.p ... ferta.html . Ma bardzo dobre opinie i już nie jednej osobie pomógł. Psychoterapeuta prowadzi indywidualne sesje
Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 153
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:33

Re: Psycholog

Post autor: Mikka »

Dzisiaj mamy niełatwe czasy- niby tyle udogodnień, możliwości, a jednocześnie ciągła nagonka za pieniędzmi, różne trudności życiowe. Bywają takie momenty, że naprawdę jest nam ciężko dlatego pomoc psychologa może być tutaj niezbędna. Jeżeli chodzi psycholog warszawa to warto zgłosić się do poradni https://poradnia-harmonia.pl/psycholog-warszawa/ . Oni zawsze starają się pomóc.
Awatar użytkownika
marian3
Posty: 224
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:32

Re: Psycholog

Post autor: marian3 »

Jeśli widzimy że coś w naszym życiu się dzieje nie tak, nie radzimy sobie z problemami, pojawiają się problemy ze snem, unikamy kontaktu z innymi ludźmi - powinniśmy się zgłosić do psychologa. Po pomoc, na pewno nie wyśmieje dobry specjalista żadnego naszego kłopotu. A pomoże za to go rozwiązać. Jeśli szukacie na Śląsku to tu znajdziecie https://gaboscm.pl/psycholog-slask/ ten psycholog Piekary Śląskie to miejsce gdzie można szybko uzyskać fachową pomoc. Terapia psychologiczna to nie tylko forma leczenia, ona pozwala także odkryć siebie na nowo, lepiej poznać. Często umniejszamy wagę swoich rozterek, problemów. A tak naprawdę jeśli mowa o terapii to nie ma spraw błahych, każdy problem trzeba przepracować, rozwiązać. Jeśli będą się one tylko nawarstwiały to będzie tylko gorzej.

logilink pa0044
Awatar użytkownika
Riana
Posty: 49
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:39

Re: Psycholog

Post autor: Riana »

Ja jestem pacjentką poradni psychologiczno-psychiatrycznej Empatio we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona. Na stronie https://psycholog-ms.pl/ można poczytać o nich więcej. Ja od siebie mogę w stu procentach polecić.
Awatar użytkownika
wesa213
Posty: 97
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:17

Re: Psycholog

Post autor: wesa213 »

A jeśli mogę zapytać - w jaki sposób jest prowadzona Twoja terapia? Ja czytam właśnie dużo na ten temat, ponieważ mnie interesuje i na stronie https://lekarzebezkolejki.pl//blog/tera ... cia/w-1332 trafiłem artykuł o terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Jestem ciekawa, w ilu gabinetach się ją stosuje i jakie przynosi efekty.
wiśnia

Re: Psycholog

Post autor: wiśnia »

Jeśli jesteście z Warszawy, to na pewno warto umówić się na wizytę w jednej z Klinik Psychomedic. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ można się zarejestrować. Jest tam również wiele cennych informacji na temat pomocy psychologicznej. Warto w ten sposób sobie pomóc i nie zadręczać się problemami, aby w ten sposób sobie pomóc.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 356
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Psycholog

Post autor: sefka »

Skoro już mowa o psychologu i faktycznie szukacie ekseprta w tym fachu, to polecę wam https://wetalk.pl/ Sama korzystałam z ich usług i uważam to za jedną z lepszych decyzji w moim życiu. Odkąd powiedziałam co mi lezy na sercu, funkcjonuje mi się znacznie lepiej.
KarolŁuczka

Re: Psycholog

Post autor: KarolŁuczka »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą tego gabinetu https://www.narozdrozu.eu/ w Łodzi. Gabinet oferuję pomoc dla osób, które zmagają z hiperseksualnymi i kompulsywnymi zachowaniami na tle seksulanym jak i innymi uzależnieniami.
kikuśka

Re: Psycholog

Post autor: kikuśka »

Rzeczywiście, odpowiedni psycholog to już połowa sukcesu, trzeba o tym pamiętać. Nie warto się męczyć ze swoimi myślami. Moje zdanie jest takie, że dobry psycholog poznan ze wszystkim sobie poradzi, a raczej Ciebie pokieruje tak byś Ty ze wszystkim sobie poradziła. Wiele w życiu spotka nas sytuacji, z których sami nie będziemy potrafili wyjśc, stąd pomoc takiego terapeuty.
Baśia

Re: Psycholog

Post autor: Baśia »

Wizyta u psychologa, jest często bardzo ważna. Niestety, czasami rozmowa z znajomymi, może nam nie pomóc z naszymi problemami. Dlatego warto czasami wybrać się do dobrego psychologa. Osobiście polecam to miejsce https://www.psychoterapia-totu.pl/. Mają super podejście do pacjenta, który praktycznie od razu się otwiera.
Aliszewska Graża

Re: Psycholog

Post autor: Aliszewska Graża »

Lekarz u którego się leczę ma już koło 50 lat, bardzo słabo mus zło odszukiwanie dokumentacji i rejestrowanie pacjentów. Teraz zatrudnił asystentkę, która obsługuję program do prowadzenia dokumentacji medycznej. Wizyty trwają dużo krócej, bo idzie się tylko na umówioną wizytę i od razu mówi o problemie, a nie traci się czasu na dokumentację.
Bożena

Re: Psycholog

Post autor: Bożena »

Najważniejsze będzie przede wszystkim to, byście zawsze dobierały takie wsparcie psychologiczne, które zagwarantuje Wam najlepsze wsparcie. Moim zdaniem już teraz powinniście wybrać się do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i właśnie tam poszukać odpowiedniej pomocy.
Awatar użytkownika
sefka
Posty: 356
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:52

Re: Psycholog

Post autor: sefka »

Szukam pomocy psychologa? Koniecznie zajrzyj na stronę https://centrum-terapii.pl/ i zapoznaj się z ofertą Centrum Terapii Promitis. Jest to miejsce, w którym pomoc otrzymają nie tylko dorośli,ale również dzieci.
Marta5

Re: Psycholog

Post autor: Marta5 »

Coraz więcej osób nie radzi sobie ze swoimi problemami i emocjami. W tej sytuacji warto zgłosić się do psychologa. Pomocy psychologa warto poszukać także, gdy doświadczyliśmy trudnej sytuacji , takiej która dotyka całej rodziny, również dziecko. Jednym z miejsc gdzie możemy otrzymać taką pomoc i wsparcie jest https://sensusmed.pl/psychoterapia-poznawczo-behawioralna/
Gość

Re: Psycholog

Post autor: Gość »

Na stronie Psychologuj.pl można uzyskać wsparcie od doświadczonych psychologów. Portal oferuje również szeroki wybór artykułów na temat zdrowia psychicznego. Użytkownicy mogą skorzystać z bazy specjalistów, która pozwala na znalezienie psychologa lub psychoterapeuty odpowiedniego do swoich potrzeb. Strona umożliwia umawianie wizyt bezpośrednio u specjalistów, co jest wygodnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących szybkiej pomocy. Na stronie dostępne są równiez treści, które pomagają w radzeniu sobie ze stresem, lękiem i innymi problemami psychicznymi oraz poradniki i narzędzia do samopomocy.
ODPOWIEDZ